Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
14. aug 2009

hubka - ja som zas bzučke hej a všetky ostatné zuzky vrátane vlastnej švagrinej som skoro zabudla. s jednou som v ten deň 3x volala a až potom mi došlo 😅

hubka
14. aug 2009

tak akoze sorrac, ak som spravila chaos.....som myslela, ze len mne to tak natiahlo 😉

tak po case pridem aj to strany roztahujem haha

ja nestiham zirat co vy vsetko popri konovi stihate 😀 😀

alami
14. aug 2009

ja že zaspal s plechom na kolenách

kasis
14. aug 2009

Natali a preco ste jej ho museli opalit aj to druhe,oholit sa nedalo 😀 😀 , ale viem si predstavit to rano

natalschen
14. aug 2009

ano alami... to tovoje pc medzi sporakom a drezom vela vysvetluje

ak aj otazky na testoch diktujes tak rychlo ako zavaras, pecies a pises, tak to ta musi par typkov aj niekam poslat 😀 😀

alami
14. aug 2009

hubka - takých chaosov s natiahnutými stranami tu už pamatáme 😉

hubka
14. aug 2009

Ala-aj mne sa stava....ja si tie velmi pouzivane mena pamatam.....ale v ten mi to nejak vypadne a sem-tam zabudnem.......no ale na svagrinu zabudnut 😀 😀

hubka
14. aug 2009

ze v ten den mi to vypadne 😅

alami
14. aug 2009

natali - som vyšla v prieskume čo robila na škole inšpekcia ako najoblúbenejšia učka na škole, tak to snáď so mnou nie je také zlé 😀

alami
14. aug 2009

hubka - stihla som - večer 😅

alami
14. aug 2009

hubka a ako robota a malý dokopy? ide to?

pinocio
14. aug 2009

to si dobrá, mňa sa každý bál či v práci alebo sesrtriny spolužiaci

natalschen
14. aug 2009

kasis.... oholene by vyzeralo uplne inak, lebo to opalene nezmizlo celkom -len sa priškvarilo k pokozke 😕 - takze to vyzeralo ako strasne nekvalitny a smradlavy permanentny make-up, no tak som jej opalila aj to druhe - do rit.. vsak to ma ani nenapadlo aby som jej to vsetko oholila, asi by to vyzeralo predsa len o torsku lepsie 😀 😀

pinocio
14. aug 2009

natali - zabludila si alebo poživaš

alami
14. aug 2009

mňa mal vždy každý za namyslenú a odmeranú a neviem čo...a každý sa mi priznal až po čase...no ale ja? taká milá, zlatá? 😨 😀

leyuska
14. aug 2009

Ali, čo si tam bola jediná mladá učiteľka 😀 😀 😀 .

alami
14. aug 2009

nie, my sme boli mladý kolektív...a...čo su tým chcela povedať? 😨 😠 😀

hubka
14. aug 2009

Ale je to OK....som sice vecer uplne grogy......ale da sa to...do tej tretej som domka, potom sa uz len malemu venujem, vecer napapat, ulozit, precitat firemne maily.......pri mame je dobry, takze to klape.....a neurologovia su zatial fajn, tak uvidim.....

a ty ako s pracou????zatial budes domka????

pinocio
14. aug 2009

alami ja totéž, každý odstup a potom ,že prísno vyzerám

alami
14. aug 2009

píšte, lebo sa nudím, čo idem ešte žehliť popri tom, či čo? 🙄

alami
14. aug 2009

aký neurologovia?
hej doma som
a kedy si doma robíš čo treba 😅

leyuska
14. aug 2009

Bože chráň!!!! Nič, len k mladým učiteľom majú žiaci bližšie ako ku starým. Aspoň u nás je to tak.

natalschen
14. aug 2009

alami.... vsak to je jasne ze si bola favoritka 😉 , vsetci chalani pri pohlade na teba po tichu slintali a baby si ta prezerali do detailov,aby vedeli , ako sa ti aspon trosku podobat 😀 😀

pinoci....pivko som uz vycicala, tak neviem, ci otvorim tajnu skrisu s majorankovymi nahradami marisky 😀 😀 😀 , volako ma slina chytila

joooj baby, by nam bolo teraz pri ohnisku sediet a takto kecat, cooo 😉

pinocio
14. aug 2009

no ja nech štrikujem rukami ako chcem aj tak nestíham

alami
14. aug 2009

tak to je jasné. sa smejem.ja ti neviem prečo...však som bola prísna.... 😕 😀

alami
14. aug 2009

pinoci - ja že popri tom štrikuješ, som ťa chcela pochváliť
natali - ty si kozááááááá....

pinocio
14. aug 2009

to by bodlo ohník tam by sa kvákalo a pilo 😵

alami
14. aug 2009

pinoci - musíš nacvičiť...vieš koľko je toto hodín pri nete? aby si bola taká rýchla? to nie je len tak 😀

natalschen
14. aug 2009

alami... prestan uz provokovat s tvojim nedosiahnutelnym pracovnym nasadenim lebo sadnem na kona a pridem ti vyzrat vsetko, ci si dnes a vcera zavarila 😀 😀 , aby si mala aj zajtra co robit 😀 😀

leyuska
14. aug 2009

Prísna, ale pekná. To sa vyrovnalo 😀 😀 😀 .