• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
ahoj Mirka...... som rada ze aj tebe secret v niecom pomohol, vzdy treba zacat s tym AKO, KEDY, KDE - to ti otvori oci , no a potom PRECO vsetko vyriesi, ked odstranis pricinu, odstranis aj dosledky - vo vacsine pripadov :wink:
9. aug 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, vdaka za rady, no ved ja sa snazim oddychovat ako sa len da, lenze nie vzdy to ide, nas maly je strasne hyperaktivny....takze o oddychu ani naznak :slight_smile: ale aspon spavam tak ze spodok postele mam vydvihnuty na 10cm tak dufam ze to pomoze, aj magnezium berem 2krat denne a este aj volake tabletky mam...lebo pravdupovediac vobec nemam chut chodit po nemocniciach a este aj lezat tam..... :unamused: :grinning:
9. aug 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alami, poraď :grinning: mám veľkú tekvicu a veľkú cuketu, čo s tým? :sweat_smile:
9. aug 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ako sa mate? :slight_smile:

my sme boli cez vikend sami, mala bola u rodicov mojich, tak normalne, ze aj ked som v kuse makala na pc, som si oddychla :sweat_smile: ale uz mi chyba, sa uz tesim na nu :slight_smile:

mirka, tekvicu mozes vyprazit, mnam, ale babracka... a z cuketu som videla recept na kolac :wink:
9. aug 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka...... ja si vzdy vsetky tekvice rovno nastruham a zamrazim - a kedykolvek vytiahnem a spravim tekvicovy privarok - my sme vsetci privarkovi....

a cukaetka sa da velmi chutne zapiest so zemiakmi a tvrdym syrom - normalne na plechu

e este su fantasticke tekvicovo / cuketovo- zemiakove placky a baba...mnam
9. aug 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai ahoj, už si tu dlho nebola, či?

díky za recepty, no uvidím čo z toho, ale asi ten prívarok, tiež ma napadli placky, ale neviem, či sa mi s tým bude chcieť prplať :sweat_smile:
9. aug 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka...... tak sprav cesto ako na placky - zemiaky, tekvica, muka, vajco, ochutiny a hod na plech a mas dobrotu bez babracky
9. aug 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka poraď mám minimalne 5 cukiet 2 tekvice a asi 6 patizónov???? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rodí to jak fras :rolling_eyes:

cuketu môžeš len tak podusiť na masle a ochutiť, ...vypražiť....naplniť mletým masom a upiecť...polievku urobiť....placky.....nátierku......
ja sa chystám pomaly všetko skúšať, prípadne ak niekto chcete rada podarujem čokoľvek zo spomínaného

kuk napr sem alebo si vygoogli nejaké recepty http://www.porada.sk/archive/index.php/t-29490.html

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15744

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7751
9. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestíham vás čítať, nechám si a zajtra :sweat_smile: som unavená idem ľahnúť k tv....včera sme boli na boukinej oslave na horárni, sme sa vrátili o 23 a bolo úúúúúúúúúžasne. MM to nazval Karkulkovo :dizzy_face: je tam fakt ako v rozprávke - nádhera :dizzy_face: ivi - díky ešte raz za všetko :wink: pred tým sme boli na hubách, dnes zas v Kvačanoch pozrieť mlyny - nádhera, len ide sa tam vyše hodiny a Luky nebol najlepší - cesta nazad prúser poriadny - stratili sme dudu - koniec sveta....celú cestu - hodinu sme počúvali v kuse - dudu-dudu-dudu-dudu-.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miri - a kde ste robili chybu??? :sweat_smile: som zvedavá čo na knihu povieš :wink:

idem...majte sa, čaute zajtra
9. aug 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami...... ak sa ti bude z patizonov uz krutit hlava, vybehni pred dom, zakric na mna a hadz, budem chytat :grinning: :grinning: :grinning: , veru ze by som si vyprazila, boze, vy mi robite dnes chute :wink:
9. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ma porazi....... predala som baby vysielacky a idem ich akurat ballit a jedna ma drbla na zem a je po :angry: nej, no neporazilo by vas :angry: , este ze mi este ta baba neposlal peniazky,musim je napisat nech ani neposiela, to je pruser, MM to skusa dat dokoopy, no ale nevidim to ruzovo :frowning2:
9. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
natali..no to je fakt na porazenie :unamused:
9. aug 2009 o 21:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali, tak to je fakt smola :confounded:
9. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj :grinning:
živá ,zdravá, uši prestali bolieť pred cestou :grinning: stihla som dnes aj oslavu ,poprať prečítala som vás čo nové no išlo išlo vám :grinning:
príspevok bobavil no dostať sa do alča :grinning: je pre mňa nedosiahnuteľné ja mám samé dis dis
natalschen - na mňa kliešte lezú jedna radosť a cibuľa ,cesnak, pivo ja rada :wink:
9. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no , poriadne ma to nas..alo :angry: , ale MM skusa opravit, je fakt sikovny, mozno z toho nieco bude :sweat_smile: , potom dam vediet
9. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som podakovať za otváranie a zatváranie chýbalo mi to :grinning:
9. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinoci... no ahoooj, zatvaranie kramu je zase na tebe

co je ta alca?, som daco citala, ale dnes mi fakt nezapina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalschen - mysli pozitivne ešte to predáš v najhoršom zval na poštu :grinning:
9. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iva a alami,že alča odnož koňa pre vyvolených
9. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
CAute a pekny vecer
Bai, tebe to nejak rychlo pribuda :slight_smile: , ze 16tt, vsak to som ja bola len tot prednedavnom
Ja mam tiez minimalne 2 cukety kazdy druhy den,ale robim vsetko mozne z nich, mrazim, privarok, placky,ale naj je polievka s Bambinom http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1636, ale ja nemixujem a dam este aj zemiaky
Natali, mozno sa topodari TM opravit
Ja som cely vikend odsoferovala s oboma detmi na palube :slight_smile: dokonca dnes aj upchatu kolonu v L.Teplej som zvladla, tak dufam, ze mi to dako pojde.
Sme dnes boli na Mare, Mato spal v Jankinom kociku, este, ze mame taky tank, ze sa tam aj on vyspi :grinning:
Tajomstvo som zacala citat, aj som chcela dnes pokracovat, ale uz nejdem,lebo sa mi uz oci krizia
9. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinoci.... si zajtra doma? by som prisla okolo obeda po tu rarohu bez kolesa
9. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahote, len vás pozdravím. Oslava bola super, malá vytešená,len zaspala skôr ako posledný prišli :grinning: Dnes sme ešte doma oslavovali :dizzy_face: :dizzy_face: a večer sme išli s MM bez malej na futbal :slight_smile:
A poznámka, do Alči ste prešli všetky Ružičky aj tie nenarodené ešte :wink:
Ali a mám Oliho píšťalku, ste zabudli :wink:
9. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasis ......ahoj, tu bambinovsku polievku veru vyskusam
9. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM je sice fakt sikovny, ale zazraky robit nevie, odlomil sa akurat zapinaci mechanizmus,vlastne nie odlomil - ale rozsypal na 4 casti, takze to potrva, kym to opravi a na taketo veci sa suciastky asi zohnat nedaju
9. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem doma

tá alča ma pobavila
9. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj grilovaná cuketa je fajn len babračka, alebo nenechať dorásť na veľké
9. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam grilovana cuketa :sunglasses:

kasis, mne sa ani nezda, ze mne leti, mne sa zdalo, ze tebe preletelo, ze len teraz si nam oznamila, ze cakas babu a uz je aj narodena :sweat_smile:
9. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatváram dobrú noc
9. aug 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
stíham otvoriť,kávičkujem, čakám na vás
10. aug 2009 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko tetušky :slight_smile:
10. aug 2009 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok