Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
30. aug 2009

ali...kukám, že chceš na vodný kameň - ja kanvicu čistím octom s vodou a pekne to pustí...už som aj žehličku - hoci v návode je s 3 !!! že nečistiť octom - ja som a super....mám naparovačku a pri žehlení som maal celé prádlo od kúskov vodného kameňa, ako púšťala tú paru - aj to už len cez pár dierok 😅 😅 ....MM povedal, že nech sa nebojím, tak som to riskla....ale som ho varovala, že ak sa doserká, kupuje novú 😀 😀

mirka
30. aug 2009

ahojte

ja do kanvice nalejem čistý ocot, po koniec toho spodku, kameň sa krásne rozpustí a vyváram potom len čistú vodu, niekde som čítala, že by sa voda s octom vyvárať nemala

alami
30. aug 2009

takže si to nebudeš obj? ok, tak ani ja 😀 😀 😀 😀 😀 ja som si doteraz vždy octom, ale teraz som nejak dlhšie nie a to ten ocot asi bude mať čo robiť - s kanvicou myslím,... tak ma zlákalo, keď som videla, ...

ten čistič na umývačky ju aj krásne prevonia 😉

leyuska
30. aug 2009

Dievčence, ďakujeeeeem 🙂 😉

natalschen
30. aug 2009

baby... kukte mikinky a teplaciky 92-98-104 - cely album

http://www.babybazar.sk/kapuckova-mikinka-id734...

kasis
30. aug 2009

Ahojte,
Ruzenka, vsetko naj naj k meninam, vela zdravicka a plno pohody po cely rok 😉

Vodny kamen ide dole akoukolvek kyselinou,ocot smrdi, ja pouzivam citrodeko, nasypem sacok zalejem asi2dcl vody a necham prevriet a odstat do rana a znovu necham prevriet, vylejem oplachnem a konvica ako nova a to iste aj so zehlickou 😉 .
Pocula som, ze aj Pepsicolou vyvaraju konvicu, daco na tom je, lebo obsahuje kyselinu fosforecnu a ta tiez je proti vodnemu kamenu, aj do WCka niektori leju pepsicolu, ale pravu.

My sme opekali stehienka, aj cucorednik sme zbodli, tak teraz len leharo 😀

natalschen
30. aug 2009

baby... kukte, pri kupe 3 kusov 50% dole

http://www.babybazar.sk/bunda-50-odratajte-id12...

baileysa
30. aug 2009

vsetko najlepsie oslavencom, ivci a leyuske 🙂

my na vodny kamen kupujem taky pripravok v dm a sme spokojni 😉
bzuco, smradlavu pracku mavam aj ja, ale neviem ti poradit, mne sa to nakoniec nejako samo "odvetra", ale ja periem maximalne na 60, takze uz som si povedala, ze ked mi zasmradne, tak skusim nieco na 95 vyprat, ale ked vravis, ze ani to nepomaha 😨 ja som skusala len ten ocot, ale tiez to moc nepomohlo a teraz ju furt vetram...

alami
30. aug 2009

baby - a keď doperiete, necháte nejakú pol hod otvorené dvierka? lebo v návode je to tak - aby sa stihla vysušiť - ja to robím tak a ništ mi nesmrdí

bzuco
autor
30. aug 2009

ali...ja ako doperiem mám dvierka otvorené až do ďalšieho prania...v podstate...zavieram ich len kým sa perie 😝

palculienka19
30. aug 2009

ruženka všetko najlepšie, peknú oslavu,ak ešte beží,aj moja mamča je ruža 😉 , tak ju volá natka,
🙂
ja taky na konvicu prípravok na odstránenie vodného kamena, kupujem to v coope, nemusím toľko vyvárať s octom, lebo niekedy to nezliezlo po prvom vyvarení, a toto zaručene zlezie a vybieli, je tam kys. citrónová
ja mám práčku furt otvorenú, kým ju malá nezavrie a nenastaví, ale nepustí, lebo máme stále detskú poistku, len svieti, kým si nevšimnem, ona to zásadne spraví, ked vešiam na balkóne, a vtedy nepočujem 😀 😀 ..ale tiež ju cítiť, sem tam menej, sem tam viac, zatiaľ stačím s octom

bai, ako bolo na gagoch???som na teba si včera pri tv spomla, lebo ukazovali suchého a nejakých francúzskych komikov, a vyzeralo to tam pekne plné a aj dobrá atmoška, tak napíš čosi, nech vieme, či to stojí zato 😉

palculienka19
30. aug 2009

idem malú vybrať z vane, my sa každý den kúpeme, ako sme prišli od mora, len kým bola chorá tak nie, ale to sme sa napočúvali revu

mirka
30. aug 2009

ahojky

naša malá vracia od 18tej, už vracala asi 8x, je úplne vyčerpaná, takže tak ☹

bzuco
autor
30. aug 2009

bože miri...a čo jej je???? 😒 ☹ ☹ ☹

leyuska
30. aug 2009

Palci, ďakujem. Aj ja mám maminu Ružu. Dvojnásobná oslava už skončila a Lejka je už tvrdá 😀 😀 😀 😀. Chúďa spí ako zarezaná. Ako som začala robiť, tak nespáva naobed, tak všetko dospáva.

alami
30. aug 2009

mirka - na pohotovosti ti dajú tabletku, aby už nevracala. chúďatenko 😢

palculienka19
30. aug 2009

júj miri, nech jej prejde čo najskôr

baileysa
30. aug 2009

mirka, drzte sa, nech to nie je nic vazne...

ja tiez mam skoro stale otvorene dvierka na pracke...

palci, na gagoch super, my to tam mame strasne radi, chodime kazdy rok, iba ked sa g narodila v auguste 2007 sme neboli... vcera bolo uzasne, videli sme skvele divadla, sme sa nasmiali na pol roka dopredu aj dozadu hadam 😀

bzuco
autor
30. aug 2009

a my sme dnes boli Pod skalami na dele - taký pidivýlet 😀
dala som aj fotky 🙂

ivca82
31. aug 2009

Ránko tetušky 🙂
Ešte raz dodatočne ďakujem za blahoželania 😵 pripájam sa Leyuške k meninám všetko najlepšie, nech ťa deti poslúchajú aj doma aj v práci 😉 🙂
Mirka Laurinke skoré uzdravenie, nech to je len nejaký rýchlomiznúci vírus (som to skoro s y napísala 😅 )
Ja mám tiež stále otvorené dvierka na práčke, raz bolo tiež cítiť neskutočný smrad, som skúšala všeličo, nič nezabralo, kým som ju skoro nerozobrala, našla som v tej gume, ktorú síce normálne utieram po praní, len som nejako vtedy zabudla,ružičkový kel!!!! Som tak utekala s kúpelne, čo som sa zlakla, lebo tam boli asi 3-4 také že vyzerali ako slimáky. Neviem kedy si to tam malá odložila, ale pár praní to tam určite bolo 😅 😅
Asi máme niečo podobné čo dáva Ali do umývačky, do práčky, tiež to tam dávame celé raz za pol roka.
Bzučka guličku som myslela tú odtokovú, ak ju máte celkom blízko, či to nejde odtiaľ, ale neviem či v paneláku je 😅

bzuco
autor
31. aug 2009

čaute lásky-krásky 😉

bzuco
autor
31. aug 2009

ivi...včera som dala ocot a zatiaľ nesmrdí, tak uvidím dokedy 😅

mirka
31. aug 2009

dobré ránko, tak náročnú noc máme za sebou, malá vracala zo začiatku skoro každú pol hodinu, naposledy 5,15 ráno, chúďatko, tak strašne chcela piť, ale žalúdok to nikdy nevydržal, tak sme rozbití, keď Ivo vstával do roboty, malá sa zas viac napila, ani nepočúvala, že nech nepije veľa, ľahla a ešte zaspala, tak uvidím, čo sa bude diať a ak nebude prechádzať, pôjdeme k dr.

pritom celý deň bola v pohode, dokopy nič nejedla ako tradične, boli sme pozrieť babky v černovej, ked sme sa vracali, ešte chcela ísť na ihrisko na Kľačno, keď sme išli z černovej, vravela, že ju bolí bruško, tak ešte vravím ivovi, či nejde vracať, lebo už kaká aj 3x denne, tak z toho to nemôže byť, a keď sme na Klačni vystúpili z auta, a prechádzali poza volej. ihrisko, išla za nami, sa mi zdalo, že padá, tak som sa rýchlo otočila a to moje zlatko vracala, tak sme to poutierali, išli do auta po vodu a chcela sa vrátiť späť, raz sa spustila na šmýkačke a utekali sme preč, lebo zas chcela vracať a potom to už bol kolotoč až do rána 😒 teraz pozerá rozprávky a jediné, čo chce piť je bylinkový rajec, tak dúfam jej to už prejde

bzuco
autor
31. aug 2009

moje chúďatko....nech už nevracká ☹
povedz jej, že ju zuzi pozdravuje aj s barborkou a maťkom a ked sa vylieči pôjdeme pozrieť koníky na gejdák

kasis
31. aug 2009

Pekne ranko,
Mirka, Laurinke nech rychlo prejde, papat nemusi,len nech vela, ale po troskach, aj po lyzickach pije,ono sa to niekedy neda, mne tiez Matko zdrapil rovno cely hrncek a cely ho ixol a za par sekund bol naspat.
Ivca, Barborka ho asi chcela oprat, ten kel 😀 a to si sa musela poriadne nalakat, ze slimaky z pracky vyliezaju
Ja sa od rana pol siestej snazim odchytit Janke moc do poradne, zatial bez uspechu, som ju dala s tym sackom teraz spat, no som zvedava, ci tam daco bude, lebo nejak nedrzi 😒 . U Matka to bolo jednoduchsie 😀

alami
31. aug 2009

Miruš - držte sa. Chúďatko maličké 😢

mirka
31. aug 2009

babky ďakujeme

rajec zas šiel von, ale fakt vypila snáď 2 dc, tak logicky, že neudrží, ale už vyzerá tak celkom spokojne

kasis, ja som laure keď mala 4 mesiace na 3x chytila moč do toho vrecka 😅 na nervy

Zuzi, nevieš ako s kočíkom? 😅

palculienka19
31. aug 2009

miri, skús kulíšek kúpiť, je to skvelý roztok, z našej nati to nevyšlo, jediné, čo ostalo v nej, on sa rýchlo vstrebá, postaví ju to na nôžky, som to spomínala, ked sme išli z chorvátska, iba to pila 48 hodín, nič iné nám ani nechcela, ani v nej neostalo

pinocio
31. aug 2009

ahojky ja sobota a nedela prespala ako medved s Mirkom mám rest na konovi no polepším sa ivca dodatočna naj naj k 18 tke, dnes idem do poradne som zved kolko vážime

idem vás prečítať

pinocio
31. aug 2009

bzuco - s pračkou ten istý problém okrem toho ,vodovodné batérie, záchod, pračka všetko zanesené po odstáv ke vody musela som volať opravára a smrad v kúpelni úžas tiež sa neviem zbaviť

ja práčku vyváram od vodného kamena v kyseline citronovej

natali - s duchmi mám skúsenosť no škoda, že nedozvedela som sa viac a nik nevie poradiť v tejto oblasti ale príbehy niektoré hororové