Sú tu maminy z Ružomberka?

Šup-šup sem všetky 😉
andy271
20. aug 2009
baby v Likavke neviete ci ten bankomat funguje?
A ak mam VUB budu sa mi dat vybrat prachy?...
pinocio
20. aug 2009
vybereš prachy no zožere ti poplatok okolo 50 korún rátaj stým
andy271
20. aug 2009
pinocio
A ty si tiez z Likavky?...
Teta ivca..
Kolac upeceny..
Vecer donesiem... 😉
bzucoautor
20. aug 2009
čaute...prišla som si pokecať, ak je ským 😉
bzucoautor
20. aug 2009
pinocio...tvojho drobca som dnes z balkona strážila, kým si si šla domov zaniesť veci a jeho si nechala pri obchode 😉
bzucoautor
20. aug 2009
kasis....super fotka - kráááásna x-) x-) x-)
mirka
20. aug 2009
čau zuzi, ako sa darí? kedy to máš?
bzucoautor
20. aug 2009
čau mirka...doma nám nejde net a duro je het, takže chodím závisláčiť k našim :-N

takto o týždeň vo štvrtok...začala som už opakovať...no vyšumelo mi riadne z hlavy :-S
bzucoautor
20. aug 2009
takže takto o týždeň bud budem juchať x-) x-) alebo 😢 😢 😢
natalschen
20. aug 2009
ahojte.....aj ja som prisla na chvilku pokecat 😉

andy... dnes som to nebola ja, fialove saty nemam ale velmi rada sa s tebou stretnem, to likavkse stretko by sme mohli uskutocnit - aj s detvakmi kdesi na ihrisku , ja ich moc nemam kam dat, takze su na mne prisate 24 hod. denne ]-( ]-(
natalschen
20. aug 2009
alami... kuk IP
baileysa
20. aug 2009
juchat tu budeme s tebou bzuco 😉 😃 😃 😃

tak potom dame dake bezdetne oslavne stretko 😉

len ja sa vyzuvam z organizacie, nemam na to :-|

kasis, krasna fotky, aky je matko zmeneny... ci to len v tom pase tak vyzera?? 😉
alami
20. aug 2009
natali, neprišla mi žiadna IP :-S
po ten avon sa čím skôr stavím 😉
alami
20. aug 2009
ok, už prišla. Keď pojdem okolo cinknem ti
natalschen
20. aug 2009
alami... to vies, moje ruky su rychlejsie ako moj mozog, najprav napisem odkaz az potom pisem postu, blbe ale uz mi to dnes nejak nemysli 😃 😃
natalschen
20. aug 2009
akurat sme boli gratulovat tej mojej svokrusi - no maly pruser =-) svagrina kupila spolocny dar a ostala s nim v kubine, ze dojde az zajtra, tak sme rezali gratulovat aspon s kavou a plodmi mora 😃 😃 , aby si nemylsela ze som zabudli =-)
bzucoautor
20. aug 2009
tak pokecajte, zajtra vás dočítam..idem domov...už je tmaaaaaaaaaaaaaaaa :-S :-S :-S :-S
natalschen
20. aug 2009
pinoci... kde si? ja uz nasavam pivenko, chytro dojdi, lebo ked dopijem....vsak vies co, budem konovat na gauci 😃 😃 😃
alami
20. aug 2009
som teraz nejak vytočená, sme chceli pobicyklovať, sme sa strepávali z mtčk, Oli sa bál dole kopcom, tak išiel pešo popri bicykli a keď konečne nasadol, tak sa neudržal dostal šmyka a nepekne spadol. som myslela že ani nevstane, otrasne sa vyváľal, ešteže nič nešlo...no a potom sa už bál - ani z kopčeka ani do kopčeka...no hrúza....takže sme len na paračku dosšli a som povedala - otočka a domov....no či pred mtčk nestretneme nejakého čudáka? bosí išiel! topánky vôbec nemal a to už bol ten najhgorší stupák, tak sme išli zarovno s ním, ma skoro piclo a ten sa len prihováral a ja nervy na krajíčku. MM vzadu Lukáška, tak som nechcela aby on išiel popri debilovi, tak som musela ja ]-( no výlet za 100bodov ]-(

pre nové baby - mtčk = martinček, to keď Oli ešte nevedel poriadne písať, písal všetko bez samohlások...si to len slabikoval a písal spoluhlásky zo slabík, takže martinček písal mtčk 😉
alami
20. aug 2009
nechcete niekto? super cena - my máme, inak beriem ja http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1246716
natalschen
20. aug 2009
alami... je mi luto, hadam na to coskoro zabudne a strach opadne 😉 , ja som si v 8. rokoch roztrpala bradu - zasila ma na 4 stichy a o tyzden som zase bicyklovala :-N
pinocio
20. aug 2009
tu som pustil ma bzuco- dakujem za stráženie ale sestra sesdela pri mirkovi to blondaté preoblečené za disco gulu

natalschen - ja u kamošky do 19.00 švihla slivku tak pivko nemusím dnes a rezala som

Mirko soplík vodoví neviem čo s tým zajtra idem k zubárovi tak sa teším
pinocio
20. aug 2009
andy - ja som z rbk baničné
pinocio
20. aug 2009
ja sa picnem teraz ani nohy
natalschen
20. aug 2009
pinoci... na sopliky radim najlepsi physiomer - voda z mrtveho mora, pouzivam uz 3 roky a + odsavacky hlienov - najlepsia je ta na vysavac alebo ta obycajna do ust :-| -
natalschen
20. aug 2009
na zubnika drzim palce..... 😉 vcera mi kamoska poradila, ze ked si pol hodku pred vrtanim supnes ibalgin alebo nieco podobne proti bolesti, ta bolest pri vrtani je min. o polovicu mensia - tak vyskusaj, ja budem skusat v spetembri, ked idem zas
pinocio
20. aug 2009
ja z ibalginu grciam má najviac vedlajších účinkov
pinocio
20. aug 2009
ja si verím ,že zajtra to bude bez bolesti tie kazy 😃 😃 😃
natalschen
20. aug 2009
jasne , vizualizuj, moja kolegyna sa naprogramovala na bezbolestny porod a mal oba bezbolestne 😃 😃 - vazne

viem ze ibalgin je svinstvo ale mne zabera lepsie ako paralen - ten na mna nema ziadny dosah
natalschen
20. aug 2009
tak to ti treba ist skoro spat aby si bola fyzicky aj psychicky fit