• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

27. júna 2017 
@potokin ak hľadáš kurzy plávania s bábätkami, tak to neviem, ale ak chceš chodiť sama, tak odporúčam Lúčky - vnútorný bazén, mám z dobrých zdrojov :sweat_smile: že voda je naozaj čistá a vhodná aj pre bábätká :slight_smile:
10. jún 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@potokin ja viem, ze na kurzy chodia baby do Kubina
12. jún 2011 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@potokin my chodime na sojku vo vysnych malatinach, kurzy su este aj v lipt. mikulasi :wink:
13. jún 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@potokin ahoj my chodime do Sojky vo Vyšných Malatínach
tu je kontakt na pani inštruktorku
babyclub.lm@gmail.com
27. jún 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, potrebovala by som radu od vás :fearful: Mám 7 ročnú dcéru druháčku a chcem ju dať niekde v Ružomberku na angličtinu :frowning2: netuším ale kde.. V škole síce anglinu majú ale zdá sa mi že dosť biednu.. Neviete o niečom? Díkes
24. sep 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola333 ja mám syna tretiaka a chodí na anglinu do Jánoša.
24. sep 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A dobre? Spokojná? Kuknem na nete..
24. sep 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola333 ja som spokojná, viem, že sú aj lepšie angliny Helen Doron a podobne, ale nám toto stačí. Bol tam v anglickom tábore s lektorkou minulé prázdniny a potom som ho dala aj cez šk. rok . Stretávajú sa raz do týždňa na dve hodiny a detí je tam okolo 10. Každý deň je tam pani v kancelárii, podá ti info. kanceláriu majú na druhom poschodí, choď sa popýtať, ak máš záujem.
24. sep 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Díkes tak to skúsim..
25. sep 2011 o 05:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. konecne som nasla temu ružomberok :o) super baby.
29. sep 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj
@micikatka
vitaj
29. sep 2011 o 21:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
29. sep 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alami Tak nakoniec to s tou anglinou skúsime na základke v baničnom 2x do týždňa tak som zvedavá čo a ako ale dík za radu..
30. sep 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, budem od veci, ale potrebujem dost surne jednu informaciu a neviem si už poradiť, tak to skúsim cez koníka :slight_smile: Prosím Vás neviete mi niekto poradiť ako sa volá kaderníctvo oproti hotelu Kultúra? Konkrétne by som potrebovala tel. kontakt, zhanam totiz jednu kadernicku ku ktorej sto rokov chodim a chcela som sa stihnut este pred porodom podstrihnut no a ona medzi casom zmenila miesto posobenia, vraj teraz bude pracovat tu a neviem sa s nou spojit. Cislo na mobil mam, ale asi uz stare, lebo je vypnute.... Ak nahodou mate kontakt na Gregorovu Zdenku.
Veľmi dakujem za akukolvek odpoved a nehnevajte sa, že píšem niečo čo sem vôbec nepatrí, dakujem.
6. okt 2011 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ivirk asi myslíš kaderníctvo LOOK....ale zdenku nepoznám :unamused:
7. okt 2011 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzuco no presne,dakujem Ti velmi :wink:
8. okt 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa opýtať, či je potrebné mať vybratého pediatra ešte pred pôrodom? Moja gynekologička mi zatiaľ nič také nehovorila, ale niečo také som začula v nemocnici, tak neviem. Či toho ku kome budem chcieť moje bábo zveriť - pediater, mám tam ešte teraz zájsť a opýtať sa či nás vezmú a jeho meno potom nahlásim v pôrodnici alebo ako to vlastne funguje? :sweat_smile:
9. okt 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivirk ano, myslim ze to stale plati.treba sa dopredu dohodnut s pediatrom ci ti vezme dietatko a potom pri porode sa ta budu pytat na meno padiatra aby vedeli u koho najdu babatko a kam poslu papiere o porode
9. okt 2011 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivirk Ahoj, Zdenka nerobí u Eriky? To je kaderníctvo pri Trnovskom kde je oprava hodín a tak.. teda pokiaľ ja viem..
10. okt 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dajte dáke tipy na dobrého pediatra :frowning2: Staršiu mám u dr. Kordošovej ale my choré nebývame tak som spokojná ale to tam chodíme asi len očkovať :fearful: našťastie..
10. okt 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lola333
výborná je dr. papúchová...no momentálne má zdravotné problémy (vraj rakovina) a neordinuje, zastupuje ju iná dr....ktovie, či ešte bude ordinovať :frowning2:

ale ešte je veľmi dobrá aj dr. zora puskeilerová - na bystrickej ceste (hned vedľa ZŠ)
10. okt 2011 o 20:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@lola333

tu si prečítaj viac :wink:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/pediatri-v-ruzomberku-ake-su-vase-nazory-na-nich/

ja mám pre deti dr. závackú - a som spokojná
10. okt 2011 o 20:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dííkes :slight_smile:
11. okt 2011 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola333 nie nie nerobi tam ,uz som to vsetko vypátrala. Vedla "People Lounge" a herňou na poschodí otvorili nový salón, je tam kaderníctvo, kozmetika, manikúra, pedikúra,masáže... a tam robí. To bolo ozaj namáhavé pátranie :slight_smile: ale ďakujem
11. okt 2011 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu najaká Ružomberčanka s termínom okolo 13. novembra, ako ja? :slight_smile:
11. okt 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivirk ano treba mat pediatra. My mame Dr.Puskeilerovu a sme velmi spokojni, je perfektna...snazi sa hned nenasadzovat ATB , poradi vo vyzive podla najnovsich info, podporuje v dojceni- to znamena ze ked jej poviete ze dojcenie boli alebo ze to nezvladate nenasadi hned UM ale podpori vas a poradi :slight_smile:
12. okt 2011 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. je tu nejaka tehulka s terminom okolo marca 2012?
16. okt 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivirk tiež odporúčam Dr. Puskeilerovú :wink:
17. okt 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@micikatka ja som ja :wink:
17. okt 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lola333 super :O) a uz vies co čakate? lebo mne na poslednej poradni lekar nerobil sono :o(((
17. okt 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok