Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

pinocio
2. apr 2010

alami- aj som si všimla môj bazár a môj obchod ,že je duplel a ta aktivácia ,pokím zaktivujem tak sa narobím

pinocio
2. apr 2010

aj aj som sa načumela kým som to našla 😀 😀

natalschen
2. apr 2010

len kto vie dokedy budeme mat tu rychlu a pohodlnu aktualizaciu starsich inzeratov zdarma - vsade je to uz spoplatnene, tak dufam ze nas aspon kon v tomto nesklame 😅

natalschen
2. apr 2010

a palculienka........ este je 2 v 1? neviete kedy pribudne nova hviezdicka na nebi? 😉

bzuco
autor
2. apr 2010

tak pred chvíľou ma zmazali 5tykrát -...ale ja sa nedám 😝 😝 😝 😝 😝

ivca82
2. apr 2010

Bzučka kašli na to, ako Ali písala, aby ťa nestopli 😖 🤐
Natali Palci by mala priniesť prekvapenie na svet budúci týždeň 😉
Keď budem mať viac času, asi sa začnem obzerať po niečom, ked by sme mohli písať aj keď budeme mať na foto M 😒

ivca82
2. apr 2010

Alebo žeby ti niekto závidel TM keď im tak vadí, že ste na foto spolu ako rodinka??? 😝 😀 😀

bzuco
autor
2. apr 2010

tak...zmením si fotku na pár dní a potom si dám pôvodnú - teraz si na mňa už asi dávajú špecipozor 😝 😀 😀 😀 😀 😀

pinocio
2. apr 2010

stým foto je haluz prečo tam nesmie byť manžel nechápem hlavná vec že iné majú tam lem pol oka a frčia stále, bzučo naser ich držím pazúr 😀

ivca82
2. apr 2010

Bzučka, myslím, že budú dávať fakt špecipozor 😀 😀 a to aj bazár ti prevetrajú aj všetko k čomu majú prístup 😀 😝 😀 No idem ja malú budiť, treba nám ísť do kostola a MM ešte na školení ☹ teda už cestuje domov, ale kým príde tak si to pekne odšlapeme peši.
Inak neviem či som vám spomínala, že už šoférujem 🙂 😝 😀 už som išla aj sama s malou, ale s cúvaním mám stále problémy, aj keď už nie až také strašné, ale dopredu mi to celkom ide 😀 😀
A ešte jedna vec, už som vyše 3och týždňov bez migrény, ani jedninký krát, ani len náznak 😵 😵 😵 to od kedy mi napravil dr.Kobela platničku, mala som totiž vyskočené dve, ale o tej druhej som nevedela, a odvtedy mám pokoj 😵 😵

ivca82
2. apr 2010

Bzučka teraz ideš meniť každú chvílu foto? Nech majú čo pozerať 😀 😀

bzuco
autor
2. apr 2010

ivi - idem ich zmagoriť 😝 😀 😀 😀 😀

ivca82
2. apr 2010

Mne keď zmažú foto, dôvod by si isto našli, tak si tam nedám nič, lebo ja nemám fotky sama so sebou, a s malou len minimálne 😀

ivca82
2. apr 2010

Za chvílu nové pravidlo, že foto povolené meniť len raz mesačne 😀 😀 😀

ivca82
2. apr 2010

Pinoci, že, držím pazúr, sa tu rehocem a nieže by som sa išla obliekať 😀 😀 😀

ivca82
2. apr 2010

Hoď aj dáke foto a la Pamela 😀

pinocio
2. apr 2010

rozmýšlam ,že zmením foto to čo mám s potápačskými okuliarmi 😀

bzuco
autor
2. apr 2010

ivuš - také nemám 😀

alami
2. apr 2010

ivi - fakt ti prestali migrény? takže to bolood chrbtice... ajja by som mala skočiť za Kobelom , lebo sa zdiviem na starosť 😖 dačo mi treba robiť s tou chrbticou

pinoci - bazár sa dá aj tak nejak, že ho máte s malými fotkami všetko pod sebou a tam to ide aktivovať rýchlo, ale ak si to nahodíš s veľkými fotkami, tak musíš každú otvoriť a tak aktivovať a to ide pomaly,aleneviem čo saotvorí ako 😅 treba poskúšať

alami
2. apr 2010

pinoci - skúsila som - môj bazár - aktivuješ rýchlo, môj obchodík zdĺhavo 😉

pinocio
2. apr 2010

dík za radu poskúšam, idem môjho nezbedníka vyvetrať dáku zver ponaháňať ku kámoške ak je doma, už som dopiekla

ivca82
2. apr 2010

Ali úplne vážne, prvý týždeň som myslela, že to možno len nejaký "výpadok" čo mávam občas, potom sa mi to vrátilo aj 3-4krát v týždni po takom výpadku, druhý týždeň som to už normálne nechápala a dnes je presne tretí týždeň, čo nič 😵 🙂 ale pukalo mi to tam teda poriadne keď mi to naprával 😅
Bzučka, tak je najvyšší čas si nejaké zaobstarať 😀

natalschen
2. apr 2010

bzuco... tato posledna foto je suprova 😀 😀 ...sa neviem vynadivat na teba, na com ficis ze tak mladnes, podel sa s nami o skusenosti 😀 😀 😀 - aj ja chcem mat taky krasny 17-rocny usmev 😉

natalschen
2. apr 2010

ivca..... to s migrenou je super, tak sa snaz si tu chrbticku troska udrzat v dobrom stave, nech sa ti ta priserna bolest nevrati, keby to aj mne tak pomohlo, ale moj neustaly bolehlav ma ine priciny ☹ ☹ ☹

bzuco
autor
2. apr 2010

natali...dík...no ale pravdu?????...na tejto fotke mám o 5 rokov menej 😅 😅 😅 😅 😅

natalschen
3. apr 2010

bzuco....... no starnes do krasy 😉 a ak po 3.dietati budes vyzerat na 15 - tak sa na 3. dam nahovorit aj ja 😀 😀 😀 😀

natalschen
3. apr 2010

baby......... idete byt v pondelok doma alebo tiez trpite neznesitelnou tuzbou uniknut pred tymito uchylnymi 😠 a zdraviu skoldlivymi 🙄 tradiciami niekam mimo domu aspon do poobedia? ako ano, dajte tip , rada sa po-inspirujem 😉

natalschen
3. apr 2010

bzuco... no zase na teba kukam a fakt vyzeras ako na maturitnej foto z tabla 😕 😀 😀

ivca82
3. apr 2010

Natali ak bude ako tak bez dažďa, ideme do Bojníc a ak bude pršať, pôjdeme sa okúpať na Lúčky 😉 tiež to neznášam 😝 😀

natalschen
3. apr 2010

ivca... tie bojnice su dobry napad, veru to premyslime, diky sa super inspiraciu 😉