• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
ivca..... OK, zajtra info o kanaloch osobne, nech si ti nasi MM medzi sebou vydiskutuju potrebnost poronokanalov a analov.... :grinning: :grinning: :grinning: damy prepacte mi tu vulgarnost :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami...... vraj najlepsie meisto na SVK na dovolenku s detmi,si pisala ze planujete, kamoska tam bola a chcu tam chodit kazdy rok, pred penzionom velka zahrada s peiskoviskom, hojdami a pod. a asi aj grilom

http://www.iubytovanie.sk/data/att/613_detail.jpg

to ako skusam davat linky :sweat_smile:
11. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sorry.... mne to fakt nejde inak s tymi linkami, otvorim, dak kopirovat adresu obrazka a ale vzdy prilepi len fotku, som asi fakt blba.... :unamused: , naco mi je VS ked neviem taketo zakladne veci
11. aug 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. aug 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...ak mate zaujem, mame vela peknych DVD rozpravok - krtko, vcielka maja, kacer donadl, misiak mickey, goofy, no pockaj zajac, toma jerry a vela inych, nase emka kuka spominany minimax u mojich rodicov v banicnom a doma kukame len rozpravky, ten minimax nam ani netreba, ak chcete, mozme napalit
11. aug 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. aug 2009 o 18:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalchen...
ja sa hlasim ku tym rozpravkam.. :grinning:
MM ho chce naucit na rozpravky aby mal pokoj cez vikend.. :slight_smile:
11. aug 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali - ďakujem, my už máme ubytko, len sa rozhodujem či ísť alebo nie
11. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ley - fotky nádherné :dizzy_face:
11. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak - kto neviete - body do DM sú platné už len do konca septembra
11. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte po dlhsej dobe... :wink:
Zuzke prajem vseetko len to najlepsie k dnesnym meninam.
vcerajsej oslavenkyni Barborke, a zajtrajsej Gretke prajem tiez vsetko najlepsie ku 2.rockom, nech su zdravucke, stastnucke a nech z nich maju rodicia len a len radost. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ako sa inak mate???
11. aug 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali- skúsim si dať fotky z Bojníc urobiť, uvidím aké budú, keďže je to z mobilu. Teraz je akcia na fotky.
11. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes prisla s terezkou z nemocnice, vcera jej vyberali nosne mandle.tak som rada, ze to uz mame za sebou.
inak sa mame fajn, z Elisky nam rastie poriadny nezbednik :sunglasses: vsade jej je plno, uz len mat oci stale na stopkach.
nestiham vas teraz moc, pretoze MM ma cely mesiac dovolenku, tak sme stale niekde.

aby som nezabudla, gratulujem vsetkym tehulkam...bayleise, domceku...nezabudla som na niekoho??? :wink:
:angry: mňa trafí - musím frčať na nákup aj s mamou dík za info
natalschen - ide to dobre s link mne to nešlo neviem prečo aj mm krútil hlavou asi pc štrajkovalo

no a ten oddych čo som chcela tak velké kulové odrmala som si to pekne s Mirkom do 19.00
ozaj a prečo rušia tie body nevieš, bude dačo nové
11. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, to fakt rusia tie body? aj ja musim frcat na nakup :fearful:
11. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy...... spisem cely zoznam rozpravok a poslem do IP, potom si vyberies, inak je to fakt na nezaplatenie, pustim rozpravky a mam 2 hodiny pokoj- ale iba od starsej, musim aj mladsiu cim skor naucit na ne :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to moje malé už teraz závislé od tv ako jeho tvorca, ináč mm :angry: :angry: :angry: dal takú vývrtku
11. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky mate nazor na toto? hudba buducnosti alebo zasa nejaky blud? :confused:

http://www.babybazar.sk/pics/1152331_big_1.jpg
11. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepacte, mne to fakt nejde kopcit ako to ma byt

doplnam info k obrazku:

ANIÓNOVÉ HYGIENICKÉ VLOŽKY: V prvom rade, šetria Vaše zdravie a peňaženku. Jedno balenie vám vystačí na 2-3 mesiace. Pocit, ktorý máte pri nosení je k NEZAPLATENIU. Vyskúšajte a presvedčte sa sami. Normal - 10 ks, cena: 4,75 Eura, Nočné - 8 ks, cena: 4,75 Eura, Intimky - 30 ks, cena: 6,5 Eura. 8 unikátnych vlastností aniónových vložiek „Love Moon“ 1. Pôsobia antibakteriálne 2. Nedráždia pokožku 3. Odstraňujú zápaly 4. Zlepšujú vnútornú sekréciu 5. Odstraňujú nepríjemné zápachy 6. Posilňujú imunitný systém 7. Pomáhajú pri únave 8. Neobsahujú chemické ingrediencie. Liečia zápaly, mykózy, hemoroidy,...Fantastická novinka, ktorá sa práve začína predávať na Slovensku.
11. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natalschen ja sa hlasim na rozpravky Donaldove a Mickey Mouseove...akurat zhanam babu, co mi ma napalit Mickey Mouse Clubhouse :slight_smile:

Mna chytila daka chripka, ci co. Potesi, tyzden pred dovolenkou :angry: :angry: :angry:
11. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GG.... jasne, mam aj goofyho- to je ten pes s extra dlhym usami z ich partie, strasne krasne ujuka :grinning: :grinning:

ta chripka vzdy prijde tesne pred dovolenjkou, alebo na dovolenke.... vieme o tom svoje :sweat_smile:
11. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
GG.... nasad si hned 2xdavku echinaceovych kvapiek, k tomu zinok a vit C, :grinning: do 3 dni by malo byt lepsie, o tom tiez vieme svoje
11. aug 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tym super vlozkam..... myslite si ze nejaka vlozka fakt moze posilnovat imunitu a pomahat pri unave? to je napustena marihuanov alebo co? :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: neverím tomu - ja nebudem robiť šok spodným cestám dýchacím - liečia aj otlaky :grinning:
11. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo, a mozno zabranuju tvorbe zubnych kazov len to este nemaju statisticky dokazane :grinning: :grinning: :grinning:
11. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: počula si otestovaní spodnej bielizne v kozme niekto z číny či odtiaľ- toto je z ruska dla obalu či kde
11. aug 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepší je 8.bod . tak čo vlastne obsahujú ked tak zázračne liečia
11. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne tie vlozky nukal gyn. ...ja som skepticka k takymto zazrakom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno je to dobré, ale viem ako to chodí u lekárov a dílerov, ja sa poznám mne tieto novoty nerobia dobre budem za sedláka
11. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok