Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
1. sep 2009

Ali a čo budú hrať zase tú hru s pohárikmi? 😀 Ale ma nas.al, lebo nestííííííha on ani jesť, ale na kávu to má kedy. Od rána nejedol, čakám kedy ho odvalí keď bude pokračovať takýmto štýlom 😠
Bzučka ani ja by som to nebrala späť, keď by sa inak nedalo,tak za polovičnú cenu to zober naspäť 😒
Natali super, že vám ju zobrali sem, nebudete to mať ďaleko 🙂
Kasis naši chlapi by aj na štedrý deň hádam najradšej robili 🤐

kasis
1. sep 2009

Ali mas super tetu 😵 😉
Alami, Bzucka, nemate vy nahodou naraz narodky?? Ze by dnes?? 😕
Bzuci, ani ja by som nevracala peniaze, ked si jej ich premerala, vsak pred zimou ich urcite preda, este nie je sezona na take topky a take mensie cisla je rist takto dopredu kupit, vsak nohy deturencom rychlo rastu

ivca82
1. sep 2009

Mne sa zase tá baba čo som tie roláčiky a teplákovú od nej brala neozvala a bola na nete aj včera večer aj dnes na obed 😒

ivca82
1. sep 2009

Alami má zajtra a Bzučka buď v ten istý deň alebo jedne deň hore-dole tuším 😀

ivca82
1. sep 2009

No a zase tam bola a nič, som jej napísala, aby som sa pripomemnula, že mi neposlala č.účtu, dúfam, že sa neurazí 😝

kasis
1. sep 2009

Tak potom obe zajtra 😉 🙂
Ivi,mozno ich nevie najst 😀 , ja som tak tiez minule ciapku dva dni hladala a az potom som odpisala, ale baba chcela miery, ty si si rovno objednala? Tak jej skus napiat este raz, nech saozve, ked na MMB chodi.

bzuco
autor
1. sep 2009

ivi...my máme s ali v 1 deň 😉
od zajtra som už stará páka 😝 😀 😀 😀 ...zbohom mladosť 😅

kasis
1. sep 2009

Aha uz si jej napisala, preco by sa urazala, vsak ma kupcu

bzuco
autor
1. sep 2009

ja tak na jednu čiapku vypisujem už mesiac, vidím že je prihlásená a ani obraz ani zvuk z jej strany 🙄 🙄 ..a tak ju chceeeeeeeeeeeeeeem ☹

ivca82
1. sep 2009

Jááááj aká som ja sprostá, malej som dala dolu plienku, že ju posadím na nočník a nočník v kúpelni, bežím poň a kričím jej, že výdŕŕŕŕŕž a ona chúda nevydržala 😅 A prišla som na fintu s nočníkom, nepoviem jej nič, len ju posadím a ona sa už včera aj dnes hneď vycikala 😵 🙂

alami
1. sep 2009

aj my aj tak - preventívne dávame, a vyciká sa 😉

palculienka19
1. sep 2009

ahojky,
ja som si s malinkou schrupla, joooj ako fajne 🙂
bzuči, ani ja by som jej to nebrala naspäť, jednoducho, čo s tým budeš robiť, nech skúsi ona dalej predať 😉

natali, držte sa zajtra, ja nemám skúsenosti, ale kamarátka mi rozprávala, ako s nou malý cvičil, presne to, že chodila po neho pred spaním, a trvalo to pol roka, kým si zvykol,a chodil na celý čas, on ale je jediné dieťatko, aj to spraví svoje, neboj, vy to zvládnete 😉 , vezmi jej niečo obľúbené
😉

alami
1. sep 2009

hlavne jej dnes povedz čo ju zajtra čaká, aby nezostala v šoku, že aby sa doma nenudila, že pojde ku detičkom, kde sa pohrajú atď...a že potom prídeš po ňu!!!

palculienka19
1. sep 2009

a chrumka je už hore, poležiačky skladá puzzle 😀 😀 😀

palculienka19
1. sep 2009

vidím, že tie nočníky frčia 😀 😀 ...ja neviem ako to idem vydržať v noci, mamča ma takmer každú hodku posadila na nočník, ked som bola malá, ako to vydržím, netuším 😒

palculienka19
1. sep 2009

chrumka už pochopila, že si musí ku tomu sadnúť 😀 😀 😀 ...k puzzle 😀

palculienka19
1. sep 2009

ako vy plánujete odúčanie v noci??
bai, porad, vy už ste zrejme dalej ako my 😉

ivca82
1. sep 2009

Palci, ja dúfam, že vydrží do rána 😀 😀 😀 bo mňa v noci ani párom volov nedostane nik 😅 😀 😀 ideme von, malá už dopapala 🙂 Toto počasie mám rada, slniečko ale chladnejšie 😵

ivca82
1. sep 2009

malo byť, že mňa v noci ani párom volov nedostane nikto 😅 😝 😀

ivca82
1. sep 2009

tam som tiež zabudla 😀 😀 😀

palculienka19
1. sep 2009

fakt ivca, ja tomu moc neverím, to u nás nebude, my ešte aj pijeme stále v noci mliečko, alebo čaj, a teraz duplovane som bola rada, ked aj v noci vypila, po tej chorobe...šak aj horšie sme vydržali, nejako to preskáčeme 😉
užite si vonku 😉

leyuska
1. sep 2009

Maminky prváčikov, deťúrence sú už pripravené na svoj deň "D"😀 😀 😀 ? Nezabudnite si foťáky na zväčnenieho zajtrajšieho dňa 😀 😀 😀 😀

leyuska
1. sep 2009

Natali, keď som dala Lejku 1x do škôlky, tak mi učiteľka povedala, že ju mám nechať aj zaraz spinkať. Prvý deň ráno neplakala, lebo si myslela, že som tam niekde v škôlke. Ale, keď zistila, že nie, tak strašne plakala, ale hlavne, keď šla spinkať. Po spinkaní som prišla po ňu, chúďa, keď ma videla, rozplakala sa. Na druhý deň, plakala od rána už od domu. Nechcela sa odo mňa otrhnúť, ja tiež slzy v očiach, v škole som musela preddýchavať, učiteľka povedala, že mám radšej už ísť a ona sa po 20 min. upokojila. Plákávala mi dva týždne, ale keď pochopila, že si po ňu vždy prídem, tak sa s tým zmierila. No, uvidím zajtra 😒

alami
1. sep 2009

Prváčik sa ešte sprchuje 😅 sme do teraz grilovali s ivcou a jej M 😵

alami
1. sep 2009

Baby, nevideli ste niekde detské peňaženky na šnúrke? chcem Olimu, aby si dal na krk, lebo inak ju bude mať max 2 dni, ale dnes sme obehali čo sa dalo a šnúrku ani jedna nemala. ja si pamatám, že naše deti v škole to tak nosili...

bambulkaj
1. sep 2009

Natali,aj my ideme zajtra 1.krát do MŠ....ale ja ešte nie som rozhodnutá, či hneď na celý...podľa mňa je to individuálne, každý si svoje dieťa pozná a 2-3dni na pol dňa nemožu uškodiť.. ale som vás pozorne prečítala, tak uvidím,ako sa rozdhodnem,keď sa ráno zobudíme...teda,ak ja vobec zaspím 😖
A napíš,ako ste to zvládli...
Držíme prváčikom v MŠ i ZŠ palce 🙂

ka77ka
1. sep 2009

ahojte..ja len na skok...musim ist zalahnut, aby som bola zajtra fit, ked ma moje dieta tak vyznamny den. 🙂 🙂 🙂 ..tak strasne sa tesi, ze si uz o pol 8 isla lahnut, aby bolo rychlo rano..a .tak skoro uz davno nezaspala. 😉
zajtrajsim oslavenkyniam prajem vseetko len to najlepsie...bzucko, ty a stara paka???neblazni...potom ja som uz co? 😀 😀 😀
nataly...urob tak, ako ti zuzka napisala, malu daj do triedy a ak bude aj plakat, nechaj ju a bez do roboty.aj terezka takto zo zac.plakavala, ale ucitelka mi poobede povedala, ze plac trval ani nie 5-10 min.a potom si uz ani nespomenula na mna...a so spanim tiez suhlasim.nech si zvykne. 🙂

bzuco
autor
1. sep 2009

jani...neprežívaj to tak...proste dieťa treba v určitých situáciách hodiť do vody a nech pláva 😅
lebo ked bude vidieť, že rodič nie je vo svojej koži, dieťa tiež nebude....a nech mi nik nevraví, že adaptačný proces je dobrý....podľa mňa narobí viac škody ako osohu 😔

natalschen
2. sep 2009

dobre rano vsetkym maminam 🙂

som si prave precitala vsetky vase skolkarske rady - dakujem, ja som si prave mysela ze si prijdem na obed po nu, ale vidim, ze podla vasich skusenosti je lepsie ju tam nechat aj spat, takze uvidime ako sa k tomu postavia vychovavatelky a vecer sa urcite ozvem, zatial ahojte a ekny den vsetkym 😉

kasis
2. sep 2009

Ahojte,
Alami a Bzucke vsetucko naj, naj k narodeninam, nech ste stastne a zdrave dlho, dlho 🙂 🙂
Zacinajucim skolkarkam Emke a Karolinke nech krasne zvladnu nastup do skolky a maminy t urcite tiez paradne zvladnu 😉
A este zacinajucim prvacikom Terezke a Olimu uspesny krok do skoly, nech maju same jednotky, ci teraz sa neznamkuje v 1.r, tak same vcielky, ci co to maju 🙂 🙂
Ostatnym skolakom tiez pekny zaciatok skol.roka 😉 a aj maminkam pracujucim

U nas v noci okolo 4tej nieco tak strasne buchlo, ze az MM isiel von pozriet, ale nic nenasiel, mozno susedovi daka plyn.bomba buchla

Mato vcera MM povedal, azapad, co robis, vobec netusim odkial to ma 😕 😀