• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
no pýtaš sa na kapra nie? :sunglasses: jasne že kapra
12. aug 2009 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha... :wink:
Lebo som nepocula o tom..
12. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tha kde ste vsetky
12. aug 2009 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tha thu :wink:
12. aug 2009 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ali, este si thu :grinning: :grinning: :grinning: . Už som pokosila. Ten tvoj švagor, čo stvára? Neviem, či nie stĺpiky na plot. Čo sa barikádujú , :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tha...
Ja som dala varit zemiaky...
A prihoreli mi...
hm...
Pekne..
kopec smradu a vody nikde// :grinning:
12. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak nebudete mať varené, ale pečené :grinning: :grinning: :grinning: .
12. aug 2009 o 16:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leythu, thu - ja neviem čo stvára...plot robia? vonkajší?
12. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zvonka, pred domom. Tam voľačo zváral, len tak iskry lietali. Aspoň si myslím, že to bol on.
12. aug 2009 o 16:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leyuska..
no to ked zacitil alex povedal baaak... :unamused: :unamused:
12. aug 2009 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alebo ten vedľa - nejaké autá mu tam stále visia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - ten mohol zvárať...to je nejaká konkurencia TM :confused:
12. aug 2009 o 16:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tomu môjmu nik nemôže konkurovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . ach jaaaj
12. aug 2009 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
keď sme pritom, výfuk máme nejaký na h.... :wink: a teraz nám to žere benzín dvojnásobne, neviem čo mu je :confounded: ale my len na počkanie potrebujeme
12. aug 2009 o 16:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ste toho popisali.... pouzivate nejaku novu tajnu rec - č čho? :confused:

andy.... susene brusnicky su suprove, asi chutnejsie ako kompoty - maju ich v lidli - take fajne sladucke, z toho ti lica nevykruti :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
TM nemá na neho číslo. Nech mu zavolá. Ak nie, napíšem ti.
12. aug 2009 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alami..... MM auto- mechanik, ked prides po avon, moze kuknut then vyfukh :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andy - tak ako robíš toho kapra? mne by nejak kapor s vajcom na tvrdo nešiel :sweat_smile:
a čo toto: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=15694
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4299
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2860 - len ty by si to mala na vopred pečených zemiakoch :grinning: :pensive:
12. aug 2009 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
natali - no vidíš ako dobre - blízko....
ley - má, aj ja mám asi....ja len že som si teraz spomenula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Natali - aj ty máš automechanika? :grinning: :grinning: :grinning: Musím ísť aj ja na sušené brusničky.
12. aug 2009 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ley......... ano, ale v poslednej dobre robi vsetko mozne len nie svoj fach :grinning: :grinning: :grinning: , uz vie robit vsetko - teda okrem varenia :grinning: :grinning: :grinning: , keby ma pocul asi by som dostala buchnat medzi lopatky, stale mi tvrdi ze vie varit, ale za tych 10 rokov som ho este pri sporaku nevidela :confused:

ley...a ty kde byvas?
12. aug 2009 o 16:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja? Na Bielom Potoku. Aj ten môj, vie všetko. Ale robí autá. Prerába veľkú garáž, ide to robiť vo veľkom. Čo sa týka varenia a pečenia, aj on vie :grinning: :grinning: :grinning: . Ale tak ústami.
12. aug 2009 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teda vie viariť rečami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj moj uvazoval o takomto podnikani, klientelu ma dobru, ale sa mu nechce do toho pustat lebo na to treba zevraj nejake specialne povolenia - od ochranarov, od vodarov..... kovoli otokom paliv a olejov a ostatnemu sajrajtu...
12. aug 2009 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to varenie recami poznam...... ale aspon sa nestazuje na kvalitu mojho varenia, daktori M zevraj riadne pi.uju na kadejake gebuziny :grinning: :grinning: :grinning: , moj ma vacsinou pochvali - a najlepsie mi to padne, ked ma pochvali pred svokrou :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
S tými povoleniami máš pravdu. No som zvedavá, ako mu to pôjde. Aj on má dosť klientov. Nestíha to všetko vybaviť. potom si zamestná nejakého pomocníka. A to už vidím, že celé dni bude v garáži, síce aj teraz je. Ale potom bude musieť viac zarobiť, kedže platiť odvody, dane, stroje, ... tak ani na varenie nebude mať čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 16:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mňa chváli Lejuška: "Maminka, dobre si mi navarila". Ale nato, že ma svokra varovala, že te môj nezje hocičo. tak teda pri mne zje všetko. Minule saho pýtala, že čo som varila. A on, že kôprovú. tak ju šlo vystrieť, že doma ju nejedával, a že pri žene zje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Tak tam ma pochválil, že robím takú, že tam kôpor necíti. Dávam tam pochúťkovú smotanu, je taká jemnejšia.
12. aug 2009 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Už som sa rozpísala, ale už odchádzam písať učebné plány. O chvíĺu zarezávam. Bože ako sa mi nechceeee :angry: :angry: :angry: :angry: . Lejku nemám doma, tak aspoň dačo nech popíšem. Ahojte
12. aug 2009 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem piect kolacik...
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=6560

hadam bude fajny...
12. aug 2009 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andy, fajný bude, alebo už je ? :slight_smile: :wink: . Ja som dnes pozerala, že máme dosť sliviek na strome, tak aj ja ho budem piecť. Vyzerá super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
12. aug 2009 o 19:27  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok