• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
@bonaquaba aj menej ako 20minut. Fakt je to blizko, neoplati sa ist MHD lebo mna by osobne slahlo z krizovatiek a semaforov.
27. máj 2014 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabiiika21 dakujem pekne tak to ste ma potesili, popytam sa ludi ktorym smerom sa vybrat alebo zoberiem GPS :grinning:
27. máj 2014 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievcata, nechodite niekto do fitka nad Billou? rada by som aj ja zacala s cvicenim, ale nejako sama nemam odvahu. :confounded: Rada by som aj na jumping na trampolinach,len ja som hroozne nesmela a hanbliva, sama nemam odvahu....
14. jún 2014 o 17:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamičky z Ružomberka. Tu na MK je rozbehnutý jeden projekt. Ak by ste chceli podarovať napr. pastelky, fixky, omaľovánky alebo čokoľvek, čo by spríjemnilo pobyt deťom na detskom oddelení v ružomberskej nemocnici, ozvite sa mi. Máme už disney kartičky z tesca a taktiež aj nejaké sladkosti sú sľúbené. Za každú pomoc vopred ďakujeme :slight_smile:
19. jún 2014 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliam ja by som to zverejnila u nas v skolke...mozno by sa toho viac nazbieralo. Je nejaky termin?
1. júl 2014 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@geegee ahoj. budúci týžden to chcem ísť odovzdať. :wink:
1. júl 2014 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jancap25
@zuzimao
@gabiiika21
@geegee
Kde sa prosim vas nachadza vojenska nemocnica v ruzomberku, je to pri hlavnej ceste ako prichadzam z dolneho kubina po pravej strane alebo niekde inde a ako sa am dostanem z hlavnej valkovej stanice dakujem
13. júl 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traffic tam kde píšeš je bývalá štátna nemocnica, teraz je to síce vojenská, ale je tam len gynekológia, detské a onkológia. Hlavný areál ÚVN je inde. Z Vlakovej choď rovno(cez most a semáfór) ideš popri Hypernove a benzínke kolmo na hlavnú cestu, teda chodníkom , čo vedie popri benzínke až na koniec, prídeš na križovatku, je rovno pri moste, zabočíš vľavo, popri bytovke v kotorej sú dole obchody (ani neviem s čím), ideš zas hneď ako sa dá vľavo - je to ulička kde sú také dosť staré, ošarpané domy , končí to búdkou so zmrzlinou , za ňou sú dva paneláky a za nimi zabočíš vpravo a už si pred vstupnou bránou.
teda zhrniem: zo stanice rovno, hneď ako sa dá vľavo, zas vľavo a nakoniec vpravo. Vždy do prvej možnej odbočky. Nestratíš sa, opýtaš sa:slight_smile: Cesta pešo trvá tak 15minút.
14. júl 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alami mozes sa zivit ako navigator :slight_smile: :dizzy_face:
15. júl 2014 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@geegee takto som ja dostala pred časom opis cesty v ZA tu na MK, vieš ako mi pomohol? ešte som si ho aj vytlačila :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2014 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim vás, viem že sa pýtam od veci, ale potrebujem, kontakt na dobreho neurologa pre dospelých, v Mikuláši som s našou neurologičkou absolutne nespokojná, je to fakt velmi surne, potrebujem dobreho neurologa pre moju mamu, vela od toho závisi :frowning2:
31. júl 2014 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaby21 ahooj a koho mas v rk neurologa?
31. júl 2014 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trgypadl No ved práveže v RK nemám, iba v LM, potrebujem zmeniť
31. júl 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaby21 no v uvn neurolig,alebo dr tomasova sukromna
31. júl 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gaby21 odporucam Tomasovu...UVN som skusila a neda sa porovnat s pristupom Dr. Tomasovej
3. aug 2014 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá, chodí vám niekomu dieťa na klavír? Chcela by som info, či v ZUŠ Ľ. Fullu je prvý rok len hudobná príprava, alebo deti rovno hrajú. Syn ide teraz do 1.triedy ZŠ a s klavírom chceme začať, ale neviem, či by ho bavila len teória. Prípadne ak máte info, ako to beží aj v iných ZUŠkách. Ďakujem
31. aug 2014 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alami u nas maju skolkari klavir cez Janos a maju aj hru, aj teoriu.
17. sep 2014 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, chodi niektora z vas na aerobic v RK? neviem totiz nic vhodne najst a rada by som zacala s cvicenim :slight_smile:
18. nov 2014 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lafleurmonika ja idem dnes skusit basic jumping - teda trampolínky. Som zvedavá, či to prežijem :grinning:
19. nov 2014 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lafleurmonika ja som ešte za starých dobrých čias chodila na spinning aj na taebo, ale teraz je v kurze najmä jumping :slight_smile: je to určite super a mať kde nechať drobca, tak by som neváhala :slight_smile:
19. nov 2014 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@geegee ahooj no ako bolo na trampolinkach? to by sa mi celkom pozdavalo,ak je to tam pri bille...len neviem ako to tam chodi s registraciou,ake je vybavenie satni,sprchy a pod...ak mozes, pls napis mi, dakujem :slight_smile:
23. nov 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lafleurmonika bolo super, prezila som :grinning: Uz som prihlasena aj teraz na stredu. Vstup stoji 3€, da sa kupit permanentka, vtedy je to lacnejsie, asi 2,60€ a 1€ za karticku. Su tam satne, sprchy, WC. Vstup sa kupuje hned na zaciatku, dostanes karticku a kluc od skrinky. Karticku potom odovzdas Lucke, ked pojdes uz prezlecena do saly. Prihasit sa da tu https://www.facebook.com/groups/208789915820147/?fref=ts
23. nov 2014 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@geegee a kedy pred zacatim je tam potrebne uz byt? zapisala som sa na tuto stredu o 17tej, tak neviem kedy tam treba uz byt,aby som stihla zaplatit a prezliect sa a tak :slight_smile:
23. nov 2014 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o 6 to zacina, takze o 3/4 to akurat stihas :slight_smile:
24. nov 2014 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lafleurmonika ahooj, aj ja by som rada chodila na aerobik, alebo nieco ine .....Inak nikdy nedokazem nabrat odvahu, aby som tam sla sama, medzi cudzich ludi...: :unamused:
27. nov 2014 o 20:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetluska82 ja som bola vyskusat jumping pri bille a je to super :slight_smile: tak odporucam...prijemna atmosfera aj napriek cudzim ludom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
odporucte mi prosim co mate v meste resp. v okoli co sa oplati pozriet s malymi detmi. vdaka
11. dec 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ktore kadernictvo v RK by ste mi odporucili? :slight_smile:
11. dec 2014 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lafleurmonika jedine le sorelle
12. dec 2014 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievacata, boli ste niektora na sono prsnikov v Likavke? Vraj je tam sukromna ordinacia. Potrebujem aj ziadanku ak chcem ist? Dakujem
14. dec 2014 o 11:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok