Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
13. aug 2009

Palci joj aj ja by som išla zase, sestra mi dnes odchádza tak predvčerom ešte išla aj tu v RK na Pottera a musel aj jej priateľ 😀 a háda sa so mnou o sto šesť, ja jej niečo poviem a ona mi na to, že isto (to znamená nie, vždy som jej niečo povedala, ona že nie a ja som sa zase opýtala či isto nie, ona na to že isto, tak to už skracuje, nech neplytváme slovami 😀 😀 ) alebo mi to zdôrazní, že povedala isto a zvýši aj hlas 😀 by som ju vtedy zožrala aká je zlatá, hádame sa pre všetko, alebo skôr sa doťahujeme 😀 😵

ivca82
13. aug 2009

A už sa aj budí, aspoň pôjde na obed spať bez problémov 🙂

ivca82
13. aug 2009

Som vám ešte chcela, nedávno sme mali stretko zo strednej, tak cca. pred mesiacom a mi včera prišla sms, že stretko sa opakuje 😀 🙂

palculienka19
13. aug 2009

zlatá je, že isto, sa vei vynájsť, ťa zachvíľu predá 🙂 🙂

palculienka19
13. aug 2009

nati sa včera narehotala na balóne, až sme sa váľali, starký jej dal balón na lampu a fúkali sme všetci od spodu, aby spadol, tá sa tak rehotala, že namiesto fúkania vravela len fú, fú, jú váľalo ju na zadoček, si ľahla od rehotu, a identicky napodobnovala starkého, všetko čo robil, ako on.až kým balón neurobil prásk,stálo to za to, krásne to bolo 🙂 😀 😉

alami
13. aug 2009

ránko 😉
u mňa stretko nehrozí - ak by náhodou, máme nepojazdné auto 😒 😒 😒
moje dieťa nechce plienku, ale ani sa nepýta - takže to vyzerá tak, že stále si ju dá dole a potom čúra kde kade 😠 ☹

ale večer....tatinko si ho pekne chystá do postieľky, dá mu plienočku, ide po pyžamko...dieťa zrazu bez plienky - že kde si ju dal? a ja...no...volačo bol do koša zahodiť - a plienka tam 😀 😀 😀 😀

aj poobedné spanie bolo bez plienky, som si nevšimla, že ju zase dal dole, iba keď vstal pozerám že bez plienky ale sa nepocikal - chvala bohu..... no ale je to o nervy....
a celkovo - on sa vyzlieka do naha, nie len plienku dole 😖 to čo mám s ním robiť? 😕

palculienka19
13. aug 2009

mne sa tiež harry páčil, stále akčné, lepšie ako hocijaký oskar film, aj ma vyhodilo, ked išli po ten horkrax do jaskyne a chcel mu dať napiť, mm sa smial a čo si to nečakala???ale nás riadne vyhodilo viacerých 😀 😀 😀

palculienka19
13. aug 2009

ali, nápodobne, malá je tiež strašne happy nahá, tiež sa mi furt vyzlieka a tak sa namáha na tých ponožkách, ja dúfam, že to samo prejde, či nie??

palculienka19
13. aug 2009

prekročila som 400....sa smejte, kukám ali na tvoje číslo, 😀 , musím hodiť tempo riadne 😀 😉

alami
13. aug 2009

mne to vadí - aby neprechladol, sa potom nahý váľa po zemi - po podlahe.. včera mal také flaky na zadku červené - obrovské - tam kde sedí, nie pri konečníku....už ich mal predtým raz, tiež keď behal nahý a váľal sa po zemi, podľa mňa ako sedí na zemi studenej tak sa mu to urobí - aj keď neviem akú to má logiku 😀 😀 😀 ale nemá to mať z čoho iného
no ale nemám čo urobiť, ako ho oblečiem, okamžite sa vyzlečie

alami
13. aug 2009

moja...ale to za 2 roky 😀 😀 😀 😀 ja som tu už tak dlho 😎

alami
13. aug 2009

a to ty si tu tiež dosť dlho - ako to letí....tak to pridaj, to pinoci ťa už predbehla a natali tiež nemá ďaleko 😀 😀 😀 😀 😀
idem sa sprchnúť, čavko zatim 😉

palculienka19
13. aug 2009

naša pustí záchvat srdu, ked ju chcem obliecť, tak ked sa dá, dám ju na posteľ, prečítame knižku a nechám ju teda chvíľku tak, no a potom opatrne na nu s body, to už je kľudná a postupne ju oblečiem, tiež mám strach, aby nepodchladla, jej stačí troška ku chorobe, mamča mi vravela, že aj my sme to robili,

andy krásne fotočky máš, som si teraz kukla 😉

mirka
13. aug 2009

dobré ránko 🙂

alami, ešte k tajomstvu, práveže ma ani nenapadlo, že by mi ten kočík neopravili, bol to pre mňa normálne šok 😒 lebo viem, že dema si všetko opraví, aby nevracali peniaze, no čo už, ešte mi tá baba, čo som od nej kupovala kočík, ide pozisťovať reklamáciu z jej strany, lebo to tam bolo také komplikovanejšie, hádam sa o podarí

zas je mrzko, čo idete robi ť?

palculienka19
13. aug 2009

pinocchio, natali 😠 , spomaliť, preradiť na jednotku 😠
ja vás obdivujem, ako to stíhate, musím sa polepšiť 😉

alami
13. aug 2009

miri - ono je v tajomstve aj to, že privolávaš veci rovnakej frekvencie, teda nemusíš myslieť na to že ti neopravia kočík, ale na niečo na tej istej frekvencii. ak by si myslela len pozitívne, tak privolávaš rôzne veci na tej istej - pozitívnej frekv. - teda sú to dobré veci. Ak myslíš na nieččo negat, privoláš si aj iné negyt veci

alami
13. aug 2009

čo ideme robiť? - no rozčušovať sa...tieto 2 posledné dni som bola z detí na psychiatra. Už nech je oli v škole, lebo spolu sa neznesú

palci - no tak teba asi MK tak nechytil 😉 😵 ´ja som rada že je tu natali a palci, zas to tu ožilo po dlhej dobe 😵

palculienka19
13. aug 2009

dakujem alami, ...myslela si pinocchio 😉 😀
brrr, zima je vonku, to čo ideme mať mraziaren, alami nemusíš polievať 😉
idem ja po malú, už mi chýba,
miri, ja krížovky idem lúštiť, dovariť druhé, polievku už mám, a dnes aj vegetiť, akurát povysávam, som mala behacie dni, dnes ide mm po kartu kzu závackej, a tiež nás potom čaká behačka, nahlásiť sa ku puskajlerovej, hurá vezme nás ešte, som sa s nou dohodla zatiaľ cez telefón,kontrolné tympano,a kontrola po roku na kardio

palculienka19
13. aug 2009

mirka máš ip

palculienka19
13. aug 2009

pinocchio a ty čo?...už lepšie??ťa včera niečo vzalo??

alami
13. aug 2009

áno, pinoci som myslela
po kartu nemusí ak ideš k puskajlerovej, keď mesníš lekára, nahlásiš sa u nového a on si kartu vyžiada!

alami
13. aug 2009

palci - ty ešte nečítaš tajomstvo, však? keď sa mi vráti kniha od segry - už dočítala, ale nechcela ešte vrátiť 😀 tak chceš ty? žičiam.... 😉

palculienka19
13. aug 2009

jaj, rada budem, nech sa aj ja trochu vyladím 😉
som jej volala, a my povedala, že kartu priniesť,že sa treba osobne odhlásiť, tak neviem, či sa pred tým niečo vyskytlo, ale no problem

palculienka19
13. aug 2009

idem po natku, zatiaľ čavéro

alami
13. aug 2009

a čo sa to zas pomenilo??????? 😨

alami
13. aug 2009

ok, doručím hneď ako ju budem mať 😉

andy271
13. aug 2009

Ahojte prajem dobre ranko..

sonnya
13. aug 2009

pekny den vsetkycm 😉
andy271 k tym ramcekom skus kuknut tu:
http://www.loonapix.com/cz
su tam ramceky ale aj efekty 😎
ak by ste chceli tak efekty su aj na stranke http://ru.photofunia.com/ alebo http://www.caption.it/

andy271
13. aug 2009

sonnya
dakujem velmi pekne

sonnya
13. aug 2009

andy nemas zaco a potom prihod do albumu nejake pekne fotecky 😵