Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
27. júl 2009

kasis - to je dobré 😀 😀 😀 😀

bzučka - som bola u mamy a vravela som čo má Maťko, sme mali reč už ani neviem o čom 😅 a ona že to je slintavka, že to min.týždeň bolo v správach, že presne takto to opisovali, vraj je toho veľa. Som ti vravela a ty si si vravela tiež - a tí dr všetci- nech im diplom vezmú 😀 😀 😀 😀

ivca82
27. júl 2009

Že slintavka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 idem ja radšej vidlákov pozerať 😀 😀

alami
27. júl 2009

sa dosmeješ keď by ti ju malá chytila 😔

alami
27. júl 2009

http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/telev...

tu je to, posledný príspevok, len mne nejde zvuk 😅 musím to nejak zapojiť 😝

alami
27. júl 2009

no - už som si to kuk, tak nech mi ešte niekto povie, že tvoj Maťko ju nemal!

bzuco
autor
27. júl 2009

ali...ved ja som sa noskove´j pýtala- a onaq - chichi chacha - slintačka-krívačka....vraj oni to volajú afty

ja mám ale fakt dojem že z netu som viac múdra ako sa dozviem od doktorov
vid naposledy - 6. choroba - no podľa dr. to bo, zápal horných dýchacích ciest - no ale to podľa omarovej, takže to by jano z dediny možno diagnostikoval takto

pinocio
27. júl 2009

slintavka ja že len zvieratá to majú
natalschen kde si

v telke nič moc ☹

bzuco
autor
27. júl 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4655139

toto asi kúpime malému - teda svokrovci...akurát sme sa včera rozprávali, že na vianoce sa mu poskladáme...aj ked MM ocino vravel. že to stojí 5000,- 😲 😲 😲 ....ale to sú toe elektrické malé štvorkolky....motorky sú lacnejšie
a túto by mu možno aj bez poskladania sa oni sami kúpili....ešte hodím reč s MM

pinocio
27. júl 2009

😲 mona /motorka/ je super

bzuco
autor
27. júl 2009

ozaj...v sobotu 1.8. sú revúcke halušky...o 13,00 hrá ploštín....idete????????????????
my hej 😉 😉

pinocio
27. júl 2009

ja môžem snívať 😒
mm bude mať argumentov na neísť

geegee
27. júl 2009

ivca, na buduci skolsky by som rada. Jeden dom by mi zatial nasi chlapi pustili vraj 😵

bzuco
autor
27. júl 2009

palci...super fotky 😉
musíme dakedy tam k vám zbehnúť - starých známych kuknúť 😉
na tej predposlednej fotke je s terezkou, však?...na tom pieskovisku Barborka vyrastala 😵

palculienka19
27. júl 2009

ty si rýchla, bzučko, ja som vás ešte ani nestihla čitnúť, čo ste popísali
jasne terezka, to je naše zlatíčko, natka ju zbožňuje, a ja tiež 😉 no už ked tu budeš, tak pribehni aj ku nám ,na balkóne poklábosíme

palculienka19
27. júl 2009

ozaj bzučko, a čo ti vlastne vyriešili s maťkom???ako sa má??

pinocio
27. júl 2009

palci foto super natálka má nádherný úsmev po maminke
dobrú

palculienka19
27. júl 2009

no kde bežíš pinocchio, konečne podme pokecať

palculienka19
27. júl 2009

baby koľkokrát býva zápis do škôlky, len raz v roku asi čo??neviete kedy to býva??

palculienka19
27. júl 2009

geegee, asi nie si sama, mám tiež kamošku, čo tuho chce otvoriť škôlku, nechceš partiu??možno by ste si sadli, a lepšie by sa vám začínalo??

bzuco
autor
27. júl 2009

zápisy bývajú len 1x za rok - v marci

a maťko...každý povedal niečo iné....ale už sa to hojí 🙂

palculienka19
27. júl 2009

a čo dávate??nech viem, no a achvalabohu, že sa to hojí, to som rada

palculienka19
27. júl 2009

no ja vás čítam ešte
alami, ty kde si bola pred kostolom, ja premýšľam tuho, čo si mala za oblečko??taká skupinka viac vás bolo,asi štyria??ja som ťa asi nespoznala, vôbec netuším, lebo ja teraz furt len kukám na malú, aby niečo jedla, ešte aj tam sme ju vynukovali 😀 😉 a čo si do mna nedrgla???pred kostolom, však??drgať budeš.no ale mala si.
😉
a manikúra spokojná si bola??mne sa tam vidí, nejako jemnejšie s tým skalpelom narábajú, či ako by som to, ehm

bzuco
autor
27. júl 2009

dala nám ATB- cedrox a mundisal gel

palculienka19
27. júl 2009

pinoccho, však je mojito dobré??či na pivčo nemá??už ste boli na nákupoch??podaj info potom.ja som naposledy na seba nejaké tričká v tom kde bola prostejovská- crazy, pri letkovi, celkom pekné veci, podľa toho čo máš v pláne.

palculienka19
27. júl 2009

my sa tiež nejako pomaly zviechavame, som dala natke po týždni mlieko, a zase riedka stolica, ma skoro šiblo, som si nadávala, že som to pos...la, a tak znovu odznova, po troške, tak ešte stále nepriberá, ale dnes spapala viacej, tak som zase trošku spokojnejšia
kasis, neboj, to skončí, a ešte si stihneš aj leto užiť, ono ked sa valí, tak riadne, ale to prehrmí, aj ja tomu verím 😉 , my tiež aha furt dačo

palculienka19
27. júl 2009

asi už všetky spíte, tak dnes som sa ja vykecala, zajtra kávičkujem ráno s vami, sladké snívanie 🙂

ivca82
28. júl 2009

Ránko tetušky 🙂
Ali no som sa smiala, som včera bola s kamoškou, čo robí v UK,že prasaciu chrípku tam giagnostikujú po telefóne, zavoláš, máš teplotu 37,9, povedia ti že keď budeš mať 38 a viac tak nech sa znovu ozveš, že to potom už bude určite prasacia chrípka 😀 😀 😀 preto mi to prišlo smiešne 😉
Inak začínam pochybovať, že malá mala minulí rok kiahne, lebo vtedy to povedala Omarová a potom naša dr. 😅 a malá bez nejakých tažkostí, či to nemala nejakú alergiu na niečo a oni to nazvali kiahne 😖
Chorôbky nech sú všetky už rýýýýýýchlo zdravé a užívajú si slniečko 🙂
Kasis si doobedu doma? Prídem pred bránu 😉

alami
28. júl 2009

palci, sama som prišla - neskoro - som ešte drevené uhlie po pumpách zháňala 😅 😀 a postavila som sa pred vás - čierne tričko s dl. ruk a krátke rifle som mala. ja som ťa až neskôr zbadala.
na pedikúre som ešte nebola, poviem ti potom 😉

ivi - v kine bolo ako? 😵

palculienka19
28. júl 2009

krásne ránko,
chlipkám kafčo, a čo vy??
zachviľku sa budeme báť aj chrípky z akváriových rybiek 😒

alami
28. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀
fotky máš krásne -palci 😵