• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
@denea aj ja som z BB :slight_smile:
25. aug 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denea ved preto,ze tu nikoho nepoznam tak som sa sem zaregistrovala v nadeji,ze uz nebudem v ruzomberku sama
tak to mate doma zoo :D
ja som tiez bola v bb mesto sa mi tma pacilo ale ludia boli nie velmi prijemny a tuna zatial nemam z ludmi zle skusenosti len z jednym ortopedom ale to mi susedka povedala,ze s nim ma kazdy aspon jednu zlu skusenost :slight_smile:
25. aug 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ravena 891 no to mame:slight_smile:) ja moc nezvyknem chodit von, nemam s kym a po pravde ani za co:slight_smile: a ludia tu nie su zli. uz sa aj tesim do roboty celkom buduci rok, to aspon budem v kolektive. ja nie som na nakupy a take veci . neviem ci som ina, ale ked nie je za co , tak ma to netaha.
25. aug 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ravena891
tak pod do súkromnej....púšťame ťa :slight_smile:
25. aug 2010 o 19:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco jeee dakujem :slight_smile:
25. aug 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denea vidim,ze som tu nasla sebe podobnu osobku :slight_smile:
ja chodim do mesta len na prechadzky lebo sediet v byte cely den mi elzie na nervy popozeram co maju nove a idem domov a nakupovat chodim len ked nieco potrebujem a mam jasnu predstavu co chcem
ja by som mala teraz nastupit sem na vysku tak uz sa nebudem tak nudit:slight_smile:
a kavicky tie nemusim ved kavu ani nepijem :slight_smile: radsej sa poprechadzam po takych ulickach kde som este nebola :slight_smile:
25. aug 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ravena891 s Pogranom? či iným.ani nevrav,za mesiac idem s malým na prehliadku.
26. aug 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@malinkaaninka presne s nim ale raz som sa tam rozculila povedala som mu svoje a ked sme boli opat tak uz bol mily ani som ho nespoznala ako iny clovek
26. aug 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééééééj, ahojte! :slight_smile:
26. aug 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ewiku ahoj :slight_smile:

dalšia nová tvár :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - tento týždeň je nejaký plodný :grinning: :grinning: :grinning: - už si tu 3. nová :wink:
26. aug 2010 o 16:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj bzuco :slight_smile: Ja som sa od kamarátky dozvedela o tejto stránke, ani som doteraz netušila, že niečo také existuje :slight_smile: Včera som si čítala rôzne príspevky, porovnávala som svoje bábätko a jeho problémy s inými a podobne :wink:
26. aug 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewiku1984 ahoj pozeram,ze aj ty si objavila toto super forum mne sa tu vcera hned velmi zapacilo :slight_smile:
26. aug 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas rada by som sa k vam pridala ak by to bolo mozne.... :wink: tuto ivca mi je "nahradna" mama coskoro stara mama :grinning:
26. aug 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ewiku1984
tak sa nám tiež troška predstav - meno, kde bývaš....aké je tvoje povolanie - lebo tu sme skoro samé učiteľky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

@matka24
no vitaj....ivca veru čosi sa naspomínala o tebe :slight_smile: ...ale v dobrom, neboj :dizzy_face:
26. aug 2010 o 21:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco tak je dobre potom :slight_smile:
26. aug 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac co ste si balili do nemocnice ked ste sli???
26. aug 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sebe nočnú košeľu + župan, hygienické potreby, uteráky, vložky, prezuvky + žabky do sprchy a ostatné čo ti treba - mobil + nabíjačka :grinning: , kniha
OP, tehu knižku, sobášny list - ak si vydatá

bábu - plienky a to bolo všetko
ostatné doniesol potom tatino - to mal nachystané doma
26. aug 2010 o 22:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matka24 čau :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa rehoceeeem, tak už to tu máme viacgeneračné, vitaj, som ťa včera spomínala v súkromnej, keď bola o drevenej kačičke reč :grinning: :grinning: :grinning:
@ewiku1984 aj ty vitaj medzi nami,
-nám to tu ožíva zas, bude veselo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. aug 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco kniha? si stíhala v pôrodnici čítať? ja som bola rada, že žijem :sweat_smile: :grinning:
26. aug 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som Eva, nepracovala som, lebo som študovala VŠ v BA /ekonomickú/, no a potom som nenašla prácu a potom hneď som otehotnela, tak ani neviem, či sa po materskej zamestnám :frowning2:
26. aug 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@alami
knihu zrovna nie, ale kamoška mi musela časáky dosnieť, čo mi bolo dlho...malý fuuuurt spal
tak si nadspal a potom doma nechcel :sweat_smile:
26. aug 2010 o 22:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ewiku1984
evi - a kde presne bývaš?
26. aug 2010 o 22:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matka24 vitaj veru sa ta "nahradna" mama naspomina aj zatka si pochavlila ze ma dobrieho:grinning:
@ewiku1984 aj ty vitaj veru plodny tyzden..
ako sme sa zamkli tak uz neni co citat tak sa rozpisali :slight_smile:
26. aug 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco Ahoj a Ty? :wink:
27. aug 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ewiku1984
no ty si tu nová, ty prezraď prvá :wink:
27. aug 2010 o 09:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nové členky, nech sa páči do súkromnej :wink:

a hlásim, že nás je presne 24, to by bolo stretkooooooooooooooo :astonished: :astonished: :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. aug 2010 o 09:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco tak to by bolo, to normálne miestnosť rezervovať :grinning:
27. aug 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majussa21 no toto pekne to sa mi paci :slight_smile:ved ona mi to tu cele odporucila tak sem som celkom rada zacala chodit vela veci sa tu clovek dozvie :D
27. aug 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matka24 to čo si tam dala za meno, že Samanta, to ani zo srandy!? zhrozený smajlík chýba :fearful:
27. aug 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco A čo je to súkromná? :slight_smile:
27. aug 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok