• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
ivi - si tam malý hneď gate sťahoval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
hej, tú plastelínu, ale farby si tam nepridávajte ak to budete robiť, lebo sme mali farebné všetko :confounded:
ivi - zlatá - čo chceš, aspoň bola zabavená :wink:
6. aug 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malý nosí tú mačku za hlavu :grinning: :grinning: :grinning: nech to nik nevidí, lebo na nás ochranu zvierat pošlú, ale ona si nesťažuje :sweat_smile: a do buginy si ju dal a vozil ju :grinning:

moja mama mi s oblubou vravela - keby lenivosť kvitla tak si ako flóra olomouc....tak teraz by mala fakt pravdu, ako sa mi nič nechceeeeeeeeeeeeeeee
6. aug 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak neni som sama čo žijem v pralese- od lenivosti - ked to raz zacne bujnieť ani záchvaty pracovitosti nestačia

pozrela som celé foto super

tu plastelínu si robila podla receptu z ženského magazína
6. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na stv1 davala recept jedna na plastelínu a dávala tam vinní kameň aby sa nekazila
6. aug 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja nejaké palacinky narobiť, nech je čo na mňamku :dizzy_face: lebo tu dnes zhnijem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu budem za otravu ešte chvílu potom ideme na oslavu sestri Martin má dnes 4 roky
6. aug 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak cestá na koláč a tortu hotové, zajtra plním a dokupujem darčeky pre malú, a večer ideme na horáreň, tak nech sa starkí starajú :grinning:
Ali som stretla TM pri Kauflande, a som mu zabudla povedať, ktoré klobásky na grilovačku to boli, čo ste u nás jedli, lebo som si spomenula, že sme to v Kauflande kupovali :wink:
6. aug 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si mu mala povedať nech aj tebe kartón mlieka hodí do auta :wink:
6. aug 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som trochen v záhrade porobila, Oli išiel k mame spať, zajtra idem s Lukáškom na krv, tak nech nemusím oboch trepať za rána, tak mám teraz pohodu, Luky sa kúpe, dám spinkať a vegéééééééééééééééééét.

alebo dám spinkať, bude revať a veget nebude :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete čo mi robí po novom moje zlatko malé? Keď ho idem uložiť, chytí ma silno okolo krku a nie a nie pustiť. Ježín, taký je zlatý pri tom. A musím mu povedať, že ja prídem hneď ako zaspinká a potom ma pustí a spokojne zostane ležať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, som tu

MM urobil nový stolík na PC tak sme makali...všetko to namontovať, káble nanovo podávať a samozrejme potom ten bordel okolo toho spratať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2009 o 20:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to som chcela dnes žehliť, ale som KO
6. aug 2009 o 21:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte lásočky moje ja už balím oslava bola super, prišli tie topánky super ako odliate na moju nohu aj spať vnich budem :grinning:
6. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lúčim sa čaká ma náročný víkend
6. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..
Tak dnes sme boli maleho zapisat u Puskailerovej..
Strasne zlata doktorka..
Mam super pocit..
Zajtra ideme ku nej aj s malym preventivne..
6. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andy...tak super

naša Boba je zasa chorá...neviem čo sa robí, ale už 3tí x v priebehu mesiaca má horúčku - skoro 38 :frowning2:
6. aug 2009 o 22:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco..

A to teraz ked je tak teplo a pekne..
6. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby...aha čo som našla :astonished: :astonished: :astonished: tá cena :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6372910

to berem aj keby neviem čo :sweat_smile:
6. aug 2009 o 22:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj andy, tak vitaj v klube u puskeilerovcov....... ja som na 110% s snou spokojna, ale teraz ju bude dlhsie zastupovat jej mamina, a to je este stara skola, ale mladi dr. su vsetci sikovni, uz maju uplne ine skusenosti ako ti ta starsia generacia :wink:
6. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco......dobry ulovok :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ti poviem :wink:
6. aug 2009 o 22:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalschen..
Ahoj..
Dakujem..
Keby to nebolo tak daleko jooj..
No ale co uz..
Inak nevies nahodou kde ma ord. jej muz?
6. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.babybazar.sk/pics/1141060_mini_1.jpg

bzuco....skus kuk, ci daco najdes, dnes ma 50% dole, som kupila krasny svetrika gate pre malu za 3 eura aj s potovnym, kuk
6. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj...mi to voľačo smiešne vyhodilo...aký má nick?
6. aug 2009 o 22:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby idem ja..
Trochu kukat tv s MM..
Tak dobru noc..
6. aug 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy....... ordinaciu ma v meste na mostovej - pri opravovni bicyklov a (v takej brane na zaciatku mostovej od hlavnej cesty), alebo ak poznas predajnu knihu v brane, je tam aj obchod so zivymi zvieratami, v pripade potreby este upresnim, je to starsia budova, ordinuju tam 2 dr. - puskeiler a dr.lunicek, ja chodim k lunickovi - je fantasticky, je to byvaly primar z lucok, mozem Ti dat blizsie info ak chces, plati sa 12 eur rocne ale vsetko mas uz v cene - potom uz neplatis nic
6. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco...... daniela0905
6. aug 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja idem, bzuco...... este kukni, ci daco vysnoris, ja uz zatvaram, zajtra ahojte
6. aug 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko,
ja naskok odchádzame aspoň otvoriť som prišla teším sa pa v nedelu :grinning:
7. aug 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok