Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
6. aug 2009

http://cennik.posta.sk/

a tam si vľavo vyhľadaj ako to chceš - či 1.al. 2. triedou, s poistením, alebo bez a pekne ti to vpravo ukáže cenu 😉

alami
6. aug 2009

užn som na to prišla, dík, ty kokso to za balík 2.tr do 2 kg 2,20???? 😅 😠

ivca82
6. aug 2009

Baby, to sa mám ako donútiť aby som niečo robila, som prišla akurát tak z obchodu, najedli sme sa a lenivosť sa zase prediera na povrch 😅 😖

domcek
6. aug 2009

Ahojte ste tu niekto 😉

mirka
6. aug 2009

domi, túúúú, ale varím 🙂 dnes som sa rozhodla pre mexický guláš s ryžou, od nedele, ako sme sa vrátili z chaty, sme žili na cestovinách, už mi šli na nervy 😅

alami, no to poštovné je na nervy, ja sa už na MMB ani nehrabem, ani obchody už nejdú 😒 a to som si zaplatila členstvo, a bum, pošta sprostá si zdražie 😠 ešte sa chystám niečo nahodiť, ale už ma to ani nebaví

domcek
6. aug 2009

Tak pekne var.
Ja tiez brazdim po MMB ale nic zaujimave ma tam nezaujalo.
Riesim predaj kocika ale nakoniec ho asi aj tak dam len v Rk do bazaru.

alami
6. aug 2009

mirka - mňa ti to tiež už nejak nebaví, už som si ani členstvo nezaplatila, len aukcie som mala predplatené, takže tam čosi, ale moc sa teraz nepredáva. Asi idem dať čosi aj tu na MK, tu som ešte nepredávala 😅 chcela by som čosi predať, lebo som pokúpila, tak nech sa mi to vyrovná 😅 😀 😀 😀

ivi - aj mňa lenivosť obchádza, už druhý deň, včera som sa len tak prekydávala z miesta na miesto 😀 😀 😀 ale možno to bude tým, že som mrchu dostala a hubu mám samú aftu - bolí to jak fras 😖

natalschen
6. aug 2009

ahojte...... k UM - davat ich do 3 roku zivota je opodstatnene u alergikov a detí i alergikov, kde je alergia pre-disponovana , u ne-alergikov je dobre do min. 2 rokov, potom uz kludne 😉 , moja kamoska davala malemu kravske M od 4 mesiacov a viete co? - chlapcek ma 2,5 roka este nemal ani len nadchu !!!! 😀 😀 😀

ale myslim ze je to fakt individualne - podla potrieb a genetickych predpokladov a financii

ivca82
6. aug 2009

Zase ma premohla lenivosť, tak som tu 😀
Domcek ako ti je? Ešte si bola dlho v nemocke?
Natali, s tou nádchou som sa dobre zasmiala 😀 😀

natalschen
6. aug 2009

ahoj ivca...... no a nielen nadcha, ta ma toho maleho tak dobruckeho, spi jej celu noc od 3 mesiacov, taky je dobrucky.... i 😒 , 2 mesacneho ho dala k opatrovatelke a sla do roboty...ja mat take dobre dieta, tak sa od neho ani nepohnem 😉

natalschen
6. aug 2009

alami......postovne...... ja nacastejsie posielam baliky do 2 kg ako obycajny list 2.triedy (s dorucenim do 3 dni) za 2 eura (do 1 kg je to 1 euro) a este sa mi nestalo ze by nedosiel , je to stale lacnejsie ako posielat to ako balik

pinocio
6. aug 2009

aj mne posielajú veci ako list neservítkujú sa s balíkom, dojuchala som dom von spara ja spotená ako myš a nejako nie dobre od žalúdka porazí ma ak idem byť chorá

pinocio
6. aug 2009

domček ahoj dlho ťa nebolo čo ťa priviazali k posteli

geegee
6. aug 2009

k mliekam...nam uz nebudu predpisovat HA mliecko, tak si pekne zacvakam. Na mesiac to vychadza 7 pixli pre Tomina 😠

Boli sme teraz obzerat tie diviaky, kto ste este neboli, chodte, zlate to je. A este su tam aj mlade, len uz nie su pasikave 🙂

Ak budete niekto predavat zimne veci, tak pre Tomina aj pre Mata mi treba dake gate zimne aj jesenne, aj overal na zimu... 😵

alami
6. aug 2009

aj ja vačšinou - čo sa dá posielam ako list, len toto je balík vecí - bude to veľké - uvidím čo na pošte povedia 😉

už idem samé balíky robiť, lebo na kusy sa to fakt neoplatí, balík skôr zaujme

mne sa niiiiiiiiiiiiiiiiič nechceeeeeeeeeeeee

ivi - pochopila som že sa ti vybil som ťa ešte začula povedať... 😉 ja som včera natali volala a sa mi vybil a nedal sa mi zapnúť absolútne a keď som zapla, hneď sa vypol....no ale ten môj mobil si už čosi užil pri mne, sa mu nečudujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 za rok a pol má odvolané ako u niekoho normálneho tak za 10rokov 😀 😀 😀 😀 😀

alami
6. aug 2009

GG teraz som také čosi dala na bazár, pošlem ti link IP, pozri si

alami
6. aug 2009

GG - ešte mám flisovú súpravku veľ.80 a zimné topánočky - odfotím ak budeš chcieť a žltú kombinézku tenšiu, takú na donosenie - som vlani kúpila na MMB a veľmi dobre sa nosila, aj keď len tak na behačku 😉

geegee
6. aug 2009

alami, topky netreba, to mam po Matkovi a radsej kupim nove ak by bolo treba 😉 Tu flisku odfot ked pojdes okolo nej 😀

pinocio
6. aug 2009

ani mne sa nič nechce 😀

gg - akú velkosť potrebuješ ja som pozerala pre Mirka ,ale neviem neviem bo aj chodúľ čo požičala natali tak je malí a dnes som porovnávala u našich so susedovie ten je od Mirka 2mes, starší a sú rovnaký čo to ja budem mať v 9mes. žížalu dlhú

pinocio
6. aug 2009

gg kuk IP overal

geegee
6. aug 2009

pinocio, ja velkost netusim velkost... nosi veci po Matuskovi a v lete tricka mozu byt aj vacsie 😀 Ale je mensi ako bol Matusko v jeho veku. Asi 1,5 kg ma sklz 🙂

geegee
6. aug 2009

pinocio, dik, pozeram to...a som si popri tom spomenula, ze ja mam taky tenky overal na teplejsiu zimu...som kupila v hypernove ked maly vypredaje...musim ho ist pohladat 🙂

alami
6. aug 2009

aha moje trdlo ako mačku vláči https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pinocio
6. aug 2009

slušne sú no ja som v rozpakoch ked tak narástol a tiež nosíme veci po bratrancovi

geegee
6. aug 2009

a Matuskovi musim asi 116 kupovat na zimu :-O

pinocio
6. aug 2009

zlatučký tá mačka sa má 😀

ivca82
6. aug 2009

Ali tak toto robila Bouka, kým sme telefonovali 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ivca82
6. aug 2009

Ali to čo robili? Tú plastelínu jedlú? A ten detský kútik u TM, som sa smiala, že zabudovaný nočník to WCko tam 😀 😀

alami
6. aug 2009

baby, ako by sa vám videl takýto kútik bez dverý...no to je bohová sranda, nemá kde ujsť 😀 😀 😀 😀

alami
6. aug 2009