• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
ivca..... obocia mas este obe? :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali prišla som domov kompletná, ešte sme aj s MM čo to postíhali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ja dnes nevarím, mám od včera a predvčera :grinning: Vám riadne išlo večer :grinning: :grinning:
Hubka ďakujeme za gratko :dizzy_face: , že si sa aj ukázala, ak robíš, ani Bai nás nestíha, to čo jej robotu domov nosíš? :wink: :grinning:
15. aug 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivca.....tak pekne oddychuj, mas navarene, upratane :wink: od vcera, vies si to zariadit :wink:

a dake pikosky nam do eteru nepustis? :grinning: :grinning: , ste urcite vcera spominali na pubertalne davne srandy :grinning: :grinning:
15. aug 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami... kdeze si :sunglasses: .... co -vari nestihas pisat popri zberani hub a behani po vonku? :grinning: :grinning: :grinning: nase perpetum alami mobile chytilo nejaku vadu spomalenia? :grinning: :grinning:
15. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. aug 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby.... neviete nahodou .... od januara maju zvysok rodicovsky prispevok na zivotne minimum?

ci sa mi to len zda ze som to niekde zacula :sweat_smile:
15. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...
Tak ja nestiham citat co ste to vsetko popisali...
Hadam niekedy.. :wink:
Teraz peciem kurca...
Alex spinka...

natalschen..
Chcela by som sa opytat na tie rozpravky...
Ci by sa to dalo este.. :wink:
15. aug 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy.... jasne, len si treba pre ne prist a vybrat co vsetko by si chcela :wink:

uz je ti lepsie?
15. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natali, je to ešte len v štádiu schvaľovania v NR SR...ale dali v médiách verejný prísľub...ale na 2.strane - netešme sa, kým to nebude na papieri...
15. aug 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. aug 2009 o 14:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali - vadu spomalenia hlásim na celý týždeň - MM má dovolenku, teraz tu budem len občasník :dizzy_face:
15. aug 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palculienka si tu? prípadne kto máte na ňu číselko, pošlite mi do IP, dík :wink: idem k segre, hádam mi už vráti knihu, tak by som ti cestou naspať cinkla a doniesla ju.
15. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby... dakujem za info, tak teraz nam uz zostava dat hlavy dokopy a secret-ovat to slubene zvyssenie :grinning: :grinning: :grinning:

alami.... tak si to poriadne uzi.... :slight_smile: a poriadne si uzi aj maleho aj velkeho :wink: :grinning: :grinning: :grinning: - ak si nezabudla na vcerajsiu diskusiu - tak vies o com je rec :grinning: :grinning: :grinning:

ale aspon sem tam zreferuj, co dobreho varis a nezabudaj na HAK - aj maly muzi vedia robit velke veci :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, však jasné, že budú zvyšovať, je pred voľbami, treba zas dakde voličov zbierať :rolling_eyes:

my sme boli v ZOO v SnV, bolo super :slight_smile: malá spokojná, pre deti je to tam raj, zvieratká, preliezky, šmýkačky, skákací hrad, trampolína, kolotoč, všetko možné a super cesta, boli sme tam rýchlo za 1hod. a 15 min., odporúčam!!! :slight_smile: a vstupné ani nevravím, dospelí 1,50 a deti, študenti, dôchodcovia 1, deti do 3 rokov zadarmo, kamera, foťák 0,50, ale to nekontrolujú, ale sme si kúpili aj to, pre deti je tam aj kontaktná zoo, v ohrade sú kozičky, a ku nim môžu ísť deti
15. aug 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby... kuk na spider-man babo, ty kokso, s vlastnym by som to asi neskusala :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.babybazar.sk/cenu-si-navrhnete-vymena-id1167313.html
15. aug 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby...mňa asi porazí
z akvárka nám zdrhol škrečok a netušíme kde je :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
najhoršie, že nevieme kedy....všimli sme si to len teraz večer ....ale včera ked sme mu dávali večer žrať, ešte tam bol....musel sa vzdriapať na domček a vyskočil.....
15. aug 2009 o 20:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja som sa teraz dostala mm nie ani pustiť, že či včera nestačilo ved som sa len zahrievala
natalschen - tebe ide od včera
bzuco - ak nevipadol z balkona tak on sa vráti bude hladný nám sa to tiež stalo zaliezol za stenu a po 1 či 2 dnoch vyšiel
alami- neviem či máš číslo na palci posielam do ip
15. aug 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja celá nažhavená na dnešný večer no všade čoromoro čoromoro a to natalschen spustila :grinning: je to nákazlivé
15. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pinocio...akurát že nevieme či už nie je niekde hore kopytami :unamused: ...ale to zistíme jedine ak sa tu začne šíriť puch :rolling_eyes:
15. aug 2009 o 21:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem skackat aj na babybazar, tam budem dnes pomalsia :wink:

bzuco... je mi luto :frowning2: , viem ako take domace tvory prirastaju k srdcu :unamused: , ako vravi pinocio - bud vypadol alebo je niekde zalezeny, tak drzim palce, aby sa nasiel :wink:
15. aug 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinoci... comoro moro este len bude, MM uz chladi pivko, sa mu vcera asi zapcilo :grinning: :grinning: , dnes ani nemukol ze zase idem s vami posediet, sa mu ta moja vcerajsia nalada vyplatila :grinning: :grinning:
15. aug 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj baby... som raz bola u sesternice - oni mali vtedy pythona v akvarku, po 10 min. navstevy som si vsimla prazdne akvarko - vzdy som ho obchadzala z bezpecnej vzdialenosti, takze som si to nevsimla hned, a sestreka povedala ze im vcera vecer usiel, ze je kiekde zalezeny :confused: :confused: , som sa skoro posr. od strachu... :fearful: :sweat_smile: , tak som zvysnu hodku navstevy stravila bez pohybu na gauci s nohami vylozenymi az za usami :angry: :sweat_smile: :confused:
15. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj moj je ako pena ja som si schrupla s malím a on ja ťa hned pustím len to dohrám :grinning: no vidím to tak že to bude dobrá kombinácia :grinning: pribudnú další členovia ak to chlapi pustia do eteru :grinning:
15. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes halušky na obed, potom prechádzka s pivkom, mm robil chlieb vo vajci a to ma zobralo, teraz som si dala tiež pivko nejak smäd ma kvári :grinning:
15. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skor pribudnu dalsi ak to ti nasi chlapi nepustia do eteru, ale dnu :grinning: :grinning: :grinning: , treba prezvonit alami :wink: aby nezabudla na dalsiu tabletku :grinning: :grinning: :grinning:
15. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
natali...no mne by len vyhovovalo, keby zdrhol :pensive: :pensive: :pensive:
15. aug 2009 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco - moj typ je ,že on zaliezol aj ked je čiperné zviera daleko to nedobehne
15. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerob chute s chlebom vo vajci :angry: , ja zeriem polystyrenovy chlieb so syrokremom, a pomyslenie na tie halusky :sweat_smile: ..ma zabija :frowning2:
15. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa tiež obžrala preto som zaspala s mirkom :grinning:
15. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj mirko má zdurené dasienka žeby zas pokus o prerezanie :unamused:
15. aug 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok