Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

sonnya
9. nov 2009

ahojte
idem sa opytat, ci mi viete poradit nejaku dobru zubarku/zubara v RK co ma zmluvu so vseobecnou?
Moja zubarka nastupuje na matersku a nevedia, ci najdu nahradu 😠

pinocio
9. nov 2009

ja chodím k Ilievovi na klačno ja aj oco veľká spokojnosť no chvália aj vo vojenskej nemocnici

geegee
9. nov 2009

bzuco, my mame asi 5 krtkov 🙂

kasis
9. nov 2009

Ahojte, ja nejak nic nestiham ani neviem aky je datum
Baby, nemate niektora kontat na dobru tepovaciu sluzbu v RK?, sedacku uz asi neorajbem, tak ju dam aspon otepovat nech vyzera k svetu
Janka sa trosku trapila s kakanim, sa pucila pri kazdom a plackala a to kakala aj 10x denne po2-3 broky,ale uz je fajn 🙂 .Mato ma momentalnie zas nie a nechcem a neprosim si obdobie a spat chodi najnovsie vecer o pol jedenastej, tak az potom daco porobim, no a uz je hore tak letim

bzuco
autor
9. nov 2009

silvi...no sedačku nedávaj tepovať....ju môžeš rovno vyhodiť potom, ti ju tá voda totálne zničí...a ešte za to aj zaplatíš

naša je tiež už kadejaká, ale kým deti nepodrastú, nová ani nebude - škoda peňazí....

kúp si radšej nejaký prehoz alebo dačo také
ja mám na tej časti, kde sa sedí prehodenú deku a v prípade katastrofy plasnem do práčky ju...nemusím čistiť gauč

geegee
9. nov 2009

bzuco, svagrina si dava cistit sedacku kazdy rok pred Vianocami a je dobra...ta sedacka 🙂

mirka
9. nov 2009

ahojte

aj ja som počula, že bežne sa tepujú sedacie súpravy

zuzi, veď som ti povedala, že máme doma DVD Krtka, kde je asi 40 príbehov

alami
9. nov 2009

ja som si tiež dávala čistiť sedaciu a v pohode...len sa chudák namakal 😅 😀 😀 😀

andy271
9. nov 2009

Musim sa vam pochvalit..
Dva krat som uz robila zem. placky no nikdy mi nevysli tak ako by som chcela..
A dnes sa mi vydarili, tak som cela happy..
Tieto som robila.. 😀

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=18243

andy271
9. nov 2009

K tomu tepovaniu...
Ked sme byvali este v banicnom davali sme si tepovat sedaciu, kreslo a dva koberce..
Velmi som bola spokojna a zaplatila som 700 sk...

pinocio
10. nov 2009

Dobré ránko,
k tepovanie skušala si vaniš ,naši čistili sedačku po psovi hubkou no viditeľný rozdieľ,
čo idete variť ja má brutal chuť na grilovanú pečienku len ju mať,
zatiaľ pá

adika27
10. nov 2009

ahojte babulky,
neviete kde u nas je najlepsie ist pozriet kocik a postielku. poradte dakujem

alami
10. nov 2009

adika - ahoj, vitaj medzi nami 😵 😵 😵
v RK je slabý výber, keď tak kočíky na mostovej pod bránou - tam sú vyložené až na ulicu, alebo v židovskej uličke v detskom obchode - tam sú asi aj postieľky - ale ja by som rozhodne vyberala na nete, prečítaš si o ňom všetko - porovnáš si čo ktorý má a nemá a tiež si porovnáš cenu - a keď si vynberieš, pohľadáš si kto ho predáva najlacnejšie.
v Rk to aj tak funguje tak,. že majú 5 kočíkov a ostatné tii ukážu na letáčiku - takže si na tom aj tak podobne - ešte horšie ako cez net
aj keď je lepšie aj si kočík vyskúšať. potom by som vybraný z netu asi hľadala v blízkosti Rk v kamenných obchodoch - zavoláš či majú, ak majú ideš si ho tam obzrieť a potom kúpiš cez net najlacnejší... - ja by som to teda robila takto 😉
postieľky rovnako - sú aj také, ktorým sa dá odobrať bočnica a priložia sa k veľkej posteli - takú napr asi v rk tiež nekúpiš. 😉


nám prišlo vyučtovanie za elektriku 😝 😝 😝 😝 strach a hrúza....ivi - situácia vážna, ba priam kritická 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale svine hnusné, dajú splatnosť 19.11. som zvedavá, dokedy oni budú vyplácať preplatky! 😠

ivca82
10. nov 2009

Dobré ránko, ideme dnes na hudobnú ale v tomto počasí.. 🤐 MM nás hodí do mesta skôr a potom domov na kočíku, hádam ešte funguje, sme už neboli ani nepamätám 😅
Ali no ja som zvedavá čo nám príde 😖
Adika vitaj 🙂 ja by som asi pobehala to čo tu máme v RK a potom hladala na nete, keď už máš akú takú predstavu 😉 Prípadne do LM to tiež nieje ďaleko ak máte auto, tak by som išla pozrieť aj tam, určite je tam väčší výber ako tu 😒

alami
10. nov 2009

ja som bola na kočíky v BB, kúsok od Europy je taký veľký obchod, tam mali kočíkov a kočíkov...ale nám aj tak nič nevyhovovalo 😀 😀 😀 😀 keď mal všetko čo som chcela, tak mal v zloženom stave vačšie rozmery ako sa nám zmestilo do auta...atď 😀 😀 😀 😀 😀

pinocio
10. nov 2009

adika27 - moja skusenosť bubu-babo ochota zo strany majiteľa má aj net stránku, alebo LM či DK vitaj 🙂

ivca82
10. nov 2009

juchúúú tak nás MM aj odvezie aj dovezie, ešteže prší 😀 😀 A u nás vyberal kočík MM, ale pri druhom už nebude 😀 😀

adika27
10. nov 2009

dakujem Vam babulky za pomoc...mate nejaku skusenost aj s polskymi kocikmi. mne sa moc do polska nechce, obavam sa ak sa nieco pokazi co potom.

geegee
10. nov 2009

eno nuno pocasicko mame a ja som mala v plane ist zhanat darcek na zajtra pre MM 😲 Keby som aspon nieco vymyslene mala... 😝

alami
10. nov 2009

adika - ja som mala kočík Nestor Rambler, je to poľská značka, kupovala som ho ale na Slovensku. Bola som maximálne spokojná a prípadnú reklamáciu by mi vybavili tu.

kasis
10. nov 2009

Ahojte, verupocasie na zaplakanie ☹
Adika vitaj,predajna s polskymi kocikami je aj v RK, byvala podnikova predajna MAkyty,za tou stavbou storocia oproti Liptovu.
Ja som kupovala kocik v Michaele a som spokojna uz sluzi druhemeu dietatku a zatial sa nic take nepokazilo na nom,co by som aj sama nezvladla.
Este k tomu tepovaniu, mame krb v obyvke a z toho je cela sedacka nejaka zadymena a Vanisom som to zapracovala iba hlbsie 😠 , to bol napad kremovu sedacku kupovat, ale to sme este deti nemali. A dik za info.
Ali s tymi vyuctovaniami mas pravdu, nedoplatok musis okamzite zaplatit a mojej mame prisiel dost velky preplatok a sa s nimi pol roka natahovala, nech jej to vratia 😠 . Oli ako? Lepsie?

geegee
10. nov 2009

kasis, zavolaj si na tu sedacku, nech ti pridu predviest vysavac LUX - ja som to absolvovala minuly tyzden...taha to do 15cm zo sedacky 😀

ivca82
10. nov 2009

Kasis som ti zabudla napísať, mám jedno číslo na "čističov" čistili koberce a sedaciu mojej starkej a bola spokoná, tiež to stálo tak ako Andy písala 😉 A čo si nebola cvičiť včera? Sme si dobre zaskákali 😀

kasis
10. nov 2009

GG presne toto som potrebovala vediet a aj niekoho, co to odskusal, dakujem, uz volam 😉
Ivca nebola som,sa mi neda v pondelok, ked chcem aby mi bol MM cez vikendy doma, tak ma potom v pondelok roboty vyse hlavy 😒

geegee
10. nov 2009

baby, kupila som Tominovi v tescu pyzamko a mame problem...U nas je to tak, ze Matusko sa hra, ze sme vsetci "Pufovci" Ja som kengurica, on je Tiger, tata je oslik /neviem preco 😀/ a Tomko prasiatko. No a v Tescu maju uuuzasne pyzamka ale len male cisla. Takze som kupila Tominovi Tigrove pyzamko a vecer bol u nas strasne smutny, lebo jasne, Matusko take potrebuje...tak vas chcem poprosit, ak natrafite niekde na take podobne pyzamko ako ma Tom - fotku dam do albumu, tak na mna kricte, vyvazim vas zlatom 😅

geegee
10. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Tak taketo pyzamko zhaname 😅 😅 😅

geegee
10. nov 2009

velkost 110 🙂

alami
11. nov 2009

čaute
mne v noci Lukáš vracal 😒 neviem prečo. Ešte spí, som zvedavá aký vstne. S Olim idem na kontrolu dnes, neviem či mám aj Lukáška brať. Oli je ešte horší ako na začiatku a to už má ATB takmer doužívané. Teploty nemá, ale kašle hnusne ☹

bzuco
autor
11. nov 2009

ahojte

my sme mali včera v baničnom romantikuš večer 😝 😝 ...nešla elektrika od pol 6 skoro do pol 9 😠 ...takže sviečky to istili 😅

bzuco
autor
11. nov 2009

ali...nám maťko včera ráno z ničoho nič teplota 38, do toho riedka stolica až z plienky vytekalo, ale nevracal...tak sme šli k dr. - zobrala ster z konečníka a dnes ešte s močom kázala prísť
ale už potom ako sme prišli, teplota nikde...tak neviem čo mu bolo
či tie nešťastné stoličky....fakt neviem 😒