Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

baileysa
26. júl 2009

ahojky

tak sme konecne doma, gretka je po 2 tyzdnoch babinkovskej starostlivosti, tak je to doma o hubu, snad uz iba daky den dva, lebo ma picne

mirka, gratulujem k narodkam, nech mas stale usmev na tvari

my mame fajne, na poslednej kontrole uz som nemala hematom, tak sa vytesujem, len mi nechal kludovy rezim, ze sa to moze kedykolvek objavit znova 😖

pinocio
26. júl 2009

nočné trvalky kde ste 😀

leyuska
26. júl 2009

Neviem, kde sú všetky.

pinocio
26. júl 2009

ešte po návštevách a natalschen chýba 😀

pinocio
26. júl 2009

hrabem sa v bazároch je úžasné čoho všetkého sú ľudia schopný ponúknuť na predaj 😲

bzuco
autor
26. júl 2009

silvi...máš na mysli veci, ktoré by si ty už dávno šmarila do koša, však? 🤐

pinocio
26. júl 2009

veru tak zuzi,ale dala len tak ako bonus ak zužitkujú

pinocio
26. júl 2009

martinko ako ,lepšie

bzuco
autor
26. júl 2009

chvalabohu...už hej...už mu aj ďasienka odpúchajú pomaličky a začal normálne papať...aj ked s podávaním liekov statočne bojujeme 😅

pinocio
26. júl 2009

trpím samomluvou 😀 😀 😀 dobrú všetkým 😉

ivca82
27. júl 2009

Ránko tetušky 🙂
Bai vitaj doma 🙂 super, že sa ti polepšilo,len ten kľudový režim pri Grétke nie je asi najlahší, však? 😅 Mne býva Barborka teraz strašne zlá 😖 neviem čo sa jej robí,len včera večer bola konečne dobrá, som normálne s pocitom eufórie zaspávala s toho 😅 😀
Sme boli na guláši včera, super bolo 😵 len doobedu sa s malu nedalo vydržať, normálne som chcela ísť s nou domov 😔 Ali škoda, že ste neboli.
Bzučko super, že sa to lepší, aj Barborke je lepšie?

ivca82
27. júl 2009

Mirka oneskorene všetko najlepšie k narodeninám prajem 🙂 😵

alami
27. júl 2009

Bai ahoj 😉 😵 po dlhej dobe

svokra nakoniec neprišla 😵 Boli sme na hubách a večer sme grilovali do 23tej, takže nám bolo fantastico 😵 😵 😵

k zlej nálade - Lukáš rovnako. Kedy to je to prvé obdobie vzdoru? aj by sa mi to podobalo, lebo už neposlúchne ak mu niečo poviem - urobí si po svojom atď.... 😖

ivca82
27. júl 2009

Ali ahoj,ešte mi prezraď kde ste boli na hubách..

alami
27. júl 2009

Najskôr sme boli nad Potokom , tam sme našli len plávky, tak potom v Matiašovciach - ale hríby ništ. ja som dva náááádherné hríby, úplne čistučké a veľké našla, okrem toho niekoľko modrákov a plávky. a to sme behali skoro 4 hodiny. ale nám išlo o výlet, takže neva 😀
U vás sú nejaké huby?

alami
27. júl 2009

No ale sme spojaznili gril, sme si kúpili pred 2 rokmi, dali ku svokrovcom, raz sme tam grilovali, oni potom že sa im nejak noha na ňom zlomila 😖 😠
MM chcel teraz nový, ale som ho presvedčila ten zobrať 😅 a jede to...
takže začíname s grilovačkami 😵

ivca82
27. júl 2009

No sú, ale nie nejako extra moc, ste mohli dobehúť, sme boli do večera tam 😉 Treba mi ísť do mesta, len malá nechce vstať, neskôr sa mi nechce lebo bude horúco 😒 A sa tešíííím dnes idem so sestrou do kina do LM, MM sa ponúkol, že príde skôr aby sme mohli ísť "keď tak veľmi chcem" 😀 😵

alami
27. júl 2009

ó....tak si užite 😉
po čo ideš? aj ja sa tam hrabem už týždeň a nejdem sa vyhrabať 😀

ivca82
27. júl 2009

No "potrebujem" do Gatu nejakú mikinu kúpiť pre seba, lebo si nemá čo obliecť keď ideme do hory 😀 a malej papučky a niečo pomali poobzerať k narodeninám, chceme postel ale to nemôže len dostať postel a tortu a nič 😅

alami
27. júl 2009

Babky, nemáte číslo na nejakú pedikúru? potrebujem sa objednať.

ivca82
27. júl 2009

Ali to sa prejdi po meste a čísel tam bude isto dosť 😀 idem ju budiť, lebo ma už hnevá, potom nechce ísť normálne na obed spať a večer ani nehovorím 😒

alami
27. júl 2009

Ok, ak sa nááááááhodou vytrepem aj ja, cinknem ti, zober si orange, pls 😉

ivca82
27. júl 2009

Vykonám 😀 😀 a idem ju budiť, hádam sa do deviatej vytrepeme 😀

alami
27. júl 2009

Inak, Lukáš je samé nové slovo 😵 😵 😵 😵 😵 včera len chodil - hubky,hubky - krásne hubky 😵

palculienka19
27. júl 2009

ahojky,
alami mám číslo do relaxu, 0904 255246, to je tam pri detskej pohotovosti 😉
bai, neboj, nič sa nevráti, držíme vám palce nech ste v poriadku až do konca, tuho, tuho 🙂
my sme tiež v piatok boli po hubkách, ale poviem, že bieda, iba kuriatka a plávky, ale zato sa malá najedla čučoriedok, raz hrsť odo mna raz od mm, sranda, dnes hádam už pridám fotky, tak tam hodím aj jednu čučoriedkovskú
prajem vám pekný den všetkým
pinochcio ako malý???už ste dúfam bez teplôt

bzuco
autor
27. júl 2009

ahojte

ali...aj ja som akurát vravela MM že mi treba ísť na pedikúru....
maťko už lepšie, no Bobe sa zapálilo ďasno okolo 2 horných zubov, tak tu reveeeeeeeeeeeeeeeeeeee.....bože ako to ja nemám rada...a nedá si nič na to, lebo je bojko...radšej nám tu bude celý deň uši píliť ale pomôcť si nedá 🙄

pinocio
27. júl 2009

dobré ránko,
palci -už neteplotkujeme,mojito bolo fajn 😀
ivi aj mne bol Mirko zlý v sobotu
huby veru nejdú ešteže mám zásoby

alami
27. júl 2009

bzuči - to asi bude mať čo maťko, čo? 😨 😢
bzuči - tú trojkolku nechcem, je ohyzdná 😝 😀 o tej viem a kolko za ňu chce - za takú čaru

palci - dík za číselko, idem sa objednať, lebo mám nohy dovrzané riadne zo záhrady, keď len v šlapkách chodím celý deň, tak mi to strašne vysušuje pokožku 😖
palci - však si to bola ty za mnou včera večer pred kostolom, som sa ti chcela po omši ohlásiť, ale ste zdúchli 😉

sme boli s ivcou v meste, som si pokúpila dobre - Olimu rifle a súpravu na tv - to už do školy - som sa až čudovala ako skúšal 😅 bez kecov a kopec vecí čo mi bolo treba sme pokúpili, takže super 😵

pinocio
27. júl 2009

majú dačo v tých obchodoch, ja robím prievan vo veciach väčšiu časť som rozdala a potrebujem doplniť chýbajúce kúsky máte prehlad ,kde zakotviť zajtra idem so sestrou 😉

kasis
27. júl 2009

CAute,
ja asi dake Antitajomstvo mam v hlave ci co 😠 .
Mna od piatku brucho bolelo, vcera sme na pohotovosti pol dna stravili, bo si ma posielali gyn a chir ako pinpong, co nevedeli co mi je.Nakoniec usudili, ze mi cysta praskla a mam zapal L vajecnika, tak som na ATB.

Mato ma od vcera KIAHNE, takze ktovie, kde to schytal 😒 . Okrem toho mi v sobotu v noci zmokol telefon na zahrade, tak nefunguje a nahradny zatial neviem najst. Tot nas skvely vikend a caka nas super leto. Idem ja sraaaasne pozitivne mysliet na Jankino zdravie.