Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
14. aug 2009

ráno budú baby hundrať kto to má čítať a ivca po opici - chudera, nerobme jej šoky 😀 😀 😀 😀 😀

natalschen
14. aug 2009

ali.... aj mna caka kopa riadu v kuchyni.., ale sa nejde od vas nejako odtrhnut 😀

leyuska.... u nas sa dakedy sulaju aj ti 50-tnici, sa dakedy cudujem, ako taky clovek v dostojnom veku moze nieco tak vypustit z huby 😀 😀 😀

pinocio
14. aug 2009

joj homo...mala som kamoša ale žije v zahraničí to boli žúrky sestrin spolužiak aj na stužkovej som ho mala zabávali sme sa celá rodina, čo sme zažili krásne časy super ľudia

kasis
14. aug 2009

toides teraz tu zeleninu zavarat? ja som akurat kolac dopiekla, este ani riadne nevychladol,uz sa v nom MM babre
Natali a MM si uz pamata vsetky datumy, odkedy som mu vsetky dolezite nasypala do telefonu 😀

alami
14. aug 2009

natali - kde si ty, sa mi vidí, tam je vždy veselá partia. aj tu to konečne ožilo 😵

alami
14. aug 2009

kasis - hej, som si to obvarila a teraz idem do fliaš dať

natalschen
14. aug 2009

ali...ved povedz, u mna tahaky aj tak neobstoja, vies preco? stanem si pred tabulu, nasadim slnecne brile-zrkadlovky 😀 😀 😀 😎 a poviem, berem pisomku pri provom "načapani" 😎 , si aj tak nedovolia, lebo niek nevidi, kam sa pozeram 😀 😀 😀 , som svina ja viem, ale dakedy treba - nech maju napisanu aspon 1 pisomku z hlavy 😉

pinocio
14. aug 2009

bývam v baničnom vedľa bzuca
natali -mm v pohode že si tik tik zasmial sa

kasis
14. aug 2009

to ja mam co robit aby som vas docitala, kym som bola chvilku mimo 😀 , rano bude teda veselo

leyuska
14. aug 2009

Natali, to keby si videla tie naše niektoré nátury v zborovni ,tak by ti úsmev zamrzol na perách. Ali ich niektoré pozná. Mám sestru o 12 rokov mladšiu, niektoré ju učili a keď mi hovorila aké sú na hodinách, mala som dosť. V zborovni, že ako treba pomáhať žiačikom a za dverami triedy ich psychicky zdeptávajú.

natalschen
14. aug 2009

kasis... to MM by som musela vyvesit dolezite datumy na papier do WC, aby to mal stale na ococh - mozno vtedy by sa nanho nieco nalepilo 😀 😀 , ved viete, chlapi vzdy ser. pol dna, takze by sa na to dost dlho kukal

pinocio
14. aug 2009

dobrá natali sekera len im daj ja som ťaháky nepoužívala , aked bolo treba tak zo zošita a knihy
no mm na výške jeho bomby nemali chybu

alami
14. aug 2009

už je to vo flašiach

ja neviem kde, vždy inde

ja som tiež prísna učiteľka 😉 však by ma prevalcovali tí puboši terajší, keby som nebola, inak sa nedá. Mobil som zhabala na 2 mesiace 😀 😀 😀 😀

kasis
14. aug 2009

Natali aj to mame,teda kalendar na dverach WC a zakruzkovane datumy 😀 😀

leyuska
14. aug 2009

Pinocio, vedľa bzuca? Veď ja som bývala v prvom vchode č. 48 a bzučo teraz v druhom vchode. Ešte som ťa nestretla, a že svet je taký malý 😀 😀 😀

pinocio
14. aug 2009

môj si môže dať prechodný pobyt na wc 😀

natalschen
14. aug 2009

ley... to zavana tuhym komunizmom 😝 😝 , to take stare vykopavky treba vylozit pred skolu ked pojde okolo to auto co vyblakuje ze zberaju starozitnosti 😀 😀

alami
14. aug 2009

natali 😀 😀 😀 😀 ser. pol dňa 😀 😀

hubka
14. aug 2009

Ahojteeee babeny, idem vas pozdravit.......som tu dlho nebola, i ked som mala dovolenku....sa mi nejak nakopila pocas MD....tak som trochu cerpala teraz....tak ani nebol cas ist na kona, bo som sa venovala malemu a domacnosti, kedze to ide dole vodou popri praci 😀 😀

dnes som mala taky stretkovsky den...bo som Kasis stretla a konecne videla malu Janku, je fakt nadherna.....tfuj tfuj

A tiez Bai nahodne, hoci diar ma funkcny ale asi sa zasekol na zac tyzdna haha

A hlavne chcem pogratulovat Bouke k dvom rockom 😵 ...i ked trosku po termine......ale uz je to velka slecna,nech je ako slniecko a rodicom nech len radost robi (AKO INAK VSAK????)

A specialne velkeeeeeeeee GRATKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

GRETUSKE...........Aby bola stale taka sladka a dobrucka ako doteraz a mamke pomahala 😵 velke cmuk.........som PC kvoli tomuto zapinala,bo som uz mala zle svedomie.......ale darcek bol skor 😉

Ostatne dufam, ze sa mate fajn...my sa mame.....rastieme a robime pokroky

Vari dame dake stretko bez deti, dohodnite.....ked skonci cas dovoleniek, chat apod.......pa

pinocio
14. aug 2009

ináč pochádzam z rovne ale kúpili sme v baničnom byt ak ma spoznáte na ulici kričať aj pinocio 😀 neva

leyuska
14. aug 2009

Natali 😀 😀 😀 😀

natalschen
14. aug 2009

pinoci... a to tik tik od TM je prosim co?, to mam pozorne nacuvat, ci mi pod postelou rano nebude tikat bamoba?

alami
14. aug 2009

málo píšete, mááálooo...všetko stíham 😀

kasis
14. aug 2009

Hubka cauko
no a teraz chyro pis,nech sme na dalsej strane 😀 😉

leyuska
14. aug 2009

A ty Ali, čo robíš šoky deťom v škole 😀 . Neviem si ťa predstaviť prísnu.

natalschen
14. aug 2009

alami... co malii tvoji rodicia nejake supermanovske geny alebo padali kryptonove meteority ked ta plodili 😀 , ako to mozes takto stihat 😕

alami
14. aug 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... však mám pekné popri vašich rečiach...natali a sklobáskou a chlebíkom, mňááááám

alami
14. aug 2009

natali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ley - tak to by si sa čudovala 😀 😀 😀

alami
14. aug 2009

baby a vy čo robíte popri písaní? 😕 😀 😀 😀 😀

pinocio
14. aug 2009

baby blbne my to mám to natiahnuté a nej to zmenšiť
nati - neva že si zatikala