Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
7. aug 2009

Ránko tetušky 🙂
Pinocio, tak si to uži u svokrovcov 😝 😀
Odbieham od sporáku, malá sa nechce zobudiť, a voláko sa nemôžem rozhýbať 😅 a poraďte mi čo mám variť, niečo superrýchle a nech toho nieje vela 😀

natalschen
7. aug 2009

ahojte, pekny den vsetkym 🙂 🙂 🙂

ivca......... super-rychle spagety to mozu zachranit, alebo kup buchty na pare - vzdy ich mam zamrazene pre pripad nudze 😀 😀 😀

natalschen
7. aug 2009

alami........ nevies, ci maju u vas v mtck skolke plno? rozmylsam ze by som emku dala tam, zevraj tam beru deti a nepracujucim maminam az do 15.00 hod, nevies nieco o tom?

bzuco
autor
7. aug 2009

ahojte
tak B. mala v noci 39,2...netuším z čoho...dala som jej paralen a klesla jej a teplotu už nemá
ale mamča išla do mesta tak ju vzala so sebou a pôjdu k dr. nech sa na ňu pozrie...sa mi to zdá veľa...mať každé 2 týždne takto vysoko vyskočenú teplotu 😖
ale vraj ju nič nebolí - ani hrdlo, ani hlava....večer ju bolelo bruško, ale vykakala sa a v pohode

bzuco
autor
7. aug 2009

super 🙄 🙄 ...práve volala mamina, že závacká zasa neordinuje...kurnik 😠
len dúfam, že teplota jej už nevyskočí 😒

natalschen
7. aug 2009

bzuco..... je mi luto tych vasych horuckovych trapeni ☹ - MM sesternica mala s maly takeho trapenie skoro do 3 rokov a aj tak neprisli na to, z coho to mal, proste jeden tyzden v mesiaci horuckoval - bez inych priznakov 😝 😝 😝 , brala vam zavacka nejake stery, odbery a pod.? ak nie, treba cim skor zmenit dokrora!!!!

natalschen
7. aug 2009

bzuco.... nsla si si daco vcera u tej baby s 50% zlavaou?

alami
7. aug 2009

natali - pýtala som sa pre ivcu aj pre kasis a chcela deti v pohode, nemyslím, že by mali plno. ktovie či ešte teraz vezme, či už peniaze podľa počtu detí nemajú na ďalší rok, resp. či sa dá ešte nahlásiť, ale ak chceš, dám ti na riaditeľku číslo na mobil, a zavolaj jej 😉

malému dnes brali krv aj očkovali - chúďa - pre zmenu aj plakal 😔 Potom som trochen po meste pobehala a zaspal mi v kočíku - tak to si nepamatám kedy naposledy, takže už máme asi po spaní, hoci spal len 45min asi 😖 no čo už...asi sa vytrápil , chúďatko...

bzuco
autor
7. aug 2009

natali..ved ona nebýva nejako chorá - ATB ak má 2x do roka...neviem čo sa robí 😒
nádchu nepočítam....
odbery zatiaľ nerobila...nebolo treba ale stery robieva

našla...jdeny nohavice, ale sú krátke 😒

alami
7. aug 2009

bzuči - to si super našla 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ivi - čo superrýchle varíš? lebo mne tiež treba niečo megasuperrýchle, keďže idem začať až teraz 😅

Olimu dala Papúchova niečo na chuť do jedla - nejaké lieky, som zvedavá, či to zaberie

bzuco
autor
7. aug 2009

ali...a a ko sa volajú tie lieky? našej by sa tiež niečo zišlo...ona nič neje....už je kosť a koža ☹

ivca82
7. aug 2009

Ali som syr s hranolkami a hotovo, dokonca ani len polievku som nerobila 😅 ale ideme dnes preč, tak keby sa to nedojedlo, len by som vyhadzovala.
Bzučko, to ale vela detí som už počula, že teplota a potom nič a zase a dookola 😖 ak Kasisin Maťko to máva/l 😒
Idem tortu dokončiť, teda ešte len čokoládou natrieť, a ozdobím potom narýchlo nejako 😝

ivca82
7. aug 2009

Baby, nakuknite do témy https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... hlavne druhý príspevok vefi89 som si skoro malú zobudla čo sa rehocem, ale celkovo zaujímavé čítanie 😀 😀

andy271
7. aug 2009

Ahojte..
Ako dlho mam varit prrkelt?

andy271
7. aug 2009

myslela som perkelt kuraci...

ivca82
7. aug 2009

Andy, kým nebudeš mať mäso mäkké 😉 prípadne ak budeš niečím potom dochucovať, tak to nechaj spolu ešte prevrieť 😉

andy271
7. aug 2009

Ahoj...
diky.. Inak barborka isla okolo asi 2 hodky dozadu..
S tetou nejakou...
A ze "alex neni".. 😀 😀

mirka
7. aug 2009

ahojte

ivuš, mne to smiešne nepríde, nasilu vtipné príspevky 😒 že ich to baví reagovať, nech si pomyslia pre seba ak sa im to nevidí, ale rýpať do tej baby, hm ... 😒

natalschen
7. aug 2009

bzuco...... treba urcite zistit, z coho to moze byt - moze mat nejaky skryty zapal, ktory sa pri oslabeni prejavi.... skus kupit cisty zihlavovy caj a pite to kazdy den aspon 1 salku

natalschen
7. aug 2009

bzcuco-....... ale sprav tuhsi odvar - z plnej pokievkovej lyzice, ak ma zapal, moza sa to preliecit

natalschen
7. aug 2009

bzuco..... a na imutitu nasad imunoglukan - aspon 3 mesiace

ivca82
7. aug 2009

Andy to išla s mojou mamou 😉 mi vravela mama potom, že už vie kde býva Alex, lebo malá po nom vykrikovala 😀
Mirka nemyslela som že sa niekto do niekoho obúva, ale ten príspevok zakladatelky, ktorý je už ale teraz upravený adminom,hlavne to slovné spojenie 😉

alami
7. aug 2009

ivi - no ja som sa pobavila - presne ma to napadlo tá modrina - mongoloidná škvrna - ako si to môže nikto dať dokopy s matkinou modrinou a myslieť, že ak sa popáli, je popálené aj dieťa - mi rozum zastáva 😀 😀 😀 😀

ja som stihla parad. pol. a tekvicový prívarok, ale bolo to náročné, keďže Luky o dušu asistoval, popri tom sme spievali o dušu tie ľudovky a detské od Podhradskej a skákali pri tom na fitlopte. Zdá sa, že konečne už teraz ide spať, dúfam že si neurieknem 😅

alami
7. aug 2009

😀 😀 😀 😀 včera - píšem blnbá dlhý príspevok o plochých nohách a kým som ho dopísala - odošlem a že - téma zamknutá - práve ju adminka uzamkla - no neporazí ťa? 😀 😀 😀 😀 už sa mi to nechcelo písať 2.x-alôe zase tie názory - a nebude mať ploché nohy z toho že chodí bosá? nie...práveže to je dobré po podlahe bosá...ty kokos, jedno lepšie ako druhé - sprostá otázka a ešte sprostejšia odpoveď 😀 😀 😀 😀 😀

alami
7. aug 2009

Inak, keď už je toto fórum o vzájomnom radení si, nemali by sme tu najskôr prebehnúť nejakým IQ testom a výsledok by mal červeným blikať pri nicku, aby som vedela ak mi radí niekto s IQ hojdacieho koňa???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (už čuším) 😔

ivca82
7. aug 2009

Ali 😀 😀 😀 😀 Ak by sa robili aj testy s gramatiky, tak to by ma asi blokli 😀 😀

alami
7. aug 2009

😀 😀 😀 😀 a mňa s tebou 😀 😀 😀 😀

alami
7. aug 2009

ja sa len zamýšľam, že si necháš poradiť v nejakej téme od baby ktorá inde tvrdí, že ak si poleje koleno či čo, tak to bude mať aj dieťa 🙄

ivca82
7. aug 2009

Otvoríme si vlastného koňa potom 😀 😀 😀 😀 samozrejme vás ostatné tiež pozveme ak budete chcieť k nám prestúpiť 😀 😀

ivca82
7. aug 2009

Už mám aj názov, že Alča 😀 😀 😀