• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
ale vast tu je...
18. aug 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja hlásim, že žijem :grinning: čítam knihu, takže každá voľná minúta ide na úkor koňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
18. aug 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj ja budem čítať od pondelka knihy, ale školské učebnice:angry: :angry: :angry: :angry:
18. aug 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte
ja len na skok...píšem od našich - doma nám nejde net a kamoš, na ktorého sme pripojení je v chorvátsku a vráti sa až cez víkend, takže to ešet potrvá, kým sa spojazdní
aspoň ma to neťahá od učenia :grinning:
dnes mi volala zo študijného tetuša, že či by sa mi nedalo ako ružomberčanke prísť na štátnice už o 8-mej, lebo že nás je 40!!!!!! na ten 1 deň - no tak to neviem ako chcú stihnúť všetkých vyskúšať - to fakt bude riadny rýchlik, :sweat_smile: ...pôvodný čas bol o 9tej
aspoň to budem mať rýchlo za sebou

dnes som dorazila posledné otázky a mám týždeň na zopakovanie všetkého, ....no mám pocit, že sa to idem učiť od znova :confounded: :sweat_smile: ...a možno mi svitne a nebude treba :wink:
18. aug 2009 o 19:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj sa, všetko máš pekne uložené v pamäti. Držím ti palce :slight_smile: :wink:
18. aug 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco - myslíme na teba ,posielame energiu a pre šťastie držím pazúr
18. aug 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu už dlho nebolo tak mrtvo - držíte bobríka mlčania
18. aug 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

bzuco, neboj, na statniciach aj z paty vytiahnes :wink: uz nechas mas za tym, ten pocit, ze aky veget zrazu ti aj zavidim, ale tento posledny tyzden veru nie :sweat_smile:
18. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bai...no z oboch piet budem ťahať :sweat_smile: :sweat_smile:
18. aug 2009 o 20:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzucko a z čoho vlastne robíš štátnice?
18. aug 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AJ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 20:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to klobúk dole :slight_smile: . Že vraj matikári, majú blízko k jazykom. Ale výnimka potvrdzuje pravidlo, ja mám straaaaašne ďaleko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved ja tiež dosť.... :grinning: :grinning: :grinning:
riaditeľka ma dokopala :angry: do toho...keby som vedela, že to bude taký horor, tak sa na to vykašlem

a najhoršie - drvia nás literatúru - rozbory, obsahy a neviem čo akoby sa to niekde na Zš, SŠ niekedy učilo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ...nebyť toho, dalo by sa to celkom dobre
18. aug 2009 o 20:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mne riaditeľka hovorila, nech si robím ešte jeden predmet, AJ alebo informatiku. Ale teraz máme nového, dúfam, že to nebude vyžadovať. Lebo z gegnem :angry: :angry: :angry: , ja už nechcem mať žiadne stresy zo skúšok!
18. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som si povedala, že už žiadna škola....možno o 2-3 roky ak by sa mi chcelo, urobím si doktorát, ale teraz určite nie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
keby to aspoň na tom plate bolo vidno, ale houby :rolling_eyes:
18. aug 2009 o 20:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco - kočky v pôrodnici učiteľky toto preberali, že doktorat spravíš raz dva na katolíckej a spraví to 1000 na výplate
18. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
silvi...no aj viac by sa patrilo...podľa mňa :unamused:

ved mne riaditeľka vravela, že už aj túto anglinu budem mať ako 1. kvalifikačnú skúšku - teda akoby som maala doktorát
18. aug 2009 o 21:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joooj...nejaká tma...treba mi ísť domov, nech ma dakto neprepadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. aug 2009 o 21:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Satačí robiť kvalifikačné skúšky a si vo vyššej triede. Ale teraz ministri vymýšľajú iné somariny. Teraz neviem presne, či každých 7 rokov robiť zo svojej aprobácie skúšky. No neviem, kedy máme žiť. A čudujú sa, že sa rodí málo detí, tak asi prečo ... :angry:
18. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šťastnú cestu ,v poriadku zájdi domov
18. aug 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aspoň tých 500 eur v čistom by bolo fajn...ale to sa asi ani nedožijem :sweat_smile:
kolegyňa s vyše 30 ročnou praxou nemá toľko :frowning2:
18. aug 2009 o 21:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem dom...papa
18. aug 2009 o 21:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, koĺko majú u nás učiteĺky s takou praxou. Mi ani nevieme koľko má ktorá. Ale teraz, keď som začala učiť na 63%-ný úväzok, myslela som si, že za to, že robím súťaže a olympiády mi riaditeľka dá nejakú odmenu na privýšenie toho platu, ale ništ :angry: :angry: :angry: . Hlavná vec, keď učila jedna príbuzná našej šéfky, a ešte namala skončenú VŠ, tak jej dávali odmeny aby si prilepšila. Toto ma vie naserinkať.
18. aug 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ježíííííš,"mi" tvrdé y. Dúfam, že to nečítajú mamičky mojich žiakov :grinning: :grinning: :grinning:
18. aug 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je hrúza ako všade ľudí vedia okašlať , kamoška učila na strednej odtiaľ ju vyštvali no vyšlo jej to s materskou a teraz zháňa prácu no nezávidím učiteľom- plat o ničom, nervy a stres ,drzé decká a tie požiadavky ešteže som nešla tou cestoou
18. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko tetušky :slight_smile: Pinocio si zabudla otvoriť, tak som len dvere odchýlila :grinning:
19. aug 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré všetkým,
ráno som musela rýchlo vypadnúť z domu lebo začali liať beton tak až teraz od našich

otvorené prajem krásny deň
19. aug 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: ja tiež čítam - ivi konečne tvojho HP5 :dizzy_face: aby som ti do roka a do dňa vrátila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

sme boli včera bicyklovať večer - všetky 4 kusy :sweat_smile: skoro do Osady sme zašli, len Lukymu sa už sedieť nechcelo. Na cyklotrase je to super, nemám strach o deti, lebo kým sme išli cestou ma skoro vystrelo, každé auto som tŕpla či Oli pekne po kraji pojde :confounded:

A dnes moja suseda - že čo polievam každý deň, že JEJ! potom tráva rasie z tej strany od nás! no ty koky :confounded: :unamused: :angry: tak si nechám vyschnúť tuje aby ona nemala trávu o 1cm vyššiu :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

bzuči - ešte raz - kedy to máš som zabudla - drž sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!

natali, náhradný diel máme kúpený, asi potom cinkneme TM, či nám to neprehodí niekedy :wink:
19. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzucko, drzim palce :slight_smile:

alami, suseda, vtipnaaaaaa...este skus travu pohnojit :grinning:

Ja balim, balim, balim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. aug 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bybule..... nestiham vas citam ale pekne po poriadku

alami..... OK, staci brnknut - ked nebudete potrebovat auto, privezte ho, opytam MM kolko to bude asi trvat, aby ste sa vedeli zariadit

palci a a pinoci.... oficialne vyhalsujem vitaza - pinoci, congratulations.... :grinning: :grinning: :grinning: , zmorili ma deti, MM sa v ten den nedostal na rad :grinning: :grinning: :grinning: -pivko vyslo na zmar, lebo ho mohol usetrit na naturalie v iny den :grinning: :grinning: :grinning: , deti riadne ma vybehali a ema potom vecer chytila horucky- uz dnes je to treti den, tak sme boli u dr. dala daky sirup na odhlienenie, a pamycon, tak uvidime
19. aug 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok