Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
27. aug 2009

malý si mi nalial magy korenie do oka 😔 vyberal s chladničky, mal to vysoko, nahol...a.... 😢 som sa toho vždy bála, človek si to asi naozaj všetko naprogramuje 😖

a pýtal sa prvýkrát sám od seba cikať - že cikááááť, chytrooooo.....inak sa už v pohode aj do záchodu , aj bez redukcie 😉

alami
27. aug 2009

bzuco 😕 😕 😕 😕 😕 už oslavuješ????? 😵

kasis
27. aug 2009

Ahojte,
dakujem za priania k meninam 🙂
Pinocio,Palculienka,vam vsetko naj naj k meninam,vela zdavicka,ostatne pride 😉
Doobedu som sa stretla s Natali a s jej detickami, tak sa aj my uz konecne pozname 🙂
Bzuci, uz mas asi po, urcite vsetko na jednotku 😉
Vcera tu povyse nas na kopci pobehovali policajti v tych bielych skafandoch a cely kopec bol paskou ohradeny, ale netusim co sa dialo 😕
Ivi, tak ja som prve odlucenie od Matka telefonovala pomaly kazdu hodinu a teraz som volala iba vecer kazdy den. Ale dobre to padne 🙂
Ali Lukasko sikulko, drzis ho nad Wckom? Netusim vsak ako sa nauci cikat na stojaka 😀 , ani nahodou tak nechce, ale zatial nevadi

alami
27. aug 2009

kasis - posadím ho a držím aby tam nespadol 😀 už sa aj vykakal do záchodu. Na stojáka ciká v pohode - ale vonku.
keď zistíš čo tam robili tí poliši, daj vedieť 😅

alami
27. aug 2009

inak včera sám papal polievku a ani kvapka na tričku a to si aj tanier sám nahol - to Oli nevie doteraz 🙄 a potom aj čučky sám papal, sem tam nejaká spadla, ale žiadna katastrofa

mirka
27. aug 2009

baby, neučte ich cikať nastojáka, aspoň nebudete mať očúrané wecko 😀

ako Zuzka ešte neviem ani ja 😒

baileysa
27. aug 2009

ahojky,

vsetkym silvinkam vsetko naj naj naj 😵

ivi, neviem, ako s tou hudobkou, lebo podla rozvrhu mi to vychadza, ze mame byt v utorok, ale do tlf mi vravela ze stvrtok, este som sa specialne pytala, ze podla rozvrhu mame byt utorok, ze este nema 2,5 roka, ale ona, ze nie, ze ona si pamata, ze mame byt vo stvrtok, tak uvidime nakoniec ako bude... mne je tiez v podstate jedno 😉

palci, to ze som zly radca som myslela o nocnikovani, kedze sme zacali tak skoro, tak nepoznam ziadne finty pre starsie deti 😉

bzucko, ako? uz sme na ihlach 😉

baileysa
27. aug 2009
baileysa
27. aug 2009

ivca, drzim palce na odlucenie pol dna, gretka ide druhykrat na cely vikend k nasim a zvlada to superne, ani domov nechce ist v nedelu 😅 my sa chystame na gagy do kremnice, a ja budem pisat 🙄

palculienka19
27. aug 2009

ahojte babule,
jéééj ja som toľko gratulantiek ešte nemala, dakujem
🙂
a ja špeciálne posielam jedno kasis a jedno pinocchiovke- 🙂 nech ste krásne, zdravé, úžasné ste,nech nám drobčiatka rastú v zdraví 😉
ivi, som dnes dlhý člániók v mamine o odúčaní čítala,som na teba si spomla, ale aj na nás 😉 a mne z toho vychádza, že po dvoch rokoch len skúšať, a krátko na nočníčku, alebo doske, nedržať dieťatko dlho, to sa aj mne potvrdilo...píšu 15-20 sekúnd, bud sa vyciká alebo nie, a tiež je tam trik s bábikou a dať plienku hned ku sebe, aby si to spájali... 🙂 😉 ... a ono to príde
my sme nakoniec prekonali šarlach, konečné stery to nasmerovali nan,epstein barow vírus na mononukleózu zostal negatívny- chvalabohu, malá je už omnoho veselšia, papá viac a super jej chutia jogurtové mlieka, len tak fučí pri nich, dnes už aj polku banánu a bryndzové oplátky si sama vzala... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

leyuska
27. aug 2009

Hlásim sa skoro po týždni 😉 .
Ali-ešte neviem, čo s tou tanečnou, ani som nebola poriadne s Denisou. Spýtam sa, dám vedieť.
...aj ty pozerávaš kosti 😀 😀 😀 😀 😀, ja tiež, dobré hlody 😀 😀 😀

Aj ja sa pripájam ku všetkým gratuláciám.

Bzucko, ozvi sa 😉 😉 😉 .

Pinocio, zas som ťa asi videla. Ja že ti budem kričať, stála som pred prvým vchodom vedľa bzuca. A ty hybáááj okolo obchodu na druhú stranu 😀 😀 😀 😀

alami
27. aug 2009

ley - a to Deni tam chce dať Miška? nevieš?

alami
27. aug 2009

palci - chvalabohu že jej je lepšie. mne mal šarlach Oli. A ja tiež nie som za vysedávani, u nás buď ide, alebo NENDE 😀 ak nende, ideme tahet 😀 😀 😀 😀 ale vždy ho len ja dávam keď si myslímže treba, aleboi sa mi zdá že už už bude čosi, ale dnes sa sám pýtal, tak radosť veľká 😵

leyuska
27. aug 2009

No, sme sa dohadovali, že bude s Leykou trsať 😀 😀 😀 😀

palculienka19
27. aug 2009

čujte baby ste nejako na tv, a čo bude po štarte tv doma??to už sa tu večer nestretneme, či ako???
alami aj olimu sa tak pri šarlachu šupkala koža okolo prstov???

ja som sa včera malej spýtala tak po krtošení, že kto ju najviac ľúbi, a ona, že starká a starkí, no a rehotala sa, a potom, že emka, sesternička, no a tak sme na štvrtom mieste s mm, sa musíme pekelne viacej snažiť 😀 😉 , ...ale rehot veľký, opica jedna

a najnovšie sandálky sú u nás sardinky a žuvačka žužuka 😀

bzuco
autor
27. aug 2009

ahojte
tak mám po...ale nie všetko ☹ ....2 som urobila a litiku som neuhrala...no hovadskejšie otázky som si vybrať ani nemohla - zvlásť z tej litiky....som mala 2 autorov...jeden ako tak - ale nič moc, ale tá druhá ženská - som ani nevedela kto to je, som ju mala spomenutú v 1 vete ☹

leyuska
27. aug 2009

Neboj, opravíš to 😉 . Teraz oddychuj a nemysli na to, ak sa ti dá. Na to, že máš dve detičky, rodinu a robíš si popri tom školu, klobúk dole .... Zvládaš to super 🙂

alami
27. aug 2009

bzuči 😒 mohla si mať potom, čo? ☹ ale ako ley vraví, aj tak máš total obdiv, že to dokážeš popri deťoch! toto je super výkon, pojdeš ešte raz, svet sa preto nezrúti 😉 už máš čo to naučené, už len opakovať budeš, neboj ništ 😉

palci - nepamatám, myslím že nie, ale neviem....Viem že mal také červené smiešne líčka, malinový jazyk a teploty...ale celkovo nám to nejak dobre prebehlo

bzuco
autor
27. aug 2009

ley...ved už som to nejak prekusla...ale som sklamaná - celé prázdniny človek nad tým sedí, deti s MM na druhej koľaji a dopadne to takto ☹ ☹ ....keby som sa to aspoň neučila, tak nepoviem, ale vieš koľko tam bolo ľudí, čo mali šťastie na otázky a urobili....no ja mám štastie v láske - vždy to vravím 😅

bzuco
autor
27. aug 2009

a najviac ma štve, že sa oni zachovali nefér - niekedy v máji doplnili asi 10 autorov aj s dielami na načítanie - medti nimi aj to, čo som mala ja....no a samozrejme ja som o tom - a nielen ja - nevedela.....žiadny oznam ani nič 😠

baileysa
27. aug 2009

oooo, bzuco, to ako vam mohli neoznamit zmenu??????? 😠 😠 a to len vyvoleni vedeli ci ako?

ale hlavne ze mas tie dve, kedy budes mat opravny? uz toho budes mat o hoooooodne menej 😉

ivca82
27. aug 2009

Bzučka aj tak veliké gratko k dvom 😉 a keby si vedela o tých 10tich čo doplnili, určite by si to spravila všetko naraz. Ale to už zvládneš opraviť litiku, a fakt ako baby už napísali, popri rodine ešte aj školu zvládať nezvládne len tak hocikto 😉 🙂

ivca82
27. aug 2009

Ma dnes hlava bolí od poobedia, že hrôza a MM ešte robí, vraj ešte dáke 2hodiny ☹
Bai aj ja som to podla rozvrhu tak pochopila s tými hodinami a tiež sa mi zdá, že sa hovorilo o utorku. No čo, hlavne nech vieme kedy máme prvú hodinu a už to pôjde, teraz to už bude zaujímavejšie, lebo cez prázdniny nám deťúrence nazbierali rozum 😵 🙂 😀
Palci díky za infošky o odplienkovaní, asi som doteraz robila chybu práve v tom, že som ju nechala vysedávať na nočníku dlho a potom keď som jej dala plienku alebo gaťky už sa aj pocikala 😅

bzuco
autor
27. aug 2009

bai...další termín je v januári, máji a v auguste...takže ako si vyberiem

leyuska
27. aug 2009

Bzučko, radšej mať šťastie v láske 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 . Otázky sa doučíš a bude dobre 😉

bzuco
autor
27. aug 2009

ozaj...všetkým dnešným oslávencom blahoželám 😉

majussa21
27. aug 2009

Ahojky.
Bzucko baby maju pravdu ze aspon mas tie 2 za sebou a budes mat toho o dost menej aj ked si uz mohla mat potom ale aj tak blahozelame aj k tym 2 aj to je nieco.Ja si spominam ako som sa tiez pred rokom drvila ale mala som len 1 dieta a naozaj je to vsetko a o stasti kolki sa ucili podstatne menej a urobili.
A urcite je lepsie mat stastie v laske teraz sa uz aspon mozes venovat naplno detvakom a uzit si este posledne teple letne dni 😉

alami
28. aug 2009

Aby ste sa tu nepotrhalii od písania 😅

neviete ako skončili kosti? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
28. aug 2009

zasa si zaspala???? 😀 😀 😀 😀

mirka
28. aug 2009

čauko

Ali, zabila ju jej matka, dala jej tabletky na lieču AIDS, pretože jej experiment. liečba nezabrala a keď ju zabila, liečba zabrala, Angela sa s Hogginsom nezobrali, niekde ušli

Zuzi, ten chlapík, čo si posielala link, že má lacné topánky, je riadny debil, som chcela papučky za 0,50 a on mi napíše, že poštovné 2 eurá!!! tak som mu napísala, že to je veľa, že to chcem obyčajne, tak mi napísal, že posiela to ako balík za 1,63 (neviem, či za zvyšných 30 centov kupuje krabice na torty, aby tam balil topánky), tak som mu napísala a preposlala cenník pošty, že teda ktoré poštovné to chcem, tak ešte mi napíše, že si vymýšľam a také poštovné tam ani neni 😀 no debil, tak som mu napísala, že teda nie, že sa mi viac oplatia nové, na čo mi odpísal, že nové stoja 8 eur, a ja som mu, že v Deichmanne sú po 3 eurá, ktoré jej radšej aj pôjdem kúpiť a nebudem sa naťahovať s dementom (to som mu už samozrejme ale nenapísala) no normálne ma nas.al 🙄 😀 múdry ako rádio 🙄