• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

5. októbra 2017 
ali, ty si tak okolo mna prešla, už viem, som sa na teba kuk, ale ja som si to vôbec neuvedomila, že to môžeš byť ty?? :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ma mrzí
28. júl 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás, to vám deti ešte spia? Lebo ja túto moju Zuzu nemôžem zobudiť :sweat_smile:
28. júl 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buc rada, my sme už dva krát cikali, kakali, fúkali bublifuk, sme po ranajkách, práve rozobrala celý domček pre bábiky, a aj zúbky už máme umyté, idem postlať :sunglasses:
28. júl 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som pozerala pred týždnom program kina, no ništ na čo by sme sa vybrali, na čom ste boli ivca??videli ste film pokánie???
28. júl 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak k tej slintačke: ja nechápem čo všetci magoria že nie je a že sú to afty a že to majú len zvieratá, je to raz zaradené medzi detské choroby v každom jednom zozname chorôb napr aj tu http://detskechoroby.rodinka.sk/ tak nechápem....
a nazvať to aftami mi príde ako nazvať chrípku zvýšenou teplotou - lebo pri chrípke je aj zvýšená teplota....tak ako pri slintačke sú afty - AJ afty! nie len afty. Mám afty každú chvíľu, ale nemávam to čo mal Maťko -s teplotou a opuchom ďasien, tak ako niekto môže tvrdiť, že je to to isté?
28. júl 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem niečo robiť, majte sa
28. júl 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,
Palci krasne foto, muselo byt super, cuciek sa ani Mato nejde dojest :wink:

Som dnes u Dr bola, zastupovala Patkova,ak si ju niekto z detstva pamatate, som myslela, ze uz nezije. Kiahne potvrdene, ale celkom fajn zatial, teploty nie su, teda ano, ale 37,4 max, vyraziek ma zatial okolo 50. Neskriabe sa a aj spal fajne, sice len do 4:30. Davam mu len Tantum a Fenistil, ten tekuty puder mi nechcel, hned,ze umyt.
28. júl 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy - http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5368697
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6174635

bzuči - dobre že vravíš o haluškách, aj ja chcem ísť :dizzy_face:

kasis - super, že má taký priebeh :dizzy_face:
28. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, na skok........ nestiham vas citat :frowning2:

palci....... este som mojito nepila, ale znie to suprovo, ked chutilo aj pinciovi :slight_smile: - a my mame podla vsetkeho rovvnake chute (na pivko ) :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som malej bazénik nafúkala, a ono slnko zašlo
baby z banična,dnes sme išli okolo novej cukrárne pri revúcej, tam pri mäsiarni, som sa v rámci línie dala do parády, perfektné super mokré punčové, neobanujete, a otvorené cez víkend do siedmej a cez týždeň do šiestej
28. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco....... ta motorka je super, ak sa vam osvedci, budeme riesit na vianoce aj my
28. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palci..... to faaaaakt :grinning: :grinning: , puncove su moje najoblubenejsie - a presne take, ze ked stalcis, vvteka z nich punc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , musim ist kuknut, ked pojdeme okolo
28. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy dve ste sa tuším dlho hľadali :wink: :wink:
ale mojito je super, na pivčo asi nemá, lebo nezaženie tak smäd, ale daj si ho z citrónom, ak máš tak veľa podrvenej mäty a ľad, a bude ti fajn :wink:
inak ako natali??nina je už naspäť??opálená??maťa bohmka má dcérku, paulínku, všetko ok.odkáž jej :wink:
28. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, natalschen som rada že si tu ,chýbala si večer
palci - mojito alko či nealko :grinning: stretko by bodlo
počula som aj ja chváli na tú cukráreň
28. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a čo nám bráni , dajme stretko pri punčákoch, a potom uvidíme, či alko, alebo nealko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
alko mojito je supiš, nealko, také ako hocičo iné, nič moc
28. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto sa pridá??a kedy??
28. júl 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja do tej cukrárrne chcem ísť, ako ju otvorili a stále som sa tam nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 13:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzučko, a ty sa ešte učíš, už nie, či hej??
28. júl 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurát sa idem...prišli mi po malého...no ale tak sa mi chce spať, že ma určite po 10 minútach odvalí :sweat_smile:
28. júl 2009 o 13:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo ťa ešte dusí??z čoho máš?
28. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja mám rada punčový koláčik :sweat_smile: inak stretko by bodlo, sme sa tu nejak namnožili, treba sa aj vidieť konečne :grinning:
28. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
palci...no tie štátnice z angliny :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. júl 2009 o 13:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som bola u ivci, prišla aj andy a bolo super :dizzy_face: sme sa nasmiali dačo :grinning:
28. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alami, prídeš??
28. júl 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prišla by som, len date vedieť kde a kedy, mne e edno kde...kurnik, mi j nejak nepíše :sweat_smile:
28. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak a čo robíte vo štvrtok všetky??kto môže??
28. júl 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som prisla, ale sa mi nechce peso az tak daleko :frowning2: :frowning2: :frowning2: - aj ked by tom moje speky na bruchu a nohach urcite ocenili :grinning: :grinning: :grinning: , uz mi tecu sliny na ten puncaaaaak :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palci..... nine odkazem, akurat zajtra pride po vakciny na kiahne, v ziline ich nikdy nejde zohnat a tu - v likavke bez problemov, tak si pridu po ne
28. júl 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja môžem

ježiš baby, pochopíte? objednala som Olimu kombinézu a oteplovačky a prišli len oteplovačky, tak jej píšem a ona mi odpísala toto:Alenka kombinézu som posielala ako balík to nešlo poslať ako zásielku Zuzana

logika moja neopúšťaj ma....to ju nenapadlo poslať to spolu v jednom balíku :fearful: :fearful: ja odpadnem - IQ hojdacieho koňa :sweat_smile:
28. júl 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok