Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
29. aug 2009

ahojte

ivi...všetko najlepšie k 18tke 😀 😀 😀 😀

mirka...ne seriály sa aj ja teším 😵 😵 😵
hlavne na 2 časti ordinácie za sebou - jupííííí...ako bude bývať panelák, nevieš?

bzuco
autor
29. aug 2009

sme hceli dnes na ten lik. hrad ísť, no nič z toho - budeme mať papučovú sobotu ☹

ivca82
29. aug 2009

Ránko tetušky 🙂 Ďakujem za priana k 18tke 😀 😵 🙂 😉
Ja si dnes robím sama sebe pohodovú sobotu, na hrad tiež nepôjdeme, MM v robote, netušim kedy príde, malú som bola vyniesť hore, nech sa tam hrá, tu sa nudí a nevarím, voľačo ešte ostalo, tak len hranolky neskôr a koláč sa chladí 😝 😀
Včera malá zvládla všetko na 1* keď som prišla, tak som ju len uspala a s našimi kávičku dala a potom ju zobudila po 45min. mucha, tak sme išli s našimi na horáreň. Baby ja som myslela, že tam ostatnem minimálne rok, tu horúco ako v pekle a tam príííííííjemne chládok. Lepšie ako masáž a sex (čo mi Natali priala) dokopy 😀
Ali zasadla rodinná rada ohladne psíka? Aký je verdikt? 😕

kasis
29. aug 2009

Ahojte
Ivca vsetko naj naj k narodeninam, nech sa ti dari cely rok a vela zdravicka 😉
Ani my asi nepojdeme na hrad, bo MM stiahli do roboty a este aj prsi a bude mokro. TAk tiez papucovo
Matka sme dnes merali, ma rovny meter 😀 , ho nejak vytiahlo cez leto 😎

ivca82
29. aug 2009

Na seriály sa aj ja teším 😵 😀 zase im to bude trvať mesiac-dva, kým sa to tam utrasie a dohodnú konkurenčné tv čo a kedy budú pravidelne vysielať 😀

alami
29. aug 2009

ivi - volala som aj segre, ale nechce, tiež nemajú plot 😅

alami
29. aug 2009

musím off, je búrka, čaume neskôr 😉 😀
rímske hovado 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivca82
29. aug 2009

Ali búrka nieje, netáraj 😝
Baby čo bývate v domoch, nechce psíka čo vie hrať futbal? Je strašne zlatý, neviem čo to je za rasu, je krátkosrstý, nižší, čierny, má biele flaky okolo očí, nufáčika a pod krkom. Má cca. 8 mesiacov. Niekto ho vyhodil s auta pri horárni. Ešte má aj odtlačok od obojku, a má rád deti, asi mali deti tí čo ho vyhodili 😔

ivca82
29. aug 2009

Ali a ešte zajtra aby ste nezabudli na huby 😉

palculienka19
29. aug 2009

čauky,
ivi všetko krásne k narodeninkám, nech si šťastná a zdravá,
nám blbne inet, tak preto ani nemôžem písať, tak len stručne 😉
ja keby som mala dom, hned beriem, do paneláku to nejde, nemôžem, rada by som, mám rada psy 😉
sme sa v piatok išli prejsť do hrabova, že si dáme nejaký drink a tak a sme stretli kámoša a že nechodte, lebo tam medved hocikedy buntoší,ale že takí menší, tak sme išli kúsok dalej, a potom nám zredlo, sme sa vrátili ....a mamča nám potom vraví doma, že no ved som vás nechcela strašiť, že boli pri nejakej pani, čo sa s ním zoči voči stretla, že tak sa vyľakala, až rýchlu museli volať, chúdatko.
ako tak rozmýšlam v tom hrabove je to rok čo rok 😠

alami
29. aug 2009

palci - s medveďom viem takú príhodu že až - v okolí RK, ale nechcem to tu, aby sa niekto nespoznal. potom vám to poviem
ivi - tu bola búrka 😉 do Likavky nedošlo? 😀
ivi - neviem či pojdeme na huby, ja MM nahováram, že už keď máme na aute niekde ísť, tak do Lubochnianskej doliny na bicykle. Strašne rada by som tam išla. Ale aj tak nevyzerá ani na huby, ani na bicykle 😖

Luky mi už začal dopĺňať slová v básničkách 😵 a na WCko sa pýta a hneď k nemu aj beží a tam ma čaká 😵 a strááááášne sa rozkecal. Oli včera, že - poďme ho niečo naučiť, napr keby povedal - chcem papať a malý zopakoval - chcem papať 😵 😵 😵 dnes vykrikoval prší...., upratovala som skriňu dnes a že - obliecť, obliecť - všetko si chcel skúšať, gitaru si pýtal - normálne povedal - gitaru....neuveriteľné pokroky robí v rozprávaní. Normálne si už pokecáme 😀 😀 😀

bzuco
autor
29. aug 2009

ali..no ja tiež čakám, kedy sa rozkecá 😀 ...ale rozumieme si aj bez slov 😀 😀

baby...predstavte si....malý si dnes pýtal jogurt, 😵 😵 😵 😵 lebo ho videl v chladničke, som myslela, že ho otvorím a budem ho ja jesť, lebo jogurty mi už neje 9 mesiacov ....a on ho SPAPAL 😲 😲 😲 😲 ....keby ste videli aké lyžičkz plné si pchal do úst....som zírala ako puk 😅 ...a ked dojedol, pýtal si další, ale ten už nevládal...no ale aj tak úspech...som sa zmierila s tým, že jogurty už jesť nebude 😔

bzuco
autor
29. aug 2009
alami
29. aug 2009

zásoby bodyniek - baby čo máte menšie deti, nechcete? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1271900 také čosi by som potrebovala pre Lukáška 😒

kasis
29. aug 2009

my uz psa mame a z dvoch by ma uz asi komplet porazilo 😀 😝
Ali, Luky sikulko 😉, body som aj ja este aspon na zimu chcela pre krpca, ale nakoniec som radsej dlhsie natelniky, bo ja kym by som ho pozobliekala, tak by sa mi aj pocikal
MAtko tiez tak pred narodkami 2r.sa pustil vsetko opakovat a minule na Luckach by som bola radsej keby bol ticho. Som s nim v kabinke bola sa prezliect a Mato zahlasil "mama si da dole podprsenku, aha tam ma cicu, mama si da dole gatky",no mali aspon show ti vonku 😀

leyuska
29. aug 2009

Ahojte, keď už píšete o slovnej zásobe svojich detičiek, ja mám tiež vtipnú príhodu. S Lejkou som bola na nákupe v Kauflande, sedela v košíku a ja som vyberala ovocie a zeleninku. Iba, keď Lejka na plné ústa: "Kde je tá moja krásna maminka". Vždy si hovorím, že všetky jeje hlody si musím zapamätať, ale ništ. To je syndróm učiteľsta, zabúdanie. Vždy sa v škole rehoceme ako zabúdame, kde dáme kľúče alebo mobili. A vždy je to také miesto, že kedy a ako sme to tam mohli dať.

palculienka19
29. aug 2009

krásne tie šatôčky, normálne nad nimi váham

palculienka19
29. aug 2009

u nás podobne ali, tiež sa rozkecala, normálne super pocit, ked som v kuchyni a ona v izbičke a kecá si,rozprávká hocičo, niečo domyslí, krásne to je
a otázka čo je to, skoro furt, už ju nabádame na kto je to??? 🙂

palculienka19
29. aug 2009

tak už som ich objednala, sú supiš, budeme v nich na dva rôčky sfukovať tortičku, 😉 🙂
super tip bzučko, dík 🙂

bzuco
autor
29. aug 2009

ahojte

palci...super...bude riadna fešanda 😵 😵

bzuco
autor
29. aug 2009

kočky, nemáte tip, ako odstrániť zápach z práčky?....už som tam dala hydroxid sodný, čo sa dáva do odtokov (ten nám už 1x zabral, ale teraz nie ☹) a zapla na 95st., aj voľáky čistiaci prostriedok na wc tam MM dal a zasa sme dali 95st. a stále to tam smrdí ako pokandená plienka 😝 😝
mám spredu plnenú práčku a dvierka mávam otvorené kvôli vetraniu, ale musím ich zavierať, lebo ten puch je hnusný 🙄

kasis
29. aug 2009

Bzuco, skus 2l octu do pracky naliat a pustit program na 95 stupnov. Na hydroxid pozor, na odtoky OK, ale do pracky by som moc nedavala. Puch moze byt z avivaze, ak sa niekde usadila a rozkladasa tam, tak to uz nevonia.
Palci,fesanda bude, oplatilo sa 😉

ivca82
29. aug 2009

Bzučka filtre ste skúsili? Možno je niečo tam 😉 a sú dva tuším, aspoň my máme tak, jeden dolu v pravo pod dvierkami taký okrúhly a jedne je ale tak blbo od spodu práčky, to som len odkukala od opravárov 😀 a keď to otvorili, tak aj dosť vody s kadečím vytieklo 😅

ivca82
29. aug 2009

Palci pekné šatočky, ja som tiež rozmášlala, už som na také podobné 2xnatrafila, ale mám doma dvoje, čo ešte nemala na sebe, a už s nich hádam aj vyrástla, lebo nebola príležitosť jej to obliecť😅

bzuco
autor
29. aug 2009

baby...všetko sme skúsili....aj filtre, aj práčku sme odtiahli, či pod ňu nenatieklo a to smrdí, čerpadlo MM pozrel....nič 😒

kasis
29. aug 2009

Ivi,ako si oslavila narodky?Ci zajtra?

ivca82
29. aug 2009

Kasis no tak voláko nijako 😅 ma za rána hneď švagor upozornil, že sa nám blíži 30tka (sme rovnaký ročník 😀 ) MM prišiel až o 16tej unavený, tak sme len posedeli trošku, malá všetko potrhala a pomrvila čo sa dalo, ale zajtra chceme niekam aspoň na večeru skočiť 😝

ivca82
29. aug 2009

Bzučka tak to neviem čo sa vám robí, a sprostá otázka, nemáte blizko guličku? 😅 😀 a budnička pekná a aj super cena, len my ešte máme 4, čo som sa bála, že nám bude na jar málo 😀

ivca82
29. aug 2009

Už sa vrátili s kúpelne s malou tak idem sa venovať, teda idem rozprávku na jojke pozerať.
Ali a Lukáško šikovný, ale všetky naše deti sú šikovné 😵