• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
alami :grinning: mne tvoja svokra nevadi :grinning:
7. aug 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dám Lukáška pekne krásne do mesta, :wink:

inak, už sa teším na školu - Oliho myslím, tieto prázdniny by už mohli kludne skončiť, vôbec sa nenahnevám :sweat_smile: ...mám už v celku dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,
my sme vcera v Bojniciach boli, bolo super :dizzy_face: , Mato este aj zo sna v noci vykrikoval, štros,opica,lev....Sice spal malo cez obed asi 15 min :confounded: a cesta domov bola prerevana, ale dalo sa. Dnes rano som ho k nasim zaniesla a mame volnejsi vikend :slight_smile:
Ivca,tu temu som si zacala citat, no moje deti by boli ako mapy sveta, som strasne nesikovna bola tehotna :grinning: , ale zaujimava tema je aj o netabulkovych mamickach, tam si aj neslusne nadali na zaciatku, neskor som uz necitala.
Bzuco,ohradku sme nasli :slight_smile:
7. aug 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi zdalo že ťa nejak nevidno, som myslela že Tajomstvo čítaš :wink: a čítaš???????? čo na to vravíš?
7. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dieťa mi stratilo kluče od domu, čím sa mám zamknúť, vonku je už tma, bojííííííííííííííííííííííííím :cry:
7. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, že ma hneď nenapadlo sa ho opýtať - som mu dala priamu otázku - kde si dal klúče a dostala som priamu odpoveď - ukázal mi kde ich zašil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami..... dakuj Bohu ze mas inteligentne dieta (samozrejme po matke).... ze na dobru otazku dostanes dobru odpoved :grinning: :grinning: :grinning:

DVD vratim na 1 tyzden, potom mi ho kamoska zasa pozicia a uz si ho konecne napalim a pustim vsetkym zaujemcom
7. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som nevedela, že nie je tvoje. My nevieme nájsť čisté dvd - po sťahovaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže sme len stiahli, ale nie je to načo hodiť. Teraz čakám kým MM dorazí a ideme pozerať. Zajtra ide do Likavky, tak ti potom cinknem a podá ti ho. Chce ísť za rána, ale rozmýšľam, že ho presvedčím za rána na huby a robiť nech ide kýám bude Lukáš spať :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
ale tak či tak - doobedu ti ho isto podáme :wink:
7. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna to iste :wink: - namam volne CD na napalenie, tak som si ho este nestihla napalit :grinning: :grinning: :grinning: , ale nic sa nedeje, len kamoskyn M si zmyslel ze si to chce po roku ako ho maju doma aj pozriet :confused: , inak by som ho mala dalsie 2 roky doma, takze si ho pozrie a mam ho spat :grinning: :grinning: :grinning: , lebo o tyzden odchadza do zahranicia, takze zatial si zozenieme ciste CD a potom moze vypekat :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak stoji okolo 700 -800 SK, ale naco kupovat ked mozme piect doma zadara :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DVD ti treba, nie CD :wink: aby si sa nepomýlila, keď budeš kupovať. Ok, ja sa lúčim, MM je už tu konečne, ideme na to :wink: :dizzy_face: :grinning:
7. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru a prijemny zazitok :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikoho, tak teda zatvarame :sweat_smile: v mene Bozom a pinociovom :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko, otvárame :grinning: :grinning: :grinning:
som vás včera nnestíhala, bo sme sa vytratili ku našim, taká naša klasika, malá fajne pospinkala, tak som si pobehala po meste, trochu veget
pinocchio, ty už trpíš, ale možno bude super, prajem ti to :wink: :wink: -dúfam, že druhé ucho ťa nepostihne, aby si ním môhla vypúšťať
ivca, prajeme vám s nati perfišnú oslavu, borke, nech má celú tortu dlho pre seba :slight_smile: , zlatinko dvojročné, krásne narodeniny jej prajeme, nech sa vyšantí do sýtosti :wink:, ...vyzerá, že predpovede počasia sú jasné ako nikdy doteraz :grinning: :grinning: ..
...my ideme dnes guláš variť, tak sa zase teším, nevarím, iba budem robiť obiehačku okolo kotlíka a koštovať :slight_smile:
bzučko, aj my berieme imunoglukán, dala som si radiť a poradiť, kedže mám malú terza častejšie chorú, a vyzerá, že bude pomáhať, lebo aj soplíky raz dva prešli... v jej veku je možné aj to, že svaly vyvíjajú vačšiu aktivitu, ak viacej behá, namáha sa, môže mať poobede teploty, ved dosť rastie a a svaly sa prepracujú, ma napadlo, že to má aj logiku :wink:
teraz neviem, či som prešla do alča :grinning: :grinning:
som sa nemala ako pobaviť, bo bolo už uzamknuté, ale to obúvanie sa do niekoho ja nejako nemám rada, lebo každý sa môže do každého, a o čom by to potom bolo v živote
8. aug 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to o veku som bzučo myslela na tvoju barborku, som to nejak nejasne napísala
8. aug 2009 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niečo pre borku :wink: , že ked má tak rada mickey m,
http://www.predlohy.sk/clanok/kacer-donald-a-kamarati#
8. aug 2009 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
palci - mne sa to obúvanie tiež nepáči, hlavne tu na koni mi to nesedí, lebo všetci sa tvária, že si pomáhajú a sem tam takáto odpalovka, ja len nechápem a smejem sa, ako sa niekto môže opýtať takú totálnu blbosť
8. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, inak tá mimkao čo tu písala http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=107510&vGroupOffset=0&vOffset=60 - že 4 deti rok po roku a ona nevyzerá zrovna moc stará :sweat_smile: tak klobúk dolu, to si fakt neviem predstaviť
8. aug 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

no u nás je na návšteve zasa nejaká choroba :frowning2:
maťko od noci horúčky skoro 39 a do toho hnačka - presne ako Barborka
ale musí niečo byť, lebo som bola v stredu s kamoškou z BB a aj u nich, akurít, že oni aj vracali :unamused:

ali...nemáš návod k úžívaniu Linexu? tabletky mám, ale neviem ako ich dávkovať a hylak píšu od 2 rokov, ale dala som mu :confounded: ...lebo už začal mať hlieny v stolici
8. aug 2009 o 09:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

alami, ja poznám jednu, čo má teraz čerstvých 30 a 7 detí, rok po roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bzuči - idem pozrieť :wink:
8. aug 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ali...díky moc

som akurát volala s mamčou, lebo B. tam išla včera na noc...tak že už teplotu nemá a ani ju od včera neprehnalo, takže dúfam, že takéto 1-dňové to bude aj u malého
8. aug 2009 o 09:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nech je to rýchlo za vami :wink:
8. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, neviem s kým sme to tu vraveli - Bzuči, myslím že s tebou, však? o B-komplexe, včera mi papúchová kázala malému dávať jednu celú tabletku denne, takže môže aj také malé dieťa. Povedala že tým sa nedá predávkovať, že zvyšok sa vylúči.
8. aug 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

bzuco...... urcite na hnacku papajte SMECTU - je od narodenia a je vynikajuca!!! :wink: , moze sa 3 x denne a probiotika :wink: , kazdy den

inak- BABSKY RECEPT NA hnacku - lepsi ako akekolvek lieky a mam vyskusany aj na sebe aj na 1 rocnom dietati - nadrobno postruhany muskatovy oriesok :wink: :wink: :wink: , na spicku lyzicky, zamiesaj do napoja alebo tak, moja emka ked jej isli zuby tak hnackovala ze plienka-neplienka, tieklo jej to dolu nohami az do ponoziek - davala saom kolu (vyborna pri hnackach a horuckach), smectu, hylak a nic, a po tomto akoby utalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kuknite, dnes bez postovneho, slusne veci za fajn ceny

http://jarkaemka.babybazar.sk/pics/1059585_mini_1.jpg
8. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami....... b-komplex vam dala konkreetne naco? viem ze sa dava pri nechutenstve a podporu chuti do jedla a pri oslabbeni organizmu, na co to mate uzivat vy?
8. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ten oriešok...to kúpim normálen v potravinách? ešte som to nekupovala a vôbec to nepoužívam, tak neviem :sweat_smile:
8. aug 2009 o 09:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok