• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
alami- aj som si všimla môj bazár a môj obchod ,že je duplel a ta aktivácia ,pokím zaktivujem tak sa narobím
2. apr 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj aj som sa načumela kým som to našla :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len kto vie dokedy budeme mat tu rychlu a pohodlnu aktualizaciu starsich inzeratov zdarma - vsade je to uz spoplatnene, tak dufam ze nas aspon kon v tomto nesklame :sweat_smile:
2. apr 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a palculienka........ este je 2 v 1? neviete kedy pribudne nova hviezdicka na nebi? :wink:
2. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pred chvíľou ma zmazali 5tykrát -...ale ja sa nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2010 o 13:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzučka kašli na to, ako Ali písala, aby ťa nestopli :confounded: :zipper_mouth:
Natali Palci by mala priniesť prekvapenie na svet budúci týždeň :wink:
Keď budem mať viac času, asi sa začnem obzerať po niečom, ked by sme mohli písať aj keď budeme mať na foto M :unamused:
2. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo žeby ti niekto závidel TM keď im tak vadí, že ste na foto spolu ako rodinka??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak...zmením si fotku na pár dní a potom si dám pôvodnú - teraz si na mňa už asi dávajú špecipozor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stým foto je haluz prečo tam nesmie byť manžel nechápem hlavná vec že iné majú tam lem pol oka a frčia stále, bzučo naser ich držím pazúr :grinning:
2. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzučka, myslím, že budú dávať fakt špecipozor :grinning: :grinning: a to aj bazár ti prevetrajú aj všetko k čomu majú prístup :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No idem ja malú budiť, treba nám ísť do kostola a MM ešte na školení :frowning2: teda už cestuje domov, ale kým príde tak si to pekne odšlapeme peši.
Inak neviem či som vám spomínala, že už šoférujem :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: už som išla aj sama s malou, ale s cúvaním mám stále problémy, aj keď už nie až také strašné, ale dopredu mi to celkom ide :grinning: :grinning:
A ešte jedna vec, už som vyše 3och týždňov bez migrény, ani jedninký krát, ani len náznak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to od kedy mi napravil dr.Kobela platničku, mala som totiž vyskočené dve, ale o tej druhej som nevedela, a odvtedy mám pokoj :dizzy_face: :dizzy_face:
2. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzučka teraz ideš meniť každú chvílu foto? Nech majú čo pozerať :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi - idem ich zmagoriť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne keď zmažú foto, dôvod by si isto našli, tak si tam nedám nič, lebo ja nemám fotky sama so sebou, a s malou len minimálne :grinning:
2. apr 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Za chvílu nové pravidlo, že foto povolené meniť len raz mesačne :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pinoci, že, držím pazúr, sa tu rehocem a nieže by som sa išla obliekať :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hoď aj dáke foto a la Pamela :grinning:
2. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmýšlam ,že zmením foto to čo mám s potápačskými okuliarmi :grinning:
2. apr 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivuš - také nemám :grinning:
2. apr 2010 o 14:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi - fakt ti prestali migrény? takže to bolood chrbtice... ajja by som mala skočiť za Kobelom , lebo sa zdiviem na starosť :confounded: dačo mi treba robiť s tou chrbticou

pinoci - bazár sa dá aj tak nejak, že ho máte s malými fotkami všetko pod sebou a tam to ide aktivovať rýchlo, ale ak si to nahodíš s veľkými fotkami, tak musíš každú otvoriť a tak aktivovať a to ide pomaly,aleneviem čo saotvorí ako :sweat_smile: treba poskúšať
2. apr 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinoci - skúsila som - môj bazár - aktivuješ rýchlo, môj obchodík zdĺhavo :wink:
2. apr 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík za radu poskúšam, idem môjho nezbedníka vyvetrať dáku zver ponaháňať ku kámoške ak je doma, už som dopiekla
2. apr 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ali úplne vážne, prvý týždeň som myslela, že to možno len nejaký "výpadok" čo mávam občas, potom sa mi to vrátilo aj 3-4krát v týždni po takom výpadku, druhý týždeň som to už normálne nechápala a dnes je presne tretí týždeň, čo nič :dizzy_face: :slight_smile: ale pukalo mi to tam teda poriadne keď mi to naprával :sweat_smile:
Bzučka, tak je najvyšší čas si nejaké zaobstarať :grinning:
2. apr 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco... tato posledna foto je suprova :grinning: :grinning: ...sa neviem vynadivat na teba, na com ficis ze tak mladnes, podel sa s nami o skusenosti :grinning: :grinning: :grinning: - aj ja chcem mat taky krasny 17-rocny usmev :wink:
2. apr 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca..... to s migrenou je super, tak sa snaz si tu chrbticku troska udrzat v dobrom stave, nech sa ti ta priserna bolest nevrati, keby to aj mne tak pomohlo, ale moj neustaly bolehlav ma ine priciny :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. apr 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
natali...dík...no ale pravdu?????...na tejto fotke mám o 5 rokov menej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. apr 2010 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco....... no starnes do krasy :wink: a ak po 3.dietati budes vyzerat na 15 - tak sa na 3. dam nahovorit aj ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. apr 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby......... idete byt v pondelok doma alebo tiez trpite neznesitelnou tuzbou uniknut pred tymito uchylnymi :angry: a zdraviu skoldlivymi :rolling_eyes: tradiciami niekam mimo domu aspon do poobedia? ako ano, dajte tip , rada sa po-inspirujem :wink:
3. apr 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco... no zase na teba kukam a fakt vyzeras ako na maturitnej foto z tabla :confused: :grinning: :grinning:
3. apr 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali ak bude ako tak bez dažďa, ideme do Bojníc a ak bude pršať, pôjdeme sa okúpať na Lúčky :wink: tiež to neznášam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. apr 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca... tie bojnice su dobry napad, veru to premyslime, diky sa super inspiraciu :wink:
3. apr 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok