• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

27. júna 2017 
inak, celkovio - presnidávky -stačí povariť jablká s cukrom a vodou - cukor dávam zásadne od oka a do toho ľubovolné iné ovocie, alebo kompót! robila som s jahodovým, povariť, pomixovať, okoštovať, podľa potreby pridať ešte cukor, naliať do fliaš+trolinku kys.citrónovej a sterilizovať...a netreba ani špeci recept.
12. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali a nie je to moc riedke,ja som vlani so Zlatym Klasom a pravdu povediac, ani mne to nechutilo, ale MM pojedol, nestazoval si :grinning:
12. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robite niekto tu suprovu nepecenu jablkovo-piskotovu tortu? - citam o tom zlatom klase a tam to ide, ale ta torta je fakt mnamkova
12. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja už zatváram, idem spať, zajtra idem ku Kajovi na preventívku. Ali vieš? Už on ordinuje. :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je, veď ti vravím, vodu precedím, pomixujem len čisto jablká a mrkvu a prilejem len podľa potreby. Robila som vlani vyše 100ks a všetko sa zjedlo :wink: spýtaj sa ivci ako chválila aj ona, som jej doniesla na koštovku :wink:
12. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem off, zajtra sa na vas tesim :wink:
Dík, ku exfrajerovi nemusím. a ty k nemu chodíš?
Ahojky,
Baby,ďakujeme za blahozelania
Píšem len z mobilu,tak stručne hehe
ste sa nejak rozišli :confounded: :angry:
ja ešte bôčik varím :sweat_smile: ku chlebu...mňam
12. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bai - tak sa už niekedy stav aj na dlhšiu reč :wink: :wink: :wink: nás zanedbávaš :pensive:
12. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami..... to vazne s tym ex-frajerom? a nepoznas moju sestru - to je jeho spoluziacka z gympla, inak som pri nom rodila emku - bol fantasticky, som chcela aj druhe - ale to som rodila v MT
12. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, chodila som ku starému. Tak preto som tam. Ale v pohode. Len by ma dal rezať, ale povedal som mu, že mu to oplatím na dcére. :grinning: :grinning: :grinning: Potom ti porozprávam, keď prídem niekedy, nechce sami vypisovať.
12. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, povieš mi
natali - jo, pravda svatá, sme sa na gympli za ručičky vodili nejakého pol roka :grinning:
12. aug 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, ja si to pamätám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Teba som nejak vtedy nepoznala, ale Kaja poznám zo ZŠ.
12. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prišla som asi zatvoriť ako čítam ,mala som deň ,ani nebudem písať ráno stačí že pením ja ,už počkám na ten roj z oblohy niečo si zaželám a dobrú noc

tak ráno :grinning:
12. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to ja som išla po Robovi Dúbravcovi, ale ten ma nechcel a Kajo sa snažil o dušu a ja že - no čo tento :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: a nakoniec sme sa dali do kopy....no sranda - také časi dávne. No čafte, dobrú noc :wink:
12. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som po Robovi, ale vtedy som bola tretiačka, on štvrták na ZŠ. To sme boli v škole v prírode. Bol to bratov spolužiak. Bože, no to je sranda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde najdem stranku po slovensky alebo cesky co by tam boli ramceky na fotky..
hm...poradte,,
12. aug 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava na te meteority..
Hadam zajtra pred dverami najdem milion.. :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
andy...a to si našla po slovensky?
lebo ja som mala presne tento, ale v AJ

hod link :wink:
12. aug 2009 o 23:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
meteority v baničnom ništ - zamračené

tak kto vidíte - želajte si za mňa :sweat_smile: - nech potiahnem na štátniciach dobré otázky :grinning: :grinning: :grinning:
12. aug 2009 o 23:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco..
len v AJ..
Tak som to nejak zvladla..

aj v likavke zmracene..
tak ideme buvat..
hm.. neuvidime nic.. :frowning2:
12. aug 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko tetušky :slight_smile:
Ste sa včera nejako rozpísali :grinning: aspoň som mala čo čítať ku káve.
13. aug 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko, čau ivča, aj ja kávičkujem tu, som sama :wink:
13. aug 2009 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Palci ahoj, tebe som chcela ešte, na oslave boli aj slzičky aj v sobotu aj v nedeľu a aj v pondelok :pensive: strašne rýchlo to ušlo, včera bola také miminko maličké a dnes sa so mnou háda, vysvetluje, sedí pri stole a jeme s jedného taniera... :pensive: :dizzy_face: také krásne aj smutné zároveň ako to letí :pensive: :dizzy_face:
13. aug 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes je štvrtok, ak je stretko, tak my neprídeme, lebo sme zabudli včera na horárni topánky a máme doma len sandálky a topky na behačku po likavke :sweat_smile: a gumáky ešte :grinning:
13. aug 2009 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som včera bola u kamošky pozrieť také mesačné mimčo, a tiež ked som sa vrátila, som sa nešla na malú vynadívať, a tiež mi vybehli, ked ju vidím, aká je už statná, a všeličo vie.
aj s tebou sa vadí??so mnou furt, ja že jašterica a ona žaba, takú fotku z habakúk pozeráme každý den :slight_smile: :slight_smile: :wink:
13. aug 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež dnes stretko nemôžem, malá je u rodičov, kým sa vyhrabkám, doobedu teda nie, a včera mi divne zaspinkala, skoro,neviem ako bude dneska po noci mimo
sme boli na potterovi, sme prišli o jedenástej, 150 minút :wink:
13. aug 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa chvíľu páčil robo d., ale nikomu to nevravte,pšššt
ale on bol takí milučkí, peknučkí, asi sa páčil všetkým :wink:
13. aug 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok