Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

andy271
12. aug 2009

Baby dakujem za rady..
Ja dostavam zapal moc. ciest pravidelne..
Stale sa to vracia..
Pocas tehotenstva som to mala 2 krat a len som si tomusela odlezat..
A vypit hektolitre urologickeho caju..
Minuly rok som to mala tiez o takomto case....
Teraz mam tabletky UroMax zevraj najlepsie na toto..
No zatial nepomohli..

palculienka19
12. aug 2009

andy, nech ti skoro prejde, a dávaj pozor na kúpaliská, ked si na to náchylná, radšej len sedieť pri bazéne 😉 😉 , myslím to len v dobrom

alami
12. aug 2009

palci - ja som tiež nevedela či s oblátkou alebo marcipánovú. ale ja mám dve deti tak je vyriešené. 😀 😀 😀

alami
12. aug 2009

tak ten košík húb je úplne úchvatný...myslm tú tortu

geegee
12. aug 2009

ja som tiez dnes pozerala torty sutazne http://www.tortyodmamy.sk/?q=vysledky2

U nas je sobotnajsia Tominova narodeninova oslava ohrozena, ja som chora ako pes, MM ma este nejake dozvuky chorobne a Matusko dnes zacal tiez soplit. Bol by zazrak aby to Tomino nechytil ☹

alami
12. aug 2009

a stretko čo? zajtra je štvrtok 😉 😀 budúci týždeň sa odhlasujem so stretávok 😅 😀 😀 😀 😀 😀

alami
12. aug 2009

GG obzerám tie torty čo ste dali link...jedna krajšia ako druhá....to nebudem vedieť čo mám spraviť...ma inšpiruje všetko 😀

natalschen
12. aug 2009

andy.... mojej mladsej dcerke sa zapal moc.ciest vratil 5 x, tak nas vzdy poslal do nemocnice, dali ATB, ale tyzden po dobrati to bolo zas, a potom mi poradili kupit ten cran-urin sirup, co som pisala, davam jej to 1 x denne, ma sa davat az 2 x denne, a odvtedy to nemala ani raz a neberie uz ziadne ATB

mozes casto papat akuklovek formu brusnic- cerstve, zavarane, susene su tiez minimalne take super spolahlive ako ten sirup a aj dobre chutia, kazdy den treba zjest za hrst, alebo 10 ml siurupu a budess mat pokoj na veky vekov, vazne 😀

natalschen
12. aug 2009

GG .... skuste si nahodi tu echinaceu a do oslavy budete fit 😉

alami
12. aug 2009

bzučka - som ti chcela povedať, vraj v lekárni predávajú nejaké nápoje na chuť do jedla, že sú rôznej chuti, aj čokoládové napr a že vraj pomáhajú. Ja to potom skúsim dať Olimu, toto mi kázalôa len nejaké 2 týždne užívať, tak potom by som mu skúsila tie nápoje. Tie sú voľnopredajné.

alami
12. aug 2009

kuk sem na zdobenie torty - to je sila:

https://www.youtube.com/watch?v=celWfXjhc3Y

😵

palculienka19
12. aug 2009

a chlap, moje kľudné nervy 😀 ...ako keby hlinenú misu robil 😀 😀 😀
stretko, ja zajtra môžem, budúci týžden tiež sme mimo...
gg, stan je u mm, ...nech ste zdraví , tfuj, tfuj

palculienka19
12. aug 2009

super je ten madagaskar, korytnačka a kubko, ten je krásny, to je ten chlapík z l.mikuláša

leyuska
12. aug 2009

No to je super, treba mi kúpiť hrnčiarsky kruh 😀 😀 😀 . Ja robím len také marcipánové. Pochválim sa fotkami 😀 😀 😀 😀

natalschen
12. aug 2009

alami..... tie napoje - myslis nutridrink a ensure plus? jeden mam doma, cokoladovy, mozem pustit niekomu, expir. do 11/09, je starostlivo uschovyny v chladnici - mozem odporucat, je to skvele najma vtedy, ked dietatko nechce papat a potrebuje, najma v obdobi vsakovakych chorob, nastartuje to imunitu a metabolizmus, a 1 napoj nahradza 1 plnohodnotne jedlo a upravuje aj chut do jedla a problemy so stolicou, stoji okol 50-60 Sk

palculienka19
12. aug 2009

jéj aj milovník ovečiek je super krásna

palculienka19
12. aug 2009

leyuska, jasne, že chceme foto

alami
12. aug 2009

ley - chvál sa, chcem vidieť....prídem na rady, ja som to ešte nerobila 😅

alami
12. aug 2009

palci - kde je milovník ovečiek

alami
12. aug 2009

natali - neviem, som myslela že sa v lekárni na to opýtam, len mi teta vravela, že jej kolegiňa spomínala ako sa jej mama či kto po rakovine na tom pozbierala, že pekne pribrala atď....tak som myslela že by to Olimu pomohlo. z tohto je zaspatý, nechcem aby to užíval keď pojde do školy, dr mi sama vravela, že to aj uspáva trochen

natalschen
12. aug 2009

ali.....tak sa stav, dam ti na skusku to co mam doma, maju to aj v likavskej lekarni, do domova dochodcov beru cele kartony, moju krsnu dcerku to zchranilo - 4 rocna mala iba 11 kg a bola uz len na infuzkach a toto ju postavilo na nohy do 2 dni!!!!! a zboznuje to, je to v podstate kakauko, maju aj jahodove, vanilkove, a tropical, je to naozaj super

natalschen
12. aug 2009

ali...ja to davam detom vzdy ked horuckuju a nechcu nic jest ani pit, a toto ich naozaj postavi na nohy

alami
12. aug 2009

ok, neponáhla to, tak niekedy - s avonom si to vezmem 😉

palculienka19
12. aug 2009

ali, hned na prvej strane
malá je už vyspatá, spala 1 hodinu aj miernych pár minút, tak bežím s nou niečo vymýšľať

alami
12. aug 2009

Oli nechce jesť ani piť nič bežne - stále - nonstop 😖

natalschen
12. aug 2009

poznam jednu maminu, ktorej 2,5 rocny syn neje nic okrem parkov 😝 😝 😝 , tak sa s nim trapi, ani mlieko jej nechce pit, skoro nic, parky zje ak 4 x denne, to moje deti sice v noci nespia dobre ale pojedia za 3 dospelych, cely den mi to beha za zadkom a krici ham-ham, sadne si za stol a ham ham 😀 😀 😀 , aspon s niecim nemam starost

alami
12. aug 2009

moj Oli rána a večer - chlebík s nutelkou alebo chlebík s maslom a džemom - iné len výnimočne, a na obed - dám mi takú mikroporciu, kričí, prečo tak málo...to je klasika, potom - a mohol by som aspoň masko...to znamená len masko...neviem prečo sa to nevie naučiť čo je aspoň a čo je len, už som na to ASPON alergická....potom...a môžem aspoň polovičku maska...a zetej polovice nechá ešte polovicu.....to je lepší prípad, inokedy chce len - teda aspoň hranolky a nič viac....ak urobím napr ryžu do kopčeka, povie že je taká pekná, že ju nebude kaziť a ani sa jej nedotkne,....z polievky si vyberá len niečo, napr, nechcem zeleninku...v zeleninovej....alebo - môžem zjesť aspoň zemiačiky?...v polievke...a podobne - o nervy!

alami
12. aug 2009

a špagety.....dám mu komplet....jój, tzakéto si neprosím, môžem aspoň z kečupom,? dám mu čisté - s kečupom, zje 3....jój a môžem aspoň čisté...dám mu čisté - suché špagety...zje tak 5špagiet....a celé to trvá asi hodinu 😠

čo na to vravíte? 😔 😒

leyuska
12. aug 2009

Baby, mrknite si foto.