Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
9. aug 2009

ahoj Mirka...... som rada ze aj tebe secret v niecom pomohol, vzdy treba zacat s tym AKO, KEDY, KDE - to ti otvori oci , no a potom PRECO vsetko vyriesi, ked odstranis pricinu, odstranis aj dosledky - vo vacsine pripadov 😉

beusa
9. aug 2009

ahojte baby, vdaka za rady, no ved ja sa snazim oddychovat ako sa len da, lenze nie vzdy to ide, nas maly je strasne hyperaktivny....takze o oddychu ani naznak 🙂 ale aspon spavam tak ze spodok postele mam vydvihnuty na 10cm tak dufam ze to pomoze, aj magnezium berem 2krat denne a este aj volake tabletky mam...lebo pravdupovediac vobec nemam chut chodit po nemocniciach a este aj lezat tam..... 😒 😀

mirka
9. aug 2009

Alami, poraď 😀 mám veľkú tekvicu a veľkú cuketu, čo s tým? 😅

baileysa
9. aug 2009

ahojte, ako sa mate? 🙂

my sme boli cez vikend sami, mala bola u rodicov mojich, tak normalne, ze aj ked som v kuse makala na pc, som si oddychla 😅 ale uz mi chyba, sa uz tesim na nu 🙂

mirka, tekvicu mozes vyprazit, mnam, ale babracka... a z cuketu som videla recept na kolac 😉

natalschen
9. aug 2009

mirka...... ja si vzdy vsetky tekvice rovno nastruham a zamrazim - a kedykolvek vytiahnem a spravim tekvicovy privarok - my sme vsetci privarkovi....

a cukaetka sa da velmi chutne zapiest so zemiakmi a tvrdym syrom - normalne na plechu

e este su fantasticke tekvicovo / cuketovo- zemiakove placky a baba...mnam

mirka
9. aug 2009

bai ahoj, už si tu dlho nebola, či?

díky za recepty, no uvidím čo z toho, ale asi ten prívarok, tiež ma napadli placky, ale neviem, či sa mi s tým bude chcieť prplať 😅

natalschen
9. aug 2009

mirka...... tak sprav cesto ako na placky - zemiaky, tekvica, muka, vajco, ochutiny a hod na plech a mas dobrotu bez babracky

alami
9. aug 2009

mirka poraď mám minimalne 5 cukiet 2 tekvice a asi 6 patizónov???? 😅 😀 😀 😀 😀 😀 rodí to jak fras 🙄

cuketu môžeš len tak podusiť na masle a ochutiť, ...vypražiť....naplniť mletým masom a upiecť...polievku urobiť....placky.....nátierku......
ja sa chystám pomaly všetko skúšať, prípadne ak niekto chcete rada podarujem čokoľvek zo spomínaného

kuk napr sem alebo si vygoogli nejaké recepty http://www.porada.sk/archive/index.php/t-29490....

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15744

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=7751

alami
9. aug 2009

nestíham vás čítať, nechám si a zajtra 😅 som unavená idem ľahnúť k tv....včera sme boli na boukinej oslave na horárni, sme sa vrátili o 23 a bolo úúúúúúúúúžasne. MM to nazval Karkulkovo 😵 je tam fakt ako v rozprávke - nádhera 😵 ivi - díky ešte raz za všetko 😉 pred tým sme boli na hubách, dnes zas v Kvačanoch pozrieť mlyny - nádhera, len ide sa tam vyše hodiny a Luky nebol najlepší - cesta nazad prúser poriadny - stratili sme dudu - koniec sveta....celú cestu - hodinu sme počúvali v kuse - dudu-dudu-dudu-dudu-.... 😝

miri - a kde ste robili chybu??? 😅 som zvedavá čo na knihu povieš 😉

idem...majte sa, čaute zajtra

natalschen
9. aug 2009

alami...... ak sa ti bude z patizonov uz krutit hlava, vybehni pred dom, zakric na mna a hadz, budem chytat 😀 😀 😀 , veru ze by som si vyprazila, boze, vy mi robite dnes chute 😉

natalschen
9. aug 2009

baby ma porazi....... predala som baby vysielacky a idem ich akurat ballit a jedna ma drbla na zem a je po 😠 nej, no neporazilo by vas 😠 , este ze mi este ta baba neposlal peniazky,musim je napisat nech ani neposiela, to je pruser, MM to skusa dat dokoopy, no ale nevidim to ruzovo ☹

bzuco
autor
9. aug 2009

natali..no to je fakt na porazenie 😒

baileysa
9. aug 2009

natali, tak to je fakt smola 😖

pinocio
9. aug 2009

ahoj ahoj 😀
živá ,zdravá, uši prestali bolieť pred cestou 😀 stihla som dnes aj oslavu ,poprať prečítala som vás čo nové no išlo išlo vám 😀
príspevok bobavil no dostať sa do alča 😀 je pre mňa nedosiahnuteľné ja mám samé dis dis
natalschen - na mňa kliešte lezú jedna radosť a cibuľa ,cesnak, pivo ja rada 😉

natalschen
9. aug 2009

no , poriadne ma to nas..alo 😠 , ale MM skusa opravit, je fakt sikovny, mozno z toho nieco bude 😅 , potom dam vediet

pinocio
9. aug 2009

zabudla som podakovať za otváranie a zatváranie chýbalo mi to 😀

natalschen
9. aug 2009

pinoci... no ahoooj, zatvaranie kramu je zase na tebe

co je ta alca?, som daco citala, ale dnes mi fakt nezapina 😝

pinocio
9. aug 2009

natalschen - mysli pozitivne ešte to predáš v najhoršom zval na poštu 😀

pinocio
9. aug 2009

iva a alami,že alča odnož koňa pre vyvolených

kasis
9. aug 2009

CAute a pekny vecer
Bai, tebe to nejak rychlo pribuda 🙂 , ze 16tt, vsak to som ja bola len tot prednedavnom
Ja mam tiez minimalne 2 cukety kazdy druhy den,ale robim vsetko mozne z nich, mrazim, privarok, placky,ale naj je polievka s Bambinom http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1636, ale ja nemixujem a dam este aj zemiaky
Natali, mozno sa topodari TM opravit
Ja som cely vikend odsoferovala s oboma detmi na palube 🙂 dokonca dnes aj upchatu kolonu v L.Teplej som zvladla, tak dufam, ze mi to dako pojde.
Sme dnes boli na Mare, Mato spal v Jankinom kociku, este, ze mame taky tank, ze sa tam aj on vyspi 😀
Tajomstvo som zacala citat, aj som chcela dnes pokracovat, ale uz nejdem,lebo sa mi uz oci krizia

natalschen
9. aug 2009

pinoci.... si zajtra doma? by som prisla okolo obeda po tu rarohu bez kolesa

ivca82
9. aug 2009

Ahote, len vás pozdravím. Oslava bola super, malá vytešená,len zaspala skôr ako posledný prišli 😀 Dnes sme ešte doma oslavovali 😵 😵 a večer sme išli s MM bez malej na futbal 🙂
A poznámka, do Alči ste prešli všetky Ružičky aj tie nenarodené ešte 😉
Ali a mám Oliho píšťalku, ste zabudli 😉

natalschen
9. aug 2009

kasis ......ahoj, tu bambinovsku polievku veru vyskusam

natalschen
9. aug 2009

MM je sice fakt sikovny, ale zazraky robit nevie, odlomil sa akurat zapinaci mechanizmus,vlastne nie odlomil - ale rozsypal na 4 casti, takze to potrva, kym to opravi a na taketo veci sa suciastky asi zohnat nedaju

pinocio
9. aug 2009

budem doma

tá alča ma pobavila

pinocio
9. aug 2009

ozaj grilovaná cuketa je fajn len babračka, alebo nenechať dorásť na veľké

baileysa
9. aug 2009

mnam grilovana cuketa 😎

kasis, mne sa ani nezda, ze mne leti, mne sa zdalo, ze tebe preletelo, ze len teraz si nam oznamila, ze cakas babu a uz je aj narodena 😅

pinocio
9. aug 2009

ja zatváram dobrú noc

pinocio
10. aug 2009

Dobré ránko,
stíham otvoriť,kávičkujem, čakám na vás

ivca82
10. aug 2009

Ránko tetušky 🙂