• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

27. júna 2017 
ráno budú baby hundrať kto to má čítať a ivca po opici - chudera, nerobme jej šoky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali.... aj mna caka kopa riadu v kuchyni.., ale sa nejde od vas nejako odtrhnut :grinning:

leyuska.... u nas sa dakedy sulaju aj ti 50-tnici, sa dakedy cudujem, ako taky clovek v dostojnom veku moze nieco tak vypustit z huby :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj homo...mala som kamoša ale žije v zahraničí to boli žúrky sestrin spolužiak aj na stužkovej som ho mala zabávali sme sa celá rodina, čo sme zažili krásne časy super ľudia
14. aug 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toides teraz tu zeleninu zavarat? ja som akurat kolac dopiekla, este ani riadne nevychladol,uz sa v nom MM babre
Natali a MM si uz pamata vsetky datumy, odkedy som mu vsetky dolezite nasypala do telefonu :grinning:
14. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali - kde si ty, sa mi vidí, tam je vždy veselá partia. aj tu to konečne ožilo :dizzy_face:
14. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasis - hej, som si to obvarila a teraz idem do fliaš dať
14. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali...ved povedz, u mna tahaky aj tak neobstoja, vies preco? stanem si pred tabulu, nasadim slnecne brile-zrkadlovky :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: a poviem, berem pisomku pri provom "načapani" :sunglasses: , si aj tak nedovolia, lebo niek nevidi, kam sa pozeram :grinning: :grinning: :grinning: , som svina ja viem, ale dakedy treba - nech maju napisanu aspon 1 pisomku z hlavy :wink:
14. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bývam v baničnom vedľa bzuca
natali -mm v pohode že si tik tik zasmial sa
14. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja mam co robit aby som vas docitala, kym som bola chvilku mimo :grinning: , rano bude teda veselo
Natali, to keby si videla tie naše niektoré nátury v zborovni ,tak by ti úsmev zamrzol na perách. Ali ich niektoré pozná. Mám sestru o 12 rokov mladšiu, niektoré ju učili a keď mi hovorila aké sú na hodinách, mala som dosť. V zborovni, že ako treba pomáhať žiačikom a za dverami triedy ich psychicky zdeptávajú.
kasis... to MM by som musela vyvesit dolezite datumy na papier do WC, aby to mal stale na ococh - mozno vtedy by sa nanho nieco nalepilo :grinning: :grinning: , ved viete, chlapi vzdy ser. pol dna, takze by sa na to dost dlho kukal
14. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrá natali sekera len im daj ja som ťaháky nepoužívala , aked bolo treba tak zo zošita a knihy
no mm na výške jeho bomby nemali chybu
14. aug 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je to vo flašiach

ja neviem kde, vždy inde

ja som tiež prísna učiteľka :wink: však by ma prevalcovali tí puboši terajší, keby som nebola, inak sa nedá. Mobil som zhabala na 2 mesiace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali aj to mame,teda kalendar na dverach WC a zakruzkovane datumy :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pinocio, vedľa bzuca? Veď ja som bývala v prvom vchode č. 48 a bzučo teraz v druhom vchode. Ešte som ťa nestretla, a že svet je taký malý :grinning: :grinning: :grinning:
môj si môže dať prechodný pobyt na wc :grinning:
ley... to zavana tuhym komunizmom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to take stare vykopavky treba vylozit pred skolu ked pojde okolo to auto co vyblakuje ze zberaju starozitnosti :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ser. pol dňa :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee babeny, idem vas pozdravit.......som tu dlho nebola, i ked som mala dovolenku....sa mi nejak nakopila pocas MD....tak som trochu cerpala teraz....tak ani nebol cas ist na kona, bo som sa venovala malemu a domacnosti, kedze to ide dole vodou popri praci :grinning: :grinning:

dnes som mala taky stretkovsky den...bo som Kasis stretla a konecne videla malu Janku, je fakt nadherna.....tfuj tfuj

A tiez Bai nahodne, hoci diar ma funkcny ale asi sa zasekol na zac tyzdna haha

A hlavne chcem pogratulovat Bouke k dvom rockom :dizzy_face: ...i ked trosku po termine......ale uz je to velka slecna,nech je ako slniecko a rodicom nech len radost robi (AKO INAK VSAK????)

A specialne velkeeeeeeeee GRATKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

GRETUSKE...........Aby bola stale taka sladka a dobrucka ako doteraz a mamke pomahala :dizzy_face: velke cmuk.........som PC kvoli tomuto zapinala,bo som uz mala zle svedomie.......ale darcek bol skor :wink:

Ostatne dufam, ze sa mate fajn...my sa mame.....rastieme a robime pokroky

Vari dame dake stretko bez deti, dohodnite.....ked skonci cas dovoleniek, chat apod.......pa
14. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč pochádzam z rovne ale kúpili sme v baničnom byt ak ma spoznáte na ulici kričať aj pinocio :grinning: neva
Natali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pinoci... a to tik tik od TM je prosim co?, to mam pozorne nacuvat, ci mi pod postelou rano nebude tikat bamoba?
14. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
málo píšete, mááálooo...všetko stíham :grinning:
14. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hubka cauko
no a teraz chyro pis,nech sme na dalsej strane :grinning: :wink:
14. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ty Ali, čo robíš šoky deťom v škole :grinning: . Neviem si ťa predstaviť prísnu.
14. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami... co malii tvoji rodicia nejake supermanovske geny alebo padali kryptonove meteority ked ta plodili :grinning: , ako to mozes takto stihat :confused:
14. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3151837&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F však mám pekné popri vašich rečiach...natali a sklobáskou a chlebíkom, mňááááám
14. aug 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ley - tak to by si sa čudovala :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a vy čo robíte popri písaní? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby blbne my to mám to natiahnuté a nej to zmenšiť
nati - neva že si zatikala
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok