• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
veru ani mne mrazené huby nechuťia
3. aug 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzučko, ideme na pieskovisko pred panelák, príď ak môžeš :wink: :wink:
3. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na mňa neco leze gebuľa bolí ucho tiež porazí mm vpiatok ideme k jeho rodičom a klasika ja zas idem ochoriať
3. aug 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojme,

citam, ze sme vsetky spokojne so zubarmi :sweat_smile:
ja tiez som spokojne prevelice, aj ked je to moja nocna mora, chodim k pfepferovej, minule ma uz aj pochvalila, ze uz sa da so mnou aj slovo prehodit, ze ked som k nej zacala chodit, ze som bola vzdy zelena :sweat_smile: :grinning:

mne chutia aj mrazene huby, teda nevidim moc rozdiel :confused: :sweat_smile:

gg, kedy vlastne idete?

no a kedze ja mam mm stale doma, tak to vysvetluje, ze je u nas stale bordel, nie???? :grinning:
3. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bai čauko, ako sa ti darí? Či más TM stále doma tak ťa nepustí k pc? :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca, sak uz davno mame dva pc :grinning: :grinning: :grinning: ale iba jednu pracovnu, tak dvom nam je na tesno, navyse potom by tu aj mala isto nabehla :sweat_smile: :grinning:
3. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, no to rob ako ja, keď malá spí, sup ho k pc alebo čo ja viem kde :grinning: :grinning: :grinning: A ako drobec v brušku? Poslúcha? Aj mená už vymýšlate, či počkáte ešte? Ani v meste ťa nevidno ani nikde, zase do mesta tak často nechodím, ale keď idem ťa nevidím :grinning: :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
voláko samé januárové deti sa rodia, na meno času dosť ja som x-krát prevrátila aj tak zvíťazila mm láska vneho samého :grinning: :grinning:
3. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ucho bolí na dnes končím ráno pápá :wink:
3. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca :grinning: :grinning: :grinning: ked mala spi, som rada, ze dam nohy hore kopcom :pensive: nevladzem dako :sweat_smile: a mam teraz hooooooodne roboty, co aj teraz by som mala za tym sediet, ale som chcela napisat v skratke a uz som tu asi hodku :sweat_smile: noooo, ani ja ta v meste nevidim, nam chyba ta hudobka, lebo inak katastrofen :sweat_smile:

mena mame pre babu - zina, pre chlapca - vincent alebo kristof :sweat_smile:
3. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bai...to už radšej toho krištofa :sweat_smile:
3. aug 2009 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai, 21.8 odchadzame
a meno dievcenske mate krasne :dizzy_face:
3. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked vinca uz mame od prveho tehu, mne sa teraz menej pacilo to meno, ale uz sa mi zas paci :sweat_smile: a mm je nanho uplne namotany :sweat_smile:

este sme mali dievcenske zoja, ale podla knihy meno je vas osud, nema lahky zivot :sweat_smile: tak bude zina :dizzy_face:
3. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gg, sa uz tesis, co?
3. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, tesim..akurat vyberam kde sa dame poistit :grinning: Hladam niekoho, kto nas potom poisti aj cez telefon, ak by sme tam zostali dlhsie....si MM vymyslel take a ja mozem hladat. A on cumakuje do bedne :angry: :angry:
3. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gg, mm vravi, ze liptour to tak robi, tak sa skus ist opytat tam :wink:
3. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik, skusime sa zajtra spytat :slight_smile:

Uz aby sme sedeli v aute a isli :grinning: teraz stale myslim ze co nezabudnut a kolko plienok, mlieka a jedla nam treba :grinning: A som zvedava, ci si stihnem aj sadnut aspon na pol hodky pri tom mori :grinning:
3. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gg, urcite stihnes, deticky nech si uzije tm, a ty oddychuj, si zasluzis :wink:
3. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,

gg šťastnú cestu a hlavne oddych prajem
bai- ja som mená vyberala podla knihy siedma šifra leonarda a mm ,že som na hlavu
4. aug 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes to vidím, že sedieť bedeme pred PC voľáko prší
treba aj do obchodu no len kto pôjde to ucho ma babre :angry:
4. aug 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nn
ň

l

uiokô §
-
§v00000000

tak toto máte od Lukáška a teraz ja:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobré ránko a ivce bezbolestné vŕtanie
GG a kedy odchádzate?
4. aug 2009 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako dobre že sa mi večer nechcelo polievať a nechala som si na ráno, neznášam, keď večer polievam hodinu a do rána prší :rolling_eyes:
4. aug 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre si spravila polieva sa ti samo ved máš za posledné dni odmakané a lukáško šikovníček pekne nám poprial ránko :grinning:
4. aug 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj my sme ešte len teraz vstali, mm dal malej mličko, ked odchádzal, tak spinkala tuho, fajne
pinocchoi, IP
4. aug 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa chystáme von, zdá sa že neprší, Oli oblieka Lukáška - bohová sranda ako sa mu dá :dizzy_face:
4. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá teraz fičí na safari, ten starý slovenský seriál, dodo je tam, tak ked už začuje znelku,beží k telke :slight_smile:
4. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai, máte pekné mená, vincent je krásne zvučné :wink:
len oddychuj ako najviac sa ti dá, a bruško rastie??som ťa tiež dlho nevidela :wink:
4. aug 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute a pekne ranko,
Bai pekne mena, chlapcenske je pekne aj kamoska maju Vinca a pristane mu to :wink:, dievcenske tiez pekne, ty veru oddychuj a este taketo tepla, ja mam tiez teraz MM doma, no neporiadku na haldy :grinning:
Natali, zubar v L.Osade iba doobedu ordinuje, ale jeho pristup a bezbolestne vrtanie to vynahradi :wink:
Ivca, tak aj TM sa dorantal v paci?,je doma ci robi?
Ked Matovi zaschli vsetky kiahne uz nie je infekcny, vsak.
Chlapov mam von, ja varim,si Mato rozkazal, ze sosovicovu s parkou :grinning: , aspon on mi povie co mam varit, ked MM je to jedno
4. aug 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

my dnes asi na špagetách budeme, nechce sa mi variť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baničiarky...bola v noci búrka, či len pršalo? nejako som tuho spala :sweat_smile:
4. aug 2009 o 09:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok