Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
5. aug 2009

http://www.sunar24.sk/

kuknite pod 1. obrázok 😕 😕
tak už nie že do 3 rokov na UM ale do 6!!!!!!.....to je riadna volovina 😅 😅 😅

bzuco
autor
5. aug 2009
palculienka19
6. aug 2009

čauky, pinocchio, no čo neotváraš??kde si???

pinocio
6. aug 2009

Dobré ránko,
prehľad počasia v baničnom stále pod mrakom s náznakom dažďa

sunar dorá haluz - obyč.mlieko nestačí - z materskej si môžeš dovoliť vyskakovať

palculienka19
6. aug 2009

moje lásky ešte sladko spia, mm ponocoval pri tv, a natka zaspala o pol desiatej, sa navymýšľala, celý den mala vymýšľací, ešte chcela ísť po tme o deviatej skalky hádzať, uja rybára sme čakali pri okne, s udicou, že príde, som zalomila v momente s nou, ked zaspala 😀 😀 😀
sa jej pýtam, že kto chodí chytať ryby??a ona, že mamika 😀 😀 mal byť starký, no ale odteraz sa idem dať na ryby ja 🙂
kasis, varím šošovicovú s párkou 😉 , si ma minule nainšpirovala 😉

pinocio
6. aug 2009

tu som nemôžem byť ako vrátnik 😀

pinocio
6. aug 2009

kávičkujem, total sa mne nechce, ale musím do mesta oči dať opraviť a darčeky kuk, Mirko drží prednášku rapoce len 😀 taká rozkoš

palculienka19
6. aug 2009

ránko,
sunárovci, nech sa spamätajú, čo by s tých detí potom vyrástlo, ved by išli do školy, a prvé stresy by im v momente natiahli žalúdky, to je choré, ved aj to črevo potrebuje aj normálne veci, nielen také umeliny , zvykať si na normálnu stravu
pamätáte sa na mliečne desiaty??ako sme dostali sáčok mlieka, sme sa potom prázdnymi obhadzovali???sme boli mliečne deti 🙂

palculienka19
6. aug 2009

daj pusku za nás rapotavcovi džavotavcovi 😉
no som si zvykla, že vrátnikom si ty 😀 😀

palculienka19
6. aug 2009

a čo máš s očami??či myslíš okuliare??

pinocio
6. aug 2009

a vieš ,že tie mliečne desiate boli fajn, mne sa to videlo
volakto vravel, že hyperaktívne deti sú preto lebo žujeme samé chemicky upravované veci a hlavne tie éčka 😒

palculienka19
6. aug 2009

bzučko, krásna mikinka

palculienka19
6. aug 2009

no ved tak som to aj myslela, že boli fajné, a lekvárniky, to už taký nekúpiš
tie celebrity, čo za týmto stoja, nech si dávajú sunar svojim deťom, to je čistá kampaň

pinocio
6. aug 2009

občas musím ísť ich pritiahnúť sú tam umelé koncovky a to sa doma nedá vymenia za nové
ja v piatok odchádzam - no otvárať bude dakto iný, lebo švagriná dlho spí tam všetci, kopla by ma, že čo buntoším
Mirko posiela boštek vám obom

pinocio
6. aug 2009

veru za všetkým sú prachy a prachy už nevedia ,kde ryžovať a staré matere čo dávali keď neboli UM - dojky,krava ,koza široká paleta

palculienka19
6. aug 2009

no môžem otvoriť za teba 😀 😉 , ak by si veľmo chcela, ....ale zatvárať musí asi natali, alebo bzučo, ja takú výdrž nočnú mám len sem tam, ja to nemôžem s istotou sľúbiť 😉 😀 ...no ale ak by si veľmo,,,,, 😀

pinocio
6. aug 2009

očúvaj začíname závisláčiť na koňovi 😀 aj mm už o 21.00 kričí už ťa zachvíľu púšťam 😀

bzuco
autor
6. aug 2009

dobré ránko sa praje

ivca82
6. aug 2009

Ránko tetušky, ste to tu poriadne naštartovali 😀

alami
6. aug 2009

😵

bzuco
autor
6. aug 2009

a k tomu sunaru...mne sa už aj do 3 rokov zdá pridlho...nieto do 6tich 😝
ale suseda vravela, že jej syn bol na sunare do 6-7 rokov, proste nechcel klasické mlieko...lenže to bolo za čias komáčov, ked krabica nestála 300,-

ivca82
6. aug 2009

Malá mi už pije normálne mlieko, nejaký mesiac už. Pila už máličko UM tak sme vyskúšali kravské miešať s UM a fungovalo. A na druhej strane, nám bola keď normálne pila UM málo jedna 900g škatula na týždeň, čo je tiež dosť fin. náročné 😔

ivca82
6. aug 2009

A idem niečo robiť, aj keď sa mi poriadne nechce 😀

bzuco
autor
6. aug 2009

ja som ešte teraz kúpila cez nez za super cenu sunar - 4 krabice a ešte mám 1 kupon do DM a potom už tiež asi prestaneme, pokiaľ sa nevyskytne nejaká dobrá cena
inak som pozerala že aj v lekárňach si trieskajú ceny ako sa im chce - v centrume krabica za vyše 7 eur a pri vajci za vyše 10 😲 😲 😲

bzuco
autor
6. aug 2009

aj teraz mu už dám občas KM a trošičku granka a nemá s tým problém

alami
6. aug 2009

My sme na plnotučnom od kedy začal nutrilon odmietať. neskôr som prišla prečo - lebo ho začali robiť vanilkový. Ja som hneď videla, že píše vanila, ale iný nemali a v lekárni mi tvrdila, že nie je vanilkový, že len ho tak nazvali - neskôr som v tv videla reklamu - vanila, banana - s van. a banánovou príchuťou - takže super 😖
ale na plnotučné si nesťažuje 😉

Počúvame Podhradská - čanaky...sme včera z netu stiahli zadara, malý nadšený 😵 takže kto nemáte, viem kde sa dá stiahnúť 😉

ley a ty si sa na svadbe zabudla až do teraz??????? Tá tanečná - to je zo ZUŠ či čo to je?

alami
6. aug 2009

včera nám prišla tá súpravka, čo som vydražila, ľudia, je úúúúžasná, je v nej úplne božský 😵 😵 😵 😵 túto myslím http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1201030

bzuco
autor
6. aug 2009

ali...aj teraz tu na koňovi - burina 111 má super veci za super ceny... 😉 ..som si dala premerať set za 6 eur s vláčikom tomášom, ale nohavice sú krátke ☹ ☹ ☹ ...iba 47cm

alami
6. aug 2009

bzuči, som dlho nič neposielala, aké poštovné mám dať na balík do 2kg???????????