Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

mirka
4. aug 2009

stretko myslíš dnes???? veď je hnusne

geegee
4. aug 2009

dnes nieeee, NIEKEDY 😀

pinocio
4. aug 2009

ja rada a Mirka dám do tomboli 😀

mirka
4. aug 2009

jáááj, tak NIEKEDY dobre 😀 od 16 tej NiEKEDY by sa dalo 🙂 😀

alami
4. aug 2009

palci - nie, ja som už na tento rok so zaváraním skončila - dúfam 😀 mamu som tu mala....

GG - ja súhlasím, ja som v čutkove ešte nebola, teda raz ma tam MM previezol hore dole a išli sme preč, lebo som ani netušila kde to je a ako to tam vyzerá 😀 😀 😀 😀 😀
ja som už minule vravela/písala, že stretko už len na lúke 😀 😀 😀 😀 a to čo za ihrisko? je sa tam čoho báť? budem musieť zas behať? 😅

palci - ja som teda spokojná, lebo už to bolo strašne suché všetko...inak už mám červené dozreté paradajky aj papričku jednu 😵
u nás v noci nepršalo, len ráno trošku - ale málo

mirka
4. aug 2009

alami, no je tam veľký priestor, pod stromami sú lavičky, na druhej strane je potok (pri Fatranke), takže budeš mať kde behať 😀 ale to asi všetci

alami
4. aug 2009

jój, tak k potoku 😖 to ani superodvážna ivca nechcela k potoku keď som ju volala 😀 😀 😀 😀

ale ak pojdete - pojdem....ale neručím za to koľko tam vydržím 😀 😀 😀 😀 😀

alami
4. aug 2009

a kdeže ste?

moja švagriná je v nemocnici, komplet celá sa naliala vodou - obličky v prdeli 😔 dr. jej povedal, že také obličky ešte nevidel. Najhoršie na tom je že si za to môže sama - najskôr roky nosila 365dniv roku aj v v mrazoch - holé kríže - jej materi to bolo u riti ja jediná som ju upozorňovala že raz za to horko zaplače - už je to tu! a potom sa stala anorektičkou - čo jej tiež isto nepridalo 😔 z anorexie sa dostala....a teraz toto 😔 😔 😔

alami
4. aug 2009

natali a ty si kde????????????? môžem si predsa od tvojej segry avon objednať?

pinocio
4. aug 2009

to krásne dopadla 😔 išla by som von ale bez môjho savca ani ranu

ivca82
4. aug 2009

Čaute babky, hlási sa superodvážna Ivča 😀 😀 😀 😀
Niečo vám prezradím ale nepovedzte nikomuuuuuuuuuuu 😉 😀 sme boli trošičku na hubách (to nieje to tajomstvo) ale začali ísť hríby, neskutočne vela, za pol hoďku sme mali tak cca. 25 a samozrejme nejaké kozáky, modráky a kuriatka 😵 😵 😵 😵 Takže hor sa do hôr zase, MM už zajtra chce ísť skôr do roboty, aby sme ešte na huby stihli 😀 😀
Kasis a bol aj na magnet. rezonancii? A MM to až žilu pretal, tak mu šili žilu, sval a kožu, len vnútorné stehy sa majú samé rozpadnúť.
Ali no však sme sa nedávo o nej bavili, že či je už ok 😔

ivca82
4. aug 2009

Stretko beriem ak bude mať Ali pojazdné auto a vezme nás, ale zase kým sa zorganizujeme, tak už budem asi celkom obstojne šoférovať, tak dôjdem aj sama 😀 😀

pinocio
4. aug 2009

gratko k ulovku a tm nech neskáče ako srna ked je marod ,zapal žil dostane

ivca82
4. aug 2009

Pinocio mne to hovor, si nedá povedať, ja som sa tajne vyparila a kamsi tamsi sa obzriem a on za mnou do kopca stúpal aj s malou 😅 😀

pinocio
4. aug 2009

natali čo ťa privalilo, Mirko testuje chodúľ 😀 veľký je doň

alami
4. aug 2009

ivi-ma neseeeeeee.kaj, fakt iduuuuuuuuuu????????

ivca82
4. aug 2009

Natali fakt a žiješ?

pinocio
4. aug 2009

moj bol tiež hrdina pokiaľ dr.neboli ztoho preč až potom hapen- čo bez nohy 😔

ivca82
4. aug 2009

úúúúúúplne vážne, idem čistiť, lebo MM už fučí pri stole 😀 😀 Tak len pekne v sobotu príďte 😉 a že čo chcel TM, MM mu volal naspäť keď sme zišli dolu ale nedvíhal.

alami
4. aug 2009

ivi - ja mám auto pojazdné 😉
to akože kedy idem na huby a kde....hm....to idem teraz rozmýšľať tuho 😀 veď hej - spršalo...a spln blízko....

ivca82
4. aug 2009

čo? nechápem 😅 😀

alami
4. aug 2009

večer mu volal? tak to asi že čo šalie s objednávaním toho polystyrénu, že sa ešte nedohodli 😅 čisti.... a sviečkovú kto bude jesť keď ste neprišli??

ivca82
4. aug 2009

Idem, lebo už aj zvuky vydáva MM 😀 😀 😀

alami
4. aug 2009

čo nechápeš, toto si napísala ivca82 • 1d • Dnes o 20:30

Stretko beriem ak bude mať Ali pojazdné auto a vezme nás, ale zase kým sa zorganizujeme, tak už budem asi celkom obstojne šoférovať, tak dôjdem aj sama

alami
4. aug 2009

mne zvuky vydáva Luky a neznie to dobre z tej spálne, hádam niekto aj sociálku zavolá 😅

ivca82
4. aug 2009

Veď nech nestresuje, už zistuje aj nobasil, a vraví, že máš pravdu, na váš dom by to bolo lepšie, len jedná ceny ešte, potom to budete musieť odobriť a až potom objednáva 😉 😀 už som fuč 😀

ivca82
4. aug 2009

Stretko v čutkove som myslela,ale ak si to tak pochopila, tak aj tak nechápem 😀 😀 😀 už som fakt preč 😀

alami
4. aug 2009

však vidím že si fuč 😅 😀
pinoci a ty si sa kde stratila?medzi handrami na bazáre? 😀

alami
4. aug 2009

veď ja že je pojazdné, tak môžeme na to stretko spolu ísť 😉 😉 😉 😉

kasis
4. aug 2009

Cafte 😉
Ivi, super ze idu, cez vikend ideme aj my na chatu hadam daco najdeme. Na MR nebol, uvidim, co mu povedia v piatok na chire 😒
Bola u nas konecne moja sestra, bo sa bala Mata ako certa, lebo este kiahne nemala a doniesla mi Manducu od jej skorosvagrinej,tak idem testovat, nech mozem aj ja na huby 😀