Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

baileysa
25. mar 2010

ivca, my mame bicyklovacku naplánovanú na sobotu, hrozne som zvedava...

ivca82
25. mar 2010

Bai tak som zvedavá ako dopadnete, tak naša Barborka nevie pedálovať, ale teší sa strašne 😵 😀 a my s ňou, čo tá s nami robila na ulici, MM už nevládze, mňa kĺb rozbolel ale máme doma šťastné dieťa, ktoré večeria toľko, ako keby niekde v bani robila celé poobedie 😀 😵 a popri tom sa vytešuje, že má nový bicyklík, že to je úžasné 😀 😵

ivca82
25. mar 2010

Veru, počasie na parkové stretko ako vyšité 🙂

bzuco
autor
25. mar 2010

ahojte
malý už sám pedáluje na trojkolke - bohový je 😵 😵 😵 😵 😵 😵

alami
25. mar 2010

no ja som bicyklík ešte neskúšala- ani zatiaľ nemienim. Nám stačia tie 2 trojkolky a jedna motorka ktoré tu po dome aj von strieda celé dni. Denne je na nej 90%času keď nespí 😅 ale aspoňje zabavený.

ivi - vy ste prečo nezačali trojkolkou, popri bicykli sa nabeháš-predsa je len vyššie-ak by spadla. tie pomocné za veľa nestoja, aj na nich sa dá spadnúť aj s bicyklom

alami
25. mar 2010

parkové stretko? to akože - jéj sme v jednom parku - na začiatku a na konci sa pozdravíme a pomedzi to si zachraňujeme deti pred nechceným pádom? 😅 😀 😀 😀 teda- aspoň ja by som to tak určite... 😒

ivca82
25. mar 2010

Ali no asi preto, že trojkolu nemáme a bicykel doniesol MM 😉 a k stretku, tak ja už by som mala, samozrejme čisto teoreticky 😀 , aj stihnúť nejaký ten pokec 😀 😀 už je celkom zdatná v behaní a lezení, samozrejme stále v čisto teoretickej rovine 😀 😀 😀 ruku do ohňa by som za to nedala, napr. dnes nám trvala cesta dolu Paračkou až k domu cca. 45 minúť, lebo slečna potrebovala všade odbehnúť a všade sa vyškriabať, už zvládne, ako som dnes zistila, preliezť aj to zábradlie pri "pivnici" Kasis vie ktoré 😀 😀

ivca82
25. mar 2010

Bože keď si pomyslím minulý rok, tak to bola fakt hrôza v parku, som taká unavená chodila domov, že až 😀 😀 😀 😀

geegee
25. mar 2010

ja na parkove stretko ak tak, bez deti...inak to nema zmysel 😀

pinocio
26. mar 2010

Dobré ránko,
ja idem baliť ideme do Trenčína prídeme v pondelok a tak sa my nechce

kasis
26. mar 2010

Pekne ranko,
Pinocio pekny vikend 😉
My sme od 4:30 hore 😖 , mne sa chce spaaat, uz ani kava neucinkuje
Parkove stretko ja tak mozno iba s Matkom, ale aj to sa nabeham 😀 , preliezok sa nebojim, skor tej cesty 😒
Nam Matko tiez nevie pedalovat, ale hadam sa nauci 😀

baileysa
26. mar 2010

ranko,

pinoci, uzite si Trenčín))))

kasis, že 4.30, brrrrrrr nezavidim...((

náhodou som sa včera náhodou stretla s hubkou v parku a sme aj pokecali, zinka ešte neutekala, gretka už neutekala a za kristiankom behal hubkin manžel...)))))) takze stretko aj s manzelmi..))))

geegee
26. mar 2010

tak dajme stretko v Cutkove...krcma blizko, preliezok kopa a pieskoviska velikanske 🙂 My sme boli vcera, este musi trosku preschnut blato pod preliezkami - ale je to na dobrej ceste 🙂

pinocio
26. mar 2010

dakujem, o 14..00 príde mm a režeme, idem skontrolovať kufor papa

alami
26. mar 2010

GG a kde to tam je, síce -ja sa tam nevyznám, ale šla by som omrknúť, znie to dobre
GG sleduješ lyžiarske strediská, išla by som cez víkend polyžovať ešte, len už sa mi zdá,že toasi neni buhvíco

topánky som Lukymu na stanici kúpila, dostali akurát nové, tak už len Olimu....a sebe

geegee
26. mar 2010

Ali, my sme boli min. vikend na Kubinskej holi - parada, Matusko sa vytesil 🙂 Ale tam strasne pieklo slnko...Racibor tiez asi bude roztopeny...asi len nejaky severny svah, kde nesvieti slnko treba...

A v tom CUtkove hned na zaciatku je to, tam, kde sa da hrat futbal, tusim Fatranka sa ta krma vola/la? Pod tou novou Kolibou u dobreho pastiera 🙂

bzuco
autor
26. mar 2010

ahojte
my sme mali dnes pohreb, teraz som prišla, no som riadne vyšťavená
ráno na nákup, + bola som reklamovať tie snehule, tak mi vrátili peniaze 🙂 , potom po kvety, rýchlo domov - najesť sa, odniesť malého sestre a my do ivachnovej na pohreb, potom ešte kar a "pekný" deň za nami 😝

ja už topánky pre malého mám, ešte nejaké botasky by to chcelo a v lete sandálky a plátenky dokúpiť...barborka má ešte od jesene - sú jej dobré, tak som rada, že euráče ušetrené 😉 ....no mne by sa dačo zišlo a MM tiež 🤐

ivca82
27. mar 2010

Dobré ránko tetušky 🙂
Ali všetko najlepšie a najkrajšie k meninám prajeme 😵 🙂 😉 pekne oslávte 🙂

bzuco
autor
27. mar 2010

ahojte

ali...všetko naj aj od nás 🙂

bzuco
autor
27. mar 2010

ja dnes nevarím 😵 😵 😵 😵
ideme k svokrovcom, tak mám voľnejšie - supeeer 🙂
deti machlia vodovkami, tak len verím, že neurobia v detskej spúšť 😝

alami
27. mar 2010

Ďakujem 😵
sme boli trochen v BB na nákupoch, som si konečne kúpila jarné sačko+topánky, ale som sa nabehala 4hodiny, kým som niečo našla. Buď handry alebo stráááášne drahé. za jarné sako-kabátik 150Euro 😝 neskutočné 🙄

majussa21
27. mar 2010

Ahojky.
Bzuco citam ze ti vratili eurace super ja by som tam mala tiez skocit ale mi je to normalne blbe lebo sme v deichmane 4ro obuvi kupili na jeden nakup-listok a 3 sa rozlepilo tak neviem ci prist naraz s 3je ci ako.. 😖
My sme dnes po mojej nocnej sli na chatu oslavovat kmotrove narodky tak sa mala vysalela mm ma zas zajtra cely den a ja zas zajtra noc.. 😒
Okna som stihla umyt uz vsetky ale zaclony mi visia len na 2ch..tiez sa mi nechce mi oprat a vesat.. 😝
Ali vsetko naj k meninkam nech si stastna a vsetko sa ti dari a splni co si prajes.. 😎

kasis
27. mar 2010

Ali, vsetko naj, naj k meninam 🙂 😉
Ja som dnes doriadila a uz aj vyzdobila, no hadam mi to deturence nezdemoluju 😀 🙂
Majussa, nema ti byt co blbe, oni su tam urcite zvyknuti, pomaly vsetky topky tam reklamuju 😒 , v pohode bez so vsetkymi.
Ja varim teraz na zajtra, nech ame volnu nedelu, ale asi doma, ak bude prsat 😒

alami
28. mar 2010

čaute - ďakujem
majussa-ja by som išla takisto so všetkými, to je ich hanba, nie tvoja 😉

majussa21
28. mar 2010

Baby ved uz som pozerala listok tak zas vsetko nebudem reklamovat jedny snehule a 2 kabelky nie takze pol na pol..
Peknu nedelu vam prajem.Ideme sa dakde prejst s malou asi k starkej tam ju necham a ja pojdem do roboty a mm ju zas tam vyzdvihne ked pojde z roboty a nedela za nami:D
Joj vy uz mate vyzdobene ja hadam zajtra daco zbucham..
Ali to fakt riadna palka tam sa asi ozaj oplati len ked su zlavy a vypredaje..Uz ma tu mala skrti ze chce macka uska tak zatim paa
😀

mirka
28. mar 2010

ahojte, ja čo mám topánky z Deichmannu, aj Laure tam vždy kupujem, tak sa mi ešte nestalo, že by sa s nimi niečo stalo 😲

majussa21
28. mar 2010

Mirka my tam tiez vzdy kupujeme na jesen mala 2 botasiek mm aj ja tiez len odtial a teraz sa malej sa riadne odlepil spic a mne na boku a mm tiez nieco hovoril ze s nimi ma ale to uz neviem co tak bud nech to zlepia alebo vymenia mne je to jedno ale preco si to mam davat robit a platit ja ked su este v zaruke..

bzuco
autor
29. mar 2010

čaute

no my sme akurát tieto snehule kúpili v Deichmane ...ale fajne - ponosil celú zimu a vrátili sme 😀 😀 😀 😀 😀
to je výhodný nákup - ponosíš, 2 roky záruka, čo pri deťoch určite topánky 2 roky nevydržia a ak sa pokazia bez problémov vrátiš a dostaneš euráče späť 😀 😀 😀 😀 😀 😀...asi idem len tam nakupovať 😀 😀 😀 😀
som mu chcela kúpiť za to tie penové sandálky adidas, ale mali jediné číslo - aj to malé pre nás...alebo potom v ružovej farbe 😝

alami
29. mar 2010

Mirkovi všetko najlepšie k meninkám prajeme 😵

kasis
29. mar 2010

Ahojte,
aj od nas vsetko naj naj Mirkovi k meninkam 🙂

Ja som si dnes bola po 3 baliky na poste, rychlo som pod kocik dala a pridem domov a jeden nie moj. Keby aspon podobne meno, ale chlapske, to kam kuka ta zenska 😠 . Dnes tam uz nestiham, no hadam zajtra tam este ten moj bude. Nastastie ho Matko nerozbalil.