Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

pinocio
13. aug 2009

Dobré ránko,
cítim sa na figu noprečítalasom si vás 😀 cítim sa oveľa lepšie nálada sa vrátila chmári som poslata v čiorty

natalschen
13. aug 2009

ahojte, len na skok.......o chvilu letime zase do voj.nemocnice na rehabko- a ten dazd sti ako z krhly 😠

vsetky baby co sli po robovi..... nemate sa za co hanbit - proste mate dobry vkus 😀 😀 😀

alami..... neprivolavas dazd ty? ked prsi, chlapi prisu skor domov a vase auto bude skor na chirirgickom stole 😀 😀 😀

pinocio
13. aug 2009

alami - ten link pekné ale malé ja obliekoam od 70 nahor

dúbravec fešák no na mňa pôsobí chladno, no je neodolatelný a keby steho videli v svadobnom obleku

palculienka19
13. aug 2009

pinocchio, a ty si ho kde videla v svadobnom???

alami
13. aug 2009

😀 😀 😀 s tým R.D. to je fakt sranda....no ale to by bolo divné, keby sa niekomu nepáčil, keď to bol taký pekný ksichtík 😀 😀 😀

natali - možno ho tak neúmyselne privolávam, lebo som nervózna jak pes bez toho auta a myslím stále na to, že musím ho mať čím skôr ok

geegee
13. aug 2009

Ahojte, my uz chrchleme a teplotujeme vsetci ☹ Matusko je v BB, toho to tam chytilo, tak som bola nervozna celu noc ako zvladnu s mamou teploty. No a Tomina to chytilo v noci...o sebe ani nevravim 😝 🙄

alami
13. aug 2009

tak toto je super ťah http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1235892 Dala to za 30Sk a drbne si tam - s prepáčením minimálne prihodenie 10Euro!!!! Takže nejaký chudák si nevšimne a prihodí a má už cenu 330Sk...bohové fakt. mi nedalo tak som jej napísala, či to myslí vážne 😅

alami
13. aug 2009

GG len nech vám to nejak do dovčky prejde, toto sa vám nemuselo pred dovolenkou stať 😖

alami
13. aug 2009

no...tak vraj to bolo omylom, ešte aj poďakovala 😀 😀 😀 a môžem dražiť 😵

kasis
13. aug 2009

Ahojte,
GG nech vam to rychlo do odchodu na dovolenku vsetkym prejde.
Ja som palaciniek pre regiment spravila a nejak rychlo mizli 😀.Poobede ideme na Lucky na kontrolu, tak aspon sa nam minie.
Doobedu Mato struhal 2hodiny syr 😀 , no ani mu to zobrat, ale nastruhal, sice som pol hodiny kuchynu riadila, ale super sa pritom zabavil
Idem vas este docitat, ak mi JAnka d 😉 ovoli

kasis
13. aug 2009

Ali, super suprava, tak nech ti vyjde aukcia,by ti ju mala dat prednostne 😉 ,ked si ju upozornila, vsak by jej niko neprihodil
Andy, tak co nasla si milion pred dverami 😀 😉

kasis
13. aug 2009

A k Tajomstvu, Natali, dufam, ze ti knizka moc nechyba, ja som este ani nezacala okrem predslovu 🤐 , ale uz idem na toooo 😉

pinocio
13. aug 2009

😠 bola som v meste kôli autosedačke a v obchodoch véééééľkééééééééé prd 😀 to som ja

nechválim sa - k dubravcovi poznám celú family otec ma učil,mama je kamoška a šéfka moja, robovej lucii som robila svadobnú kyticu, marcelovej maruške tiež svadobnú kyticu a s katkou sa poznám asi tak

bzuco
autor
13. aug 2009

ahojte

pinocio...katka je moja spolužiačka zo ZŠ

som bola na kontrole u dr. - poslala ma na EKG, som tam stvrdla skoro hodinu...rýchlo domov, obed len buchty na pare a sáčková polievka a idem sa šrotiť....ešte mám 17 otázok a všetko si chcem ešte zopakovať...ale ja už nevládzem..... 😢 😢 😢 😢 😢

alami
13. aug 2009

bzuči a kedy to máš???

bzuco
autor
13. aug 2009

24.-28.8.
presný deň ešte neviem
ale dúfam, že to bude v tej 2. polovici 😅

alami
13. aug 2009

tak to už máš blízko 😅 uč uč uč

kasis
13. aug 2009

Kolko trva dorucenie obyc.balika. Ked mi ho baba posielala v pondelok, uz som ho mala mat ci este nie?

bzuco
autor
13. aug 2009

ved sa učím...len do hlavy to nejde...resp....ide, ale hned vyfučí 🙄

bzuco
autor
13. aug 2009

kasis...niekedy aj cez týždeň, čo som čítala na diskusii na MMB

mne posielala v pondelok a dnes prišiel, akurát nebol nik doma, tak sa musím poň trepať na poštu 🙄

alami
13. aug 2009

kasis - vraj 2 - 3 dni, ale mne už sem išiel aj myslím 10dní.... 😖

pinocio
13. aug 2009

kasis -to už malo dojsť
bzuči držím pazúre posielam pozit energy

kasis
13. aug 2009

Tak to este pockam, u nas sa musim trepat furt na postu, nic nenosia, iba oznamenky. A urcite ti to hned nevyfuci z hlavy, na statniciach najdes 😉

bzuco
autor
13. aug 2009

no idem...čaute

pinocio
13. aug 2009

palci -nepýtala si sa na autosedačku čo sme posledne boli spolu

pinocio
13. aug 2009

ja sa musím vždy trepať na poštu ešte nič nedotrepali domov len zaškrtnú nadrozmerné a ja to šuchnem do koča 😀

palculienka19
13. aug 2009

pinocchio, idem sa opýtať, aká to je???

palculienka19
13. aug 2009

natka spinká, a nejaká je teplá, som jej merala tt, ale nemala, ale nezdá sa mi to,asi ma porazí...

palculienka19
13. aug 2009

miruš, nič som si nevybrala, asi to máš preriedené už, neva...
bzučo, vydrž, bude ti potom dooobre, inak ja ked som sa už nevládala učiť tak som si tie multi tbl. z drogérky kúpila, som bola z toho taká sviežejšia, ale to len tak dve som vycmuľala, pred večerom, pomohlo mi to.

pinocio
13. aug 2009

palci -zháňam 9-25kg alebo 9-36kg