Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

kasis
25. júl 2009

A s tymi kiahnami idem aj ja pozitivne silno mysliet, ze ziadne nebudu, lebo mne ich ani MM nemal a to by mal asi dost tazke, keby samu pod sadrou par vyhodilo 😕

leyuska
25. júl 2009

Kasis, môjmu mužovi? Keby kino bolo na ovládanie, hnedď to po prvej minúte prepne. Keď pozeráme telku, prepína ostodušu.

bzuco
autor
25. júl 2009

silvi...ja už k polonymu nepôjdem...načo...a na pohotovosti? čo mi iné povedia??
som si chcela vybaviť cez kamošku puskeilerovú - len ona, kedže nie sme jej pacienti, tak by nám neurobila žiadne vyšetrenie, lebo by jej to poisťovňa nepreplatila ☹ ...jedine by nám možno povedala, čo to je

som chcela, že či by mu nezobrala stery z pusy, nech mu konečne zistia čo to je a nie skúšať na ňom všetko ako na pokusnom králikovi 😒

mirka
25. júl 2009

díky za ten zoznam liekov

Laura má asi alergiu na kravské mlieko, vyrážky jej nemiznú a dnes vracala po mlieku, neviem, či z toho, ež bola zoslabená, alebo jej zaťažilo

chcem jej ísť dať vziať krv, nech jej to zistia, už s tým Locoidom ani nenatieram , bez efektu

zuzi a závacká mu stery nevezme?

andy271
25. júl 2009

Baby kde budu mat teraz ariel v akcii?..

mirka
25. júl 2009

ešte k tej odstávke vody, to je normálne, čo viem, že sa odpojí celá stupačka, lebo dávali nové rúry, to si neviem predstaviť, kde by to tieklo, iba ak im na hlavy 😀 😀 😀

andy, neviem

natalschen
25. júl 2009

ahojte vsetci........ prosim pomoooooc 😅 - len na skok, sestra predava celu vybavicku po dievcatku za super ceny, pekne zachovale veci, neviete o nejakej tehu , ktora to potrebovala? mam to doma v 5 krabiciach v obyvacke 😠 , kazala mi to dat na net, ale uz som to pofotila a je toho cca. 300 ks, sa mi nechce vsetko davat na net ☹ , keby bol niekto z RK a prisiel by si vybrat, tak by to bolo naj super, dakujeeeem zatial, skuste porozmyslat, vecer vas pocitam

alami
25. júl 2009

natali - ja neviem o nikom, skús to po nejakých megabalíkoch predávať, nie po kusoch, prípadne inzerát v RK hlase, alebo na RK stránkach

andy - netuším

ley - si ho tam viem živo predstaviť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kasis - mysli na to že ste zdraví, nie na to že nebudete mať kiahne - to sa rovná budete mať...už čítaš tajomstvo?????????????

mirka - aj ja viem že celá stupačka sa odstavuje, ale kebyže mám grcku v umývadle asi ma vystrie 😝 ☹

alami
25. júl 2009

natali - a včera meniny ako dopadli??????

leyuska
25. júl 2009

Ali, ale to skoro boli všetci znudení. Tie hlášky ľudí po skončení filmu. Ale aspoň sme vypadli z domu. Malá spala u svokry, určite bola natešená, svokra.

bzuco
autor
25. júl 2009

mirka...vezme...ale má dovolenku do konca mesiaca...to nám aj prejde dovtedy

bzuco
autor
25. júl 2009

konečne sa dnes po týždni malý celkom pekne napapal...zjedol 2 misky perkeltu s kolienkami 😵 a troška polievky

leyuska
25. júl 2009

Mirka, ak ti Laurinka vracala, nesmie papať nič vyrobené z mlieka. Nemusí mať alergiu na mliečko.

sue
25. júl 2009

Mirka, ešte je dosť veľký rozdiel, či je alergická na bielkovinu kravského mlieka, alebo len na laktózu 😉 tak sa nenechaj odbiť - z krvi sa dá zistiť len alergIA na bielkovinu, intoleranciia laktózy sa dá zistiť len vyšetrením čreva...

natalschen
25. júl 2009

ahooojte vsetci....... meniny dopadli podla ocakavania - nikde sme neboli, s 2 detmi na krku je to samovrazda 😠 , nie oslava alebo oddych 😉

natalschen
25. júl 2009

kasis....... nieco som citala o kniahnach? akurat koncom buduceho tyzdna idem dat obe moje devuchy zaockovat mam po probleme 😉 , emka mi ide do skolky, takze by to urcite chytila, kamoskin to chytil v skolkoch po 3 tyzdnoch ako tam prisiel, takze si usetrim pekne starosti, lebo ak to aj deti prisrodzene nedostanu v detskom veku, o to horsie je to v puberte, dokonca to ohrozuje plodnost

natalschen
25. júl 2009

alami....dakujem za radu, asi spravim nejaky kompromis, ale s tym inzeratom v rk hlase je to super napad

bzuco
autor
25. júl 2009

baby radte....mám predať fusak do kočíka - s otvormi na popruhy - mali sme ho v šporťáku - alebo si ho ešte na zimu nechať?...mám dilemu

alami
25. júl 2009

ešte si ho nechaj 😉

natalschen
25. júl 2009

bzuco...ahooooj, aspon niekto na pokec 😀 , ja si musim tiez nejaky fusak zohnat, mam 2 ale bez tych otovrov a do buginy ho budem potrebovat, takze si myslim ze ho este vyuzijes

bzuco
autor
25. júl 2009

a nebude už ako 2ročný veľký do neho? 😅

alami
25. júl 2009

úrečo? ak budete na kočíku chodiť, čo asi budete, tak sa ti zíde - a na sánky tiež

alami
25. júl 2009

úrečo je a prečo 😅

natalschen
25. júl 2009

suhlasim s alami, od kedy vyuziva tajomstvo sa mi zda, akoby mala o jeden titul viac 😀 😀 😀 , ma same mudre napady 😉 a dobru naladu, co je tiez velke plus 😀

bzuco
autor
25. júl 2009

uvidím....

alami
25. júl 2009

natali - si ma pobavila na večer, inak predchvíľou som si vegetila vo vani s knihou v ruke 😵

alami
25. júl 2009

Idem ja, lebo už aj MM vyliezol z vane 😅 😅 😅 😅 pekný večer a krásnu nedeľu 😉

Mirka - všetko naj naj naj k zajtrajším narodkám 😉 😉 😉

natalschen
25. júl 2009

ahojte, skusim este pockat pinocia, tiez vam vsetkym peknu nedelu 🙂

bzuco
autor
25. júl 2009

tu si?

natalschen
25. júl 2009

ano, skacem na babybaz