Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
18. sep 2009

Ahojte, my sme od rána drevo pílili, tak už mám na celý víkend dosť roboty. Akurát balím a idem k našim na víkend, a ešte aj na jaromok v Lupči zajtra, tak sa teším, len vecí mám nejako extra moc nabalené, ale všetko potrebujeme 😀 Pekný víkend vám prajem.
Kasis len tvoj príspevok som prečítal a vďaka Bohu nemám svokru, teda takú že by sa tu ukázala alebo zavolala viac ako 1x do roka 😀

andy271
18. sep 2009

Alami..
No to si pekne trufas na takuto vec..

ivi..
Isli sme okolo a poculi sme pilu..
Tak pekny viken prajeme..

palculienka19
18. sep 2009

ak je to tak s tým tešením sa, tak už sem nič radšej preventívne nenapíšem, ja idem dnes na 3D, a neteším sa 😠 😒 ☹ 😖

andy271
18. sep 2009

Palculienka
A co davaju dnes?

avuka
18. sep 2009

ahojte,dakujem za tipy,fitko california je pre mna daleko,mc by bolo super...dufam,ze to vyjde,sme 4 dievcata odtialto,co cakame prve mimi v marci,tak zhaname info,co a ako...
kasis,mohla by si mi poslat meno tej pani z likavky? vdaka
ja sa kurirujem,mam nadchu ako hrom,tak som sa dala vypisat,ze si polezkam v teplucku,tak uz sa mi trosku zacal uvolnovat nostek...prajem vam pekny vikend,ak sa mi polepsi,mali by sme ist zajtra kamosom na svadbu 🙂

bzuco
autor
18. sep 2009

ahojte
tak ja a maťko si gazdujeme sami 😅 ...MM s Barborkou práve odišli na Maru na nočnú rybačku...som zvedavá, čo donesú 😅 😅 😅
prídu ráno....to sa pochystáme a hajde na gulášpartiu s rodinou a večer chata v trlenskej doline...ešte nevieme či pôjdeme s MM sami alebo zoberieme aj B....ostávame tam aj spať....no nabitý víkend pred nami 😉

kasis
18. sep 2009

Pekny vecer,
deti spia a mozem zurovat 😀 ,
Avaka,ked zistim, dam vediet 😉 a skore uzdravenie
Bzuci,od kedy zacala chodit Barborka na ryby s TM? MM je tiez rybar a on ho chcel uz bud. leto vziat so sebou Matka na noc,

kasis
18. sep 2009

Natali, babika je u nas, mi ju nejaka teta, co isla za nami dala, ze ci sme nestratili a uz sa mi nechcelo vracat,tak ked pojdeme najblizsie okolo podame 😉

bzuco
autor
18. sep 2009

kasis...ide 1.krát...a aj MM 😀 😀 😀 ...zavolal ho kamoš - rybár 😎

kasis
18. sep 2009

aha 😀 ,tak nech si to uziju a nedostipu ich komare,sice uz asi nie su a hlavne nech daco donesu,moj je taky rybar, ze chyt a pust, som ho iba ja prehovarala,nech si aspon jednu domov donesieme 😎

bzuco
autor
18. sep 2009

ja sa len bojím, aby B. neochorela...som jej nabalila aj čiapku a teplú bundu...spať vraj bude v aute - má 2 spacáky a deku, a dala som jej aj pančuchy, tak hádam jej nebude zima 😒

alami
18. sep 2009

bzuči, zatiaľ je teplo, bola som teraz von v kraťasoch a tričku s krátkym rukávom a bolo mi v pohode

bzuco
autor
18. sep 2009

ali...ale o takej 3tej bude isto kosa 😖
ja som bola tiež teraz ešte vešať prádlo len v krátkom tričku a bola mi už zima

kasis
18. sep 2009

pri vode je chladnejsi ako tu, ale neboj nebude jej isto zima 😉

alami
18. sep 2009

neboooj, bude mať zážitok 😉
ale ja by som sa tiež strachovala - a nie len o zimu 😅

bzuco
autor
18. sep 2009

ali...ved som MM prízvukovala, že nech na ňu dohliadne 😅

alami
18. sep 2009

sú moje, sú moje sú moje 😵 😀 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1320366

bzuco
autor
18. sep 2009

kasis...maťko ti nosí akú veľkosť?

bzuco
autor
18. sep 2009

ali...pekné 😉

alami
18. sep 2009

však som mu pozerala v Leveli - ty koky, 20Euro 😝 za gumáky oteplené? no otras....tieto som mala vyhliadnuté už pár dní, som rada že sa nenavýšila cena
idem si ja ľahnúť. Tak si oddychuj, keď si sama 😉 dobrúúúúú

bzuco
autor
18. sep 2009

hej...fajne sa ti podarilo...na sánkovačku stačí...ja snehule dávam len ked sa ideme sánkovať, inak mám pocit, že v tom decká šmatlú 😅

kasis
18. sep 2009

Ali super sa ti podarilo
Bzuci, ako co, 98 - vacsina, 110 to pyzama,104 ma spodne pradlo a aj tricka niektore

bzuco
autor
18. sep 2009

som sa kvôli tej bunde pýtala, čo som sem dávala link - je 104ka....zobrala som ju - dala mi ju za 5 eur už s poštou...dorastieme 😎

kasis
18. sep 2009

to super cena 😉 , dobre, ze si ju zobrala,vsak uvidis aka bude na Matkovi,mozno aj tuto zimu uz ponosite, alebo koncom 😉

bzuco
autor
18. sep 2009

to asi nie túto zimu...najskôr na jar, ale skôr na budúcu jeseň....čo mám jednu 104ku po Barborke, tak v tej je ešte utopený 😅

palculienka19
19. sep 2009

dobré ránko, som dnes skoré vtáča, sme si zvykli s nati potiahnuť do siedmej, až štvrť na osem, ale ja už som vyspatá
som zvedavá, čo bolo v markíze o tom lepkavom sajrajte, čo majú asi všetci v meste na autách a oknách, zase nám raz vypustili do vzduchu nejaký hnus, som nestihla sa mm popýtať

kino premietalo včera v pohode v 3 D projekcii, takže asi to bude zákon, že treba písať neteším sa 🙂 😉 🙂

ivca, napíš čo hovorí tvoja meteo hlava, lebo moja bolí od večera,, dúfam, že bude tak fajne ako včera, poriadim, a chceli by sme ísť vonku niekam, do prírody

bzuco
autor
19. sep 2009

ahojte

rybári ešte nedorazili...som zvedavá, kedy prídu

palci...aký sajrajt...????

palculienka19
19. sep 2009

asi supra niečo vypustila do vzduchu, čo nemala, tak to vyzerá, šoféri sú nasr...., lebo po aute majú lepkavé bodky, aj my máme komplet zaserinkané auto, drobnými bodkami, a strašne zle to ide dole...vraj to bola včera natáčať markíza, nuž ale nevideli sme správy,ani ja, ani mm

kasis
19. sep 2009

Pekne ranko,
hej vcera v Dnes to olosi kuknite v archive, treba to hned davat dole,lebo sa to do laku zazere a to uz nic nepomoze 😠
Palci a ke to bolo, to 3D?
Mne riadi MAtko, no idem ho skontrolovat,aby som nemala poriadene viac ako bolo 😀

kasis
19. sep 2009

to je veta ze vcera v Dnes to bolo 😀