Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
4. aug 2009

kasis - ked sú zaschnuté - všetky! , už nie je infekčný

pinocio
4. aug 2009

ja som na tom podobne ako ty bzuco ,tiež som ráno prišla na to ,že je po daždi 😀 😀

palculienka19
4. aug 2009

kasis, už máte po tom, a je aj dobre vonku pod mrakom, po tom včerajšom dusne.
sme sa s pinocchiom dobre prešli, fájne, aj punčáky sme dali, sme boli dnes prvé zákazníčky cukrárne 😀 😀 , idem uspávať a podvečer ideme gratulovať, tak musím zase ešte niečo postíhať, večer vás kuknem

palculienka19
4. aug 2009

chcela som vám dať info, prišiel nám do schránky leták o 2. ročníku medvedích dní, 8-9.augusta od 10:00do 16:00 hod. sa koná na hrebienku a v starom smokovci, tatranský festival medveďov, každé dieťatko s medvedíkom dostáva darček a tí, ktorím sa začína priezvisko na med... majú zľavu 50 perc.na spiatočný lístok na pozemnú lanovku, deti do 6r.lanovka zdarma, deti do 12 rokov spiatočný lístok na pozemnú lanovku za 3 euro.sú tam hri pre deti celý čas, napr.medvedia obratnosť, medvedie znaky...nakresli medveda, a uvádza to celé andrej bičan, tak si myslím, že to môže byť extra super, ale pre väčšie deti,pre maťka, alebo pre oliho 😉 , pre barborku 😉

ivca82
4. aug 2009

Ahojte, tak som prežila zubárku v zdraví, mala som prasknutú plombu 😝 🙄 Ani som dlho nečakala, ale kým som domov prišla tak bolo pol jedenástej, ešte do obchodu som bežala a kým som navarila aj sa MM s kontroli vrátil 😀
Kasis nieje doma, no tak akurát v nedelu vydržal a v pondelok už aj išiel, ale večer došiel, že mal problém sa premiestniť s gauča do postele 😖 Dnes mu vybrali drenáž a v pondelok mu majú vyberať štichy, má ich osem a nie ako pôvodne trvdil, že má asi dva, a to nerátal vnútorné ešte 😔
Baby Likavčanky, tu v noci pršalo? Lebo keď som ráno vstávala nebolo nič mokré, až keď som išla z domu začalo pršať 😒
Natalia a ty si čo bola u dr.?

palculienka19
4. aug 2009

je tu táto adresa, nemám kedy hľadať hľadať- www.vt.sk

ivca82
4. aug 2009

Palci no vyzerá to super, len keby to preložili o týždeň, máme už všetko zorganizované na oslavu 😖

palculienka19
4. aug 2009

zlaté, ako sa delíme, likavčanky, baničiarky.... 😀 😀 😀 😀
ivca, už to máš za sebou 😉
som čítala v rbk hlase, že tam oproti tržnici, v tej budove vedľa dámskeho gate, čo teraz prerábajú budú štyria noví zubári, a aj tuto za billou, za posilovnou prerobili barák, a tiež tam bude nový zubár, tak možno sa oplatí pozisťovať, poprestupovať

ivca82
4. aug 2009

Bai a k menám, mne sa Zina páči, a Vincent s Krištofom niesu zlé, len v poslednej dobe nezvyčajné 😉

palculienka19
4. aug 2009

bude o rok,pôjdeme potom, si myslím, že títo krpci naši ešte by z toho tak veľa nemali 🙂

ivca82
4. aug 2009

Presne, ak to bude mať úspech, na rok to zopakujú 🙂 Tu je normálne tma ako večer, ale zatiaľ neprší, len sa malá zobudila na hrmenie, idem ju chytro ešte trošku uspať 😒

palculienka19
4. aug 2009

u nás už hrmí, tma ako na polárnom kruhu, blýska sa, asi pôjdeme na oslavu autom ☹ ☹
som sa tešila, že sa prejdeme ešte

palculienka19
4. aug 2009

a už leje

kasis
4. aug 2009

Ivi, netusim ci prsalo, som ako medved spala, ale rano boli mlacky, tak asi hej 😀 .To ma teda riadne pretate, ked aj vnutorne stehy, nech sa radsej setri, moj uz ma stichy von, ale nemozu mu dat sadru, lebo mu to stale opucha 😒
Palci, dik za info, uvidime, mozno pojdeme a to tolko novych zubarov ide byt, veru treba, bo v RK dlho ziaden neotvaral novu ordinaciu a vsetci co su fajn, uz neberu novych pacientov.
Inac riadna hrmavica sa blzi, tma ako v sude 😲

baileysa
4. aug 2009

ahoj, ani ja neviem, ci bol v noci burka, za to teraz jeporiadna 😝 len cakam, kedy nam vypadne net 😔

baileysa
4. aug 2009

a este vam vzdy zabudnem napisat, ze aj ja som na facebooku 😉

pinocio
4. aug 2009

Mirko spí, punčák pomohol 😀 hrmavica odoznieva tma ,riadna
chlapi nech sa šetria môj raz na futbale nohu dokaličil, že len hrča a nakoniec ešteže šiel drenáž mal stále mokvalo dr. nervi chytali vizeralo to na amputáciu no mrcha lynfa si to rozmyslela a chodíme po svojich

pinocio
4. aug 2009

ale som to napísala 😀

mirka
4. aug 2009

ahojte 🙂

v KIKu majú dobré zľavy, tak ak chcete pomíňať, bežte tam 🙂

palculienka19
4. aug 2009

tých zubárov budem sledovať, dám vám info
ja mám dr. dufkovú vo vojke, zlatá to osôbka,tiež je šikuľka,naposledy som však čakala dosť dlho,už má veľa pacošov, no zatiaľ nemením ani náhodou
a tu je číslo na dr. reslerovú do martina, to je tá alergologička, čo sme sa o nej bavili asi pre mesiacom, ked hubka zhánala, som prišla k čísielku, dúfam, že niekomu bude užitočné, vraj je dobrá 0422/437104

mirka
4. aug 2009

babky, tá cukráreň v baničnom je odkoľkej otvorená?

palculienka19
4. aug 2009

babka od desiatej cez pracovné dni, cez víkend viem, že inak, ale neviem ako 😎

palculienka19
4. aug 2009

asi od deviatej

palculienka19
4. aug 2009

a čo si si kúpila miruš???

geegee
4. aug 2009

babky 😀 a co tak niekedy nejake stretko v Cutkove? Pri Fatranke su fajne preliezky, ihrisko, krcma...kolace sa donesu 😀

mirka
4. aug 2009

GG, minule som si spomenula na to stretko u vás 🙂 bóóóže to boli deti ešte také maličkéééé 🙂

palci-babka ďakujem, zajtra sa tam ideme s kamoškou pozrieť

len Laure som tričko Pony s dlhým rukávom za 3,19, na nete ich majú cez 7 eur a ešte predĺženú mikinku s kapucou za 2,19 ale moc som nemala kedy, Laura bola so mnou, takže tak 😅

palculienka19
4. aug 2009

ja som tam bola s malou len raz, lebo sa mi pomedzi tie plné stojany schovávala 😀

geegee
4. aug 2009

mirka...a ja som mala len jedno dieta 😀 jaaaj, aky vegeeet 😀

My tam chodime casto, do Cutkova, ked sa deti pobudia, tak ideme a o pol 8 sme doma Mata tam mozem vypustit, Tomina posadim do piesku a mam ruky volne na kofcu 😀

Tak co na to ostatok? STRETKO NIEKEDY CCA 16:00-19:00 V CUTKOVE PRI FATRANKE?

mirka
4. aug 2009

aj Laura sa mi schováva, ale dnes si znášala hračky do kočíka, viac menej sa držala pri mne 🙂 ale aj tak jej potom bolo dlho, a to som pozerala len detské veci

palculienka19
4. aug 2009

záhradkárky sú isto sppokojné po takom dobrom daždi
alami, ty zase zaváraš??ťa nevidno 😉