• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

27. júna 2017 
A s tymi kiahnami idem aj ja pozitivne silno mysliet, ze ziadne nebudu, lebo mne ich ani MM nemal a to by mal asi dost tazke, keby samu pod sadrou par vyhodilo :confused:
25. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasis, môjmu mužovi? Keby kino bolo na ovládanie, hnedď to po prvej minúte prepne. Keď pozeráme telku, prepína ostodušu.
25. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvi...ja už k polonymu nepôjdem...načo...a na pohotovosti? čo mi iné povedia??
som si chcela vybaviť cez kamošku puskeilerovú - len ona, kedže nie sme jej pacienti, tak by nám neurobila žiadne vyšetrenie, lebo by jej to poisťovňa nepreplatila :frowning2: ...jedine by nám možno povedala, čo to je

som chcela, že či by mu nezobrala stery z pusy, nech mu konečne zistia čo to je a nie skúšať na ňom všetko ako na pokusnom králikovi :unamused:
25. júl 2009 o 14:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky za ten zoznam liekov

Laura má asi alergiu na kravské mlieko, vyrážky jej nemiznú a dnes vracala po mlieku, neviem, či z toho, ež bola zoslabená, alebo jej zaťažilo

chcem jej ísť dať vziať krv, nech jej to zistia, už s tým Locoidom ani nenatieram , bez efektu

zuzi a závacká mu stery nevezme?
25. júl 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby kde budu mat teraz ariel v akcii?..
25. júl 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte k tej odstávke vody, to je normálne, čo viem, že sa odpojí celá stupačka, lebo dávali nové rúry, to si neviem predstaviť, kde by to tieklo, iba ak im na hlavy :grinning: :grinning: :grinning:

andy, neviem
25. júl 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetci........ prosim pomoooooc :sweat_smile: - len na skok, sestra predava celu vybavicku po dievcatku za super ceny, pekne zachovale veci, neviete o nejakej tehu , ktora to potrebovala? mam to doma v 5 krabiciach v obyvacke :angry: , kazala mi to dat na net, ale uz som to pofotila a je toho cca. 300 ks, sa mi nechce vsetko davat na net :frowning2: , keby bol niekto z RK a prisiel by si vybrat, tak by to bolo naj super, dakujeeeem zatial, skuste porozmyslat, vecer vas pocitam
25. júl 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali - ja neviem o nikom, skús to po nejakých megabalíkoch predávať, nie po kusoch, prípadne inzerát v RK hlase, alebo na RK stránkach

andy - netuším

ley - si ho tam viem živo predstaviť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kasis - mysli na to že ste zdraví, nie na to že nebudete mať kiahne - to sa rovná budete mať...už čítaš tajomstvo?????????????

mirka - aj ja viem že celá stupačka sa odstavuje, ale kebyže mám grcku v umývadle asi ma vystrie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
25. júl 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali - a včera meniny ako dopadli??????
25. júl 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, ale to skoro boli všetci znudení. Tie hlášky ľudí po skončení filmu. Ale aspoň sme vypadli z domu. Malá spala u svokry, určite bola natešená, svokra.
25. júl 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka...vezme...ale má dovolenku do konca mesiaca...to nám aj prejde dovtedy
25. júl 2009 o 19:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
konečne sa dnes po týždni malý celkom pekne napapal...zjedol 2 misky perkeltu s kolienkami :dizzy_face: a troška polievky
25. júl 2009 o 19:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, ak ti Laurinka vracala, nesmie papať nič vyrobené z mlieka. Nemusí mať alergiu na mliečko.
25. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, ešte je dosť veľký rozdiel, či je alergická na bielkovinu kravského mlieka, alebo len na laktózu :wink: tak sa nenechaj odbiť - z krvi sa dá zistiť len alergIA na bielkovinu, intoleranciia laktózy sa dá zistiť len vyšetrením čreva...
25. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte vsetci....... meniny dopadli podla ocakavania - nikde sme neboli, s 2 detmi na krku je to samovrazda :angry: , nie oslava alebo oddych :wink:
25. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasis....... nieco som citala o kniahnach? akurat koncom buduceho tyzdna idem dat obe moje devuchy zaockovat mam po probleme :wink: , emka mi ide do skolky, takze by to urcite chytila, kamoskin to chytil v skolkoch po 3 tyzdnoch ako tam prisiel, takze si usetrim pekne starosti, lebo ak to aj deti prisrodzene nedostanu v detskom veku, o to horsie je to v puberte, dokonca to ohrozuje plodnost
25. júl 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami....dakujem za radu, asi spravim nejaky kompromis, ale s tym inzeratom v rk hlase je to super napad
25. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby radte....mám predať fusak do kočíka - s otvormi na popruhy - mali sme ho v šporťáku - alebo si ho ešte na zimu nechať?...mám dilemu
25. júl 2009 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte si ho nechaj :wink:
25. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco...ahooooj, aspon niekto na pokec :grinning: , ja si musim tiez nejaky fusak zohnat, mam 2 ale bez tych otovrov a do buginy ho budem potrebovat, takze si myslim ze ho este vyuzijes
25. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a nebude už ako 2ročný veľký do neho? :sweat_smile:
25. júl 2009 o 21:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
úrečo? ak budete na kočíku chodiť, čo asi budete, tak sa ti zíde - a na sánky tiež
25. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
úrečo je a prečo :sweat_smile:
25. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim s alami, od kedy vyuziva tajomstvo sa mi zda, akoby mala o jeden titul viac :grinning: :grinning: :grinning: , ma same mudre napady :wink: a dobru naladu, co je tiez velke plus :grinning:
25. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uvidím....
25. júl 2009 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali - si ma pobavila na večer, inak predchvíľou som si vegetila vo vani s knihou v ruke :dizzy_face:
25. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem ja, lebo už aj MM vyliezol z vane :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: pekný večer a krásnu nedeľu :wink:

Mirka - všetko naj naj naj k zajtrajším narodkám :wink: :wink: :wink:
25. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, skusim este pockat pinocia, tiez vam vsetkym peknu nedelu :slight_smile:
25. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu si?
25. júl 2009 o 22:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, skacem na babybaz
25. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok