Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
8. aug 2009

bzuči - medzi koreninami, len pozeraj mlety
natali - proti kliešťom - vylučuje sa potom a smrdí hmyzu - to Lukáškovi

natalschen
8. aug 2009

alami....... jasne....... vsak ludia co piju pivo a jedia cesnak a cibulu vraj prirodzene odpudzuju vsetku lietajucu haved 😀 😀 😀 , lebo to hmyzu smrdi 😀 😀 😀

natalschen
8. aug 2009

bzuco...... ano, ako vravi alami, ale mne sa viac osvedcil cely oriesok - v baleni su asi 2 kusy, lebo nezvlhne a postruham si vzdy len na priamu spotrebu a fakt to funguje len je to trochu nechutne 😝 😝 😝

natalschen
8. aug 2009

co ste dnes dobreho varili? ja som bombove palacinky s cokoladovym tvarohom, len sa tak za nimi zaprasilo 😀 😀 😀 😀 a vsetky sa pojedli, tak neviem co budeme jest poobede 😅 , asi opecieme spekacky

beusa
8. aug 2009

ahojte babule, dlho som tu zas nebola...ako sa mate? hadam vas drobci pocuvaju vcera som bola na kontrole a dokina mi povedala ze babo je moc nizko, normalne mi dala nejake lieka na uvolnenie maternice, alebo nieco take, a este aj postel si mam pri nohach vydvihnut aspon na 10cm aby som mala panvu hore, a mam nariadeny tzv.kludovy rezim co mi je dost smiesne, lebo pri nasom krpcovi sa to ozaj neda

mate daktora skusenosti s tym ze tak skoro moze byt babetko tak nizko????

inak pekny vecer vam zelam 😀

bzuco
autor
8. aug 2009

čaute...práve sme prišli domov...boli sme na chate v žiarskej doline na oslave 50tky a B. tam ostala aj na noc - však žúrka ako sa patrí 😀 😀
idem hodiť nejaké fotken 😉

bzuco
autor
8. aug 2009

beuska...aj ja som to mala pri barborke . tiež som oddychovala s nohami hore, ale v noci nie, to by som sa nevyspala 😅
a presne to bolo pred tým 30t.....a nakoniec sa narodila len 1 deň skôr

natalschen
8. aug 2009

ahojte......

beuska ahoj.... 🙂
ja som mala babo nielen nizko ale v v 30. tyzdni som sa zacala otvarat a skoro som porodila, 5 tyzdnov som lezala v nemocnici na liekoch a s nohami hore az za hlavou a nakoniec sme to dotiahli az do 34.tyzdna -- ten je vraj prelomovy, po 34.tyzdni je babo uz skoro uplne v poriadku, len je krehkejsie, tak veeeeela oddychuj, lieciky pekne papkaj, hadam ti dali aj magnezium? ak nie, chytro si ho kup a papkaj - ja som uzivala 4 tablety denne + infuzky ale najdolezitejsia je psychika 😉 , ked je mamina v pohode, aj babo je v pohode 😀 😀 😀 , takze casto sa s babatkom rozpravaj a kludnym hlasom mu povedz, ze este je mu lepsie v brusku, nech este chvilku pocka, atd. mne to kazali robit dr. - vraj to maju "odskusane" na pacientkach

natalschen
8. aug 2009

bzuco...... ten muskatovy oriesok si kludne kup a maj ho doma, ja ho pouzivam aj pri crevnych chripkach a cestovatelskych hnackach a fakt to vzdy zaberie 😀 😀 😀

natalschen
8. aug 2009

kam ste usli ? 😕 , ci uzs pite? tak dobru noc vsetkym 🙂 , asi uz zatvarame

bzuco
autor
8. aug 2009

tu som...

natalschen
8. aug 2009

no co, este sa trapite s horuckami?

bzuco
autor
8. aug 2009

už nie

natalschen
8. aug 2009

som kukla vase fotky a taku chut mi tvoj synator narobil na dynu 😅 , ako si ju 😀 😀 tam papka

dnes vam vysiel pekny den, to kazdy vikend niekam vytiahnete kosti?

bzuco
autor
8. aug 2009

no pokiaľ sa dá, tak sa snažíme 😉

natalschen
8. aug 2009

a ucis sa dako pomedzi? strasne ti drzim paluchy, aby si to mala za sebou 😉

kuk sem, nezhana niekto z nasho klubu?

http://www.babybazar.sk/pics/1145835_mini_1.jpg

bzuco
autor
8. aug 2009

natali...hlavne cez týždeň sa učím...napr. dnes som to ani nevidela 😝
inak už 2 kamošky čo mali ísť so mnou to odložilli na január...pomoooooooooooooooooc ☹ ☹ ☹
1 akurát v tom týždni ked sú štátnice, má termín pôrodu a druhá...aj sa začala učiť a včera mi písala mail, že nejde....
ja to tiež ale vidím na január...nie preto, že nejdem, ale .....mám pocit, že nič neviem a opravák to istí 😔

bzuco
autor
9. aug 2009

krásnu nedeľu všetkým 🙂

geegee
9. aug 2009

beusa, ja som sa otvarala od 15tt a Tominko bol od zaciatku nizko, cize tlacil na krcok a tym som sa otvarala este viac. Pol roka som prelezala s nohami hore a s druhym 1,5 rocnym dietatom pri sebe ☹ A psychika nepsychika, krcek mi nepomohla zatvorit, nech som sa programovala ako som chcela 😉

natalschen
9. aug 2009

ahojte..... pkenuy slnecnu nedelu vsetkym 🙂 🙂 🙂

bzuco.......aspon to skus, tajomstvo poznas, takze pri uceni dobrej otazky a povedz ze presne tuto si vytiahnem a (aj ja som to tak robila, a tajomstvo som vtedy nepoznala 😉 ),, a kazdy vecer si predstav ako o onje krasne rozpravas a moze to vyjst 😉 , strasne ti drzim palce, ja viem je to tazke, ja som pisala dipomovku len stredy a soboty, lebo cely tyzden som uz ucila na skole, bolo to o hubu, ale prezila som 😀 😀

natalschen
9. aug 2009

baby.... poradte ak viete..... v podobnych vecieach mate celkom dobry prehlad

chcem dat emku do skolky lebo rozmylsam ze by som isla do roboty na dohodu (na par hodin), neviete, ci by mi emu zobrali na cely den, aj ked budem robit napr. len 10 hod. tyzdenne? budu si zistovat, ci robim na plny uvazok alebo polovicny?

a neviete nahodou, kolko hodin maximalne mozem robit na dohodu? je tam nejaky limit?

bzuco
autor
9. aug 2009

natali...v škôlke určite nebudú zisťovať koľko učíš a kedy...proste si zamestnaná a hotovo

a na dohodu je tam určite nejaký limit, ale neviem presne koľko...opýtam sa maminy, robila na ÚP 😉

natalschen
9. aug 2009

bzuci.... dik za to opytanie, to Ti budem moc vdacna 😀 😀 😀 , ked budem mat cas, isla by som sa opytat osobne na UPSVaR, ale neviem kedy sa k tomu dostanem a rozhodnut sa musim cim skor

a este Question-- nebudu chciet v skolke nejaky doklad o tom, ci manzel nie je nahodou doma(ako nezamestnany), lebo teraz to vraj beru prisne, vsade maju nadstav, tak vymyslaju a vyberaju ☹

bzuco
autor
9. aug 2009

no do papierov sa píše zamestnávateľ rodičov ale žeby to kontrolovali, o tom neviem

tak tam napíšte - SZČO 😉 a to už vôbec nebudú zisťovať 😀 😀 😀

natalschen
9. aug 2009

a to je co? 😕 😅

natalschen
9. aug 2009

jaaaaj, uz mi zaplo 😅 , samo-zarobkovy, vidis, dobry napad, ved vravim ze vy sa viete v takychto veciach dobre orientovat 😀 😀 😀 , mam to ja ale stastie poznat taku kopu inteligentnych osob pokope 😀 😀 😀 , vzdy dobre poradite

natalschen
9. aug 2009

kuk, teplakove supravicky 98-104 za 4 eura

http://nina22.babybazar.sk/pics/597619_mini_1.jpg

mirka
9. aug 2009

ahojky

secret už mám doma, čítame ju s MM a začíname zisťovať, kde sme robili chybu 😒