• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

27. júna 2017 
aj este aj fotis a nahadzujes? tak to je cista provokacia unavenych mamiciek :confused:
14. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ti nejde zmenšiť?
14. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to som chcela hlavne teba podpichnúť
14. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na strane kde písala hubka tak je natiahnuté no nová strana o.k.
stranka bola roztiahnuta, Hubka dala moc oooociek :grinning:
Pinocio, aj ja som mala natiahnutú 63. stranu. To čo akože :fearful: :fearful:
14. aug 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali - povedz dačo o tom ako si do inej témy omylom...to akože iné mesto si navštívila? a oni čo nato? :confused:
mne sa tiez nejak rozliali oci :confused:
to keď nedá medzeru medzi slovami :wink:
ja nestíham za vami no ivca zajtra aj s kečky sa jej bude pariť ak sa je už nečká :grinning:
14. aug 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja jej poviem výcuc po telefóne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ali, ja mám PC v detskej izbe, tak sa hrám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Ty ho máš v kuchyni, tak furt varíš, pečieš, zaváraš :grinning: :grinning: :grinning: . To asi vplýva na robotu, kde ho máš :wink:
tos inym mestom sa aj mne stalo, ale to som tam videlaposledny prispevok od Ivusa82,tak som otvorila a to Prievidza,ci co, ma zmiatol nick :grinning: atiez som nechapala o com tocia
ešte pol hodinku vydržať a mám teplý chlieb :dizzy_face: :sunglasses:
ja mám RK uložené medzi oblúbenými položkami v PC a nemusím hladať
14. aug 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ley - viem prečo ho tu mám, nech nemám k nemu ďaleko :wink:
14. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, ja ze to pivko co popijam je nejako pančovane extazou :grinning: :grinning: a uz sa mi zrenicky rozsiruju -a to hubka - vdaka bohu :grinning: :grinning: :grinning:

ali... no uz si to ani nepamatam, v ktorych temach som tovsade bola, lebo sa mi to stava casto, ale uz viem ze ked nepoznam tretiu tvar za sebou, co citam, tak som zase niekde v prdeli a nie u vas :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre ostatných, umiestnenie môjho pc....pol kroka od neho - umývačka, 2kroky drez, 2 a pol sporák, 4kroky mikrovlnka.....do obývky k tv tiež nie ďaleko.... :grinning: :grinning: :grinning: a do detskej od tiaľto dovidím :sweat_smile:
14. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na tej mojej rachotine som rada,že kura upečiem almami provokuje musím ísť k dedkovi ten niečo napiekol nebíčkovské :dizzy_face:
14. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže iba čítaš, nepíšeš...tak to je ešte dobre, ak tam aj napíšeš, volaj si sanitku, to už bude posledné štádium :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že nebíčkovské a ja nad býkom uvažujem a to ma len býčie gule napadli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinoci - ty si asi profesionálov pozerávala, čo?
14. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to máš podľa feng shuej navrhnutú kuchyňu :grinning:
14. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivce ..... sa uz mozno pari z tej kecky aj teraz :grinning: :grinning: , ak si v ciastocnom bezvedomi zapalila cigaretku - mojej kamoske sa stalo, sme pili, fajcili a ona sa pri zaaplovani netrafila na cigaretu - tak si opalila cele 1 obocie :grinning: :grinning: , a potom som jej musela opalit aj druhe, aby nevyzerala ako puča s jednym :grinning: :grinning: - paaani, to bolo smradu, sme vetrali celu noc a rano, ked sa zobudila.... :confused: :confused: :confused: , no nemozem ani pisat o tom, lebo sa pocikam od smiechu -a le viete si domysliet :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este som zabudla bzuckovi.......

K meninkam vsetko najkrajsie, hlavne pevne nervy pri uceni a uspesne ukoncenie........ :dizzy_face: ja som povodne chcela sms......ale som sa nejak pozabudla......hrozna som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozerala lebo mm sleduje tento žáner prečo
14. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami... bičie gule- no vsak kazdy o tom, o čom sniva :grinning: :grinning:
14. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, sa rehocem, ešte že tu oli nie je,. by sa zas pýtal čo sa smejem, keď bol menší som mu vravela - tu sú také smiešne písmenká, vieš? :grinning:
14. aug 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam PC na kolenach pri TV, tak nic ine robit ani nemozem :grinning: , akurat som bola MM zobrat plech s kolacom,zostalo 1/3
14. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: natali ved si Mirka zobudím :grinning:
14. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok