• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
bzucko, nezavidim ti veru... ale nech ta tesi, ze uz len chvilu a budes mat pokoj :wink:

Ja mam pocit, ze v RBK sa kazdy pozna s kazdym, alebo aspon kazdy pozna niekoho, kto pozna niekoho... :grinning:

Dnes mi dovezu maroda z BB :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinocchio, značku mi napíš
gg, ja mám tiež tento pocit, je to malé mesto, preto už neverím o druhých to čo o nich počujem, ak sa dá robím si vlastný názor :wink: ...lebo veľa sa klebetí
13. aug 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasis, som aj tvoje fotky teraz kukla,ked si sa obmenila, tiež krásnučké, smejovia :wink:
13. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinocio, my mame 9-36 Britax Evolva. Som spokojna
13. aug 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palci- značka to je jedno do 100 eur asi budem musieť kupiť cez net

veru klebetí sa veľa každý nech si urobí vlastný obraz
13. aug 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale zase keby sa neklebetilo, tak my, co sa sem pristahujeme sa nic nedozvieme :grinning:
13. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pinocchio, my tiež máme Britax Evolva a som úplne spokojná a tento rok vyšli aj crashtesty výrazne lepšie ako vlani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. aug 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinocchio, napíšem jej mail, lebo nedvíha, pracovne vyťažená osôbka, a dam ti vedieť, spýtam sa aj na britax, jo?
13. aug 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ozaj a ja tieto veci veľké nakupujem len z ČR, poštovné nemá takmer žiadny net obchod nad 3000 CZ a ceny sú tam úplne iné, keďže majú inú daň na detské veci ako na Svk :wink: (kúpila som tak golfáč a túto Britax a vyšla ma o 2500Sk lacnejšie ako by som to kupovala na Sk a došlo mito až domov )
13. aug 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue, pošli nejaký link :wink:
13. aug 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Palculienka, kupovala som najmä z petto.cz :wink:
13. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá je zatiaľ bez tt, asi som sa falošne zľakla, dúfam
13. aug 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami.... kuk IP
13. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinocio - ja som tiež dnes pozerala autosedačky. Čo mám doma, je na nič. Najradšej by som ju vyhodila von oknom :angry: :angry: :angry: . Strašne sa mi tam zle manipuluje s pásmi. Ale kamoška má takú celkom dobrú, minulý rok som si ju požičala, super manipulácia, napíše mi značku. Ty už máš nejakú vyhliadnutú, poraď mi :wink:
13. aug 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Tak teda kapor je vyborny...

Mnamka to bola...
13. aug 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue - ako je to s platením večer kuk na to odporučenie
ley - moj nejak nechce sedieť tak najlepšie 0 - 25kg ak je
13. aug 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Prisla som vas pozriet a citam ze riesite sedacky.My mame tiez taku o nicom tvrdu tiez sa budem musiet poobzerat po niecom pohodlnejsom.A tiez som objednavala z netu novu.

Bzuco uz len 17 otazok no to si na tom dobre budeme moc silno drzat paluchy nech mas uz uspesne za sebou.
Ja som teraz v praci uz len necelu hodku a padam a zajtra cely den znovu sa mi tak nechce tak ma zacalo teraz prasit spat.V noci som spala len 4 hodiny lebo som nemohla zaspat a este som vesala zaslonu co som rano okno umyla pred odchodom.
Vcera sme boli v tom westerne malej sa pacilo povozila sa na vlaciku aj v labyrinte boli s mm. :wink:
A nejaka som chora povylievana v nose a na ustach aj kaslem tak sa tu liecim :grinning:
No nic idem cakat na vymenu paa
13. aug 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue - tak som kuk a na slovensko nad 10 000kč zdarma a česko nad 3000 kč zdarmatak som našla ako objednávaš a platíš potom
13. aug 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sonnička, super stránky si dala. Skúšam rámikovať a efektovať fotečky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . To si potom môžem dať normálne aj fotky urobiť???
13. aug 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nataliinmu mužovi verejne ďakujem za superrýchlu opravu auta - dííííííííík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. aug 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, chcem skúsiť poslať linka, kde je tá adresa, čo mám stlačiť. :angry: :angry: :angry:
13. aug 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak už som to pochopila. Huráááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami..... svet je maly... nasi muzi sa pounaju :grinning: :grinning: :grinning:

aj s ivkinym M sa poznaju...

ivca.....rada som ta videla -a spon cez okienko :sweat_smile: :grinning:
13. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali - divné by mi bolo keby sa nepoznali, ja mám niekedy pocit, že neexistuje človek s ktorým sa MM nepozná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ale sranda fakt:wink:
13. aug 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ahoj
super modlidba, ked nekoníkujeme tak sme na bazáre :grinning:
kde ste hú hú
13. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tú tú :grinning:
13. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vymieňam si názory v inej téme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám dnes deň robia potrubie záchod nefunguje voda teče ale nepretlačí musímu kúpiť nové vnútro a prala som napúšťa pomaly vodu do pračky takže aj tam mám zanesené svinstvo tak volak opravára idema dr...
13. aug 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok