Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

baileysa
29. mar 2010

ahojky,

ali vsetko naj dodatočne

mirkovi tiež gratko...

na stretko do cutkova sa hlasime...

gg vyhrala si knihu na fb som si vsimla, tu rozpravkovu

kasis, to je riadna haluz s tým balíkom, by si sa asi riadne prekvapila, keby si ho otvorila...

domcek
29. mar 2010

Ahojte,
Bai vsak si bola dnes u gyndosa. Sedela som vedla teba hihih len som si nebola ista cisi to ty... 😅

baileysa
29. mar 2010

domi, to nemyslis vazne!!!! a ktora si bola ty? hned vedla mna? to si sa tak zmenila? ako to, ze som ta vobec nespoznala???

geegee
29. mar 2010

Ali, Mirko..hromadna gratulacia 😀

Bai, ano...uz som nasla 🙂 U nas kniziek nikdy nie je dost 🙂

Kedy stretko? Uz je termin? Ja som na sviatky prec, tak ma cakajte 😀 Idem 🙂

Ja idem ku gyndosovi v stredu 😀 KOho stretnem? 🙂

Nemate niekto jarnu chut cvicit? Maxifit? 😅 Zase pokusam 😀 Len si musim kupit teplaky...na moje kratke nohy je to problem 😠 😎

baileysa
29. mar 2010

gg, býva aj zumba, pondelok, streda, piatok o 19.00, ja by som hneď šla, ale ešte nemôžem ísť tak večer preč...

geegee
29. mar 2010

Bai, o tej zumbe mi aj kamoska hovorila...ale ja by som tam asi dusu vyplula 😀 Ja mozem az tak po pol 8, ked aspon 50% deti lezi v posteli 😠 Ale zumbu by som sla aspon skusit, vyzera to straaasne endorfinovo 🙂 Tak podte niekto...skusit 🙂 Ci prezijem/e 😀

pinocio
29. mar 2010

ahojte,dakujeme za gratulácie som rada ,že sme doma

alami
30. mar 2010

čo vám nejde kôň? 😕 😀 😀 😀 😀 😀

pinocio
30. mar 2010

ahojky, dnes som bola na kožnom s mirkom na kontrole no tam bol dnes bordel načakala som sa 😠

ivca82
30. mar 2010

Ahojte, aj my sa pripájame ku gratuláciám Mirkovi, aj keď s oneskorením 😅 🙂
Ali u nás zdochol net, takže aj kôň 😀
Niečo som chcela ale už neviem čo 😀
Sme boli včera na nákupoch, tak sme malej komplet oblečenie s doplnkami kúpili, okrem topánok, tak sa tešííííím aj MM si oblek kúpil, takže už len ja šaty a MM košelu s kravatou podľa mňa a môžeme v máji na svadbu 😵 🙂
Už som si spomenula, kde kúpim teraz orechy? Vlašské myslím, ale nie v obchode. Majú na trhu?
A kto vie čo je s Palculienkou? Sa dlho neozvala a pomali už aj drobček bude na svete 😕 😕 😲

ivca82
30. mar 2010

Pinoci, no ja som tam bola raz na kožnom s malou a už tam vééééélmi dlho nepôjdem, mali by brať ohlaď, keď ide niekto s malým dieťaťom a brať prednostne, však v tej chodbičke miniatúrnej milión ľudí, vzduch skoro žiadny.. 🤐 🙄 a čo vám povedali?

bzuco
autor
30. mar 2010

ahojte

baby - na kožné do vojenskej najlepšie chodiť v utorok poobede - nikoho...vybavené budete hned...ja ak potrebujem, len vtedy idem - robia asi do 18,00

baileysa
30. mar 2010

ivca, ja ti dám orechy, ale mám ešte z predminulého roka, tak kilo asi , ak chceš a nevadí, že sú postarsie...)))

kasis
30. mar 2010

Ahojte,
Ivi orechy aj pred Jednotou sem tam predavaju, alebo teta na stanici pri lavicke 😉

Ja by som aj isla cvicit, len kto by ma potom z postele dvihal na druhy den 😀 😀

Veru, ja som sa chcela uz tiez spytat, co je s Palci? 😕

Balik vymeneny, s takou ochotou som sa na poste este nestretla, len co ma videli vo dverach hned skakali a to pri okienku stali dvaja 😀

pinocio
30. mar 2010

na kožnom nič má to dobré a ked sa vyhodí fľak potriem masťou ak to bude mať znova také aspoň týždeň meníme lekára

majussa21
30. mar 2010

Pinocio a na polikliniku nechces ist skusit?
My sme boli v piatok okolo 11tej a slo to tam dost rychlo mame sa zas ukazat o 2 tyzdne no tiez sa jej to nelepsi vyhadzana je tak zvlastne na polovici hrudnika oboch predlaktiach z vonkajsej strany a na jednom stehne ja neviem co to moze byt no dufam ze lenz jedla anic trvale aj ked uz to ma tyzden stale rovnake a nelepsi sa to.. ☹
Ivca to potesi ked ste tak dobre nakupili ymsa zajtra chystame do toho deichmanu lebo si nemam ani co obut tak uvidim ako pochodime s tou reklamaciou inak ani som nevedela mm si to zalepil sam .. 😲
Kasis aspon raz boli mily.. 😎

geegee
30. mar 2010

Kasis, ja ta pridem rano zdvihnut...podme skusit aspon 😀

Ja som zase blondina, bola som dnes ze na opravu v kadernictve a bola som tam treti a posledny krat 😠 Otrasny pristup a neodporucam uz nikomu...tak ako som bola na prvykrat spokojna, ze ako ma ostrihali, tak som dnes zurila 😠 😝 🙄 Ladies&Gentlemen

U nas sa stal uzasny posun Matusko-Tomasko. Doteraz bolo najcastejsie pocut Matuska ako vresti co mu Tomino zobral, alebo ze vobec si dovolil za nim prist a asi tyzden uz normalne komunikuju! Matusko mu vysvetluje, dokonca dobrovolne pozicia hracku, ktoru mal trebars v ruke on...aaaa, tak sa z toho tesim 😵 😅

alami
31. mar 2010

čaute 😉
GG- chalani zlatí 😵

pinocio
31. mar 2010

dobré ránko,
mm príde o chvíľu z nočnej a ja s Mirkom štartujeme po obchodoch, majte sa zatiaľ 😒

ivca82
31. mar 2010

Ahojte, tak Palci je ešte stále s bruškom, len sa jej nedá prihlásiť na koňa ako je nová verzia, aj písala adminom, tak čaká čo sa bude diať. Všetky vás pekne pozdravuje 😉 🙂 A drobčeka môžeme čakať budúci týždeň 😵
Kasis tak to ani nieje možné, nepomýlia si si ty náhodou poštu? 😀 😀 😀
Majussa dobre nakúpte, ja idem dnes ešte šaty pozrieť do LM, tak dúfam, že niečo nájdem 😅

alami
31. mar 2010

jasne že na pošte skákali, ak už skôr zistili, že zlý balík dali, by mali riadny prúser...

mne dnes prišla odpoveď z pošty na reklamáciu-stratili mi balík. Tak majú na to 30dní, meškajú s odpoveďou týždeň a odpoveď, že uznávajú reklamáciu a peniaze mi vyplatia do 30dní od doručenia tohto rozhodnutia-no, aby sa neposr...od tej rýchlosti 😠 a to som zvedavá, koľko mi vyplatia, lebo už MM vraveli, že plnú sumu nie, hoci som im dala faktúru, že tam bol tovar v takej hodnote 😠 😠 😠

alami
31. mar 2010

ozaj, to ak sa nedá palci prihlásiť, tak len nepíše, ale snáď číta 😅 😀 tak palci čááááááááááááááááááááááu...a keď by si sa náhle "zobrala po drobčeka" 😅 😀 tak sa držkaj a nech ti všetko dobre dopadne 😵 😵 😵

domcek
31. mar 2010

bai zmenila? Neviem skor sme sa davno nevideli a mam tmavsie vlasy.
Sedla som vedla teba cierny kabat. 😀
No mozno nabuduce.
Ako sa ti drzka mala?

ivca82
31. mar 2010

Tak som si už kúpila šaty 😵 🙂 krásne, ale sa mi zdajú moc slávnostné 😀 😀

alami
31. mar 2010

ivi-to sa teraz tak nosí 😉

ivca82
31. mar 2010

no veď to 😅 to sa teraz budem musieť ísť dať aj učesať 😅 😀 😀

alami
1. apr 2010

😕 😕 😕 riadite, periete, varíte? 😀

ja už mám plné žinky von, to je super, keď sa dá už na slniečku sušiť. Dnes je fakt krásne, už sme sa mohli vyhrať na záhrade 😵 len nech je už takto krásne...sa tešíííím 😵

bzuco
autor
1. apr 2010

čaume

ja som periny ešte prezliekala, povysávam v sobotu, no aj tak je to na 2 veci, lebo o hodinu už budú všade omrvinky a podobne 😝

kasis
1. apr 2010

Ahojte, ja som tiez von vesala a deti v piesku sa vyhrali 😀 , je to super, ked uz oboch takto mozem von dat. A ani sa nebili o hracky, Matko dokonca poucoval Janku, ze nema papat piesok, lebo ju bude brusko boliet 🙂 . A tete susede zahlasil, ze je teta Beta a ma reci ako koza bobkov 🤐 , no trdlo male, ale nastastie to nepocula.
Ivi no fajn, ze si zohnala, aspon ste uz vsetci vystrojeni 🙂
Neviem co idem piect, sa mi nechce pri sporaku stat, ked je tak pekne, rozmyslala som ze toto http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4491 a 2 kusy, jeden na ozdobu a jeden kupacom na pohostenie

kasis
1. apr 2010

Bzucka, kde mas fotku, vsak pred chvilkou si ju este mala???