Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

alami
21. nov 2009

no - zo stavebníc im vezmem, to viem - len si neviem vybrať sa mi všetko páči, ale nechcem ich zasypať len stavebnicami 😀

alami
21. nov 2009

ten textil mám doma - ale potom stresujem či popredám a mám v tom prachy 😝
stavebnice teraz idú super 😵

alami
21. nov 2009

idem ja ta....čaves zajtra 😉

bzuco
autor
21. nov 2009

hej, stavebnice sú vďačná hračka 😉

pokukám, ked budem mať čas 😉 ...len na tých 20 strán sa musím pripraviť 😀 😀 😀

bzuco
autor
21. nov 2009

čau

alami
22. nov 2009

ivi ty si takáááá koza že si ma nepočkala s tými sánkami 😖 idem brať tie vačšie, za 10 Euro poštovného spolu, sme mohli sadnúť do auita a ísť si po ne 😖
som sa pýtala na pletenie, je rovnako dlhé ako na tých 3 miestnych z MMB a cena o 20Euro nižšia 😨

ivca82
22. nov 2009

Dobré ránko sa praje 😝 Ali veď si mi jasne povedala, že nemám čakať, že sa tvoja sestra rozhodla kupovať, veď keby som vedela tak by sme to brali naraz 😅 a idem vás prečítať 😝
Bzučka ešte išiel MM do roboty, tak dúfam, že poobede keď pôjdeme na kávu niekam, tak sa stavíme 😅

ivca82
22. nov 2009

Ali brala som tie veľké a sú veľmi pekné, a ako Bzučka písala, tá rúčka je tam kovová, tá je tam namontovaná na fix, operadlo je len priložené, nakrútiš si ho ako chceš, takže prípadne aj odkrútiš, aj šnúra na ťahanie s takou drevenou paličkou je pri tom 😉

bzuco
autor
22. nov 2009

ivi...chceme ísť do deichmanu, tak ho pre istotu vezmem so sebou, ak by si volala práve vtedy, ked budeme na nákupoch 😉

ivca82
22. nov 2009

Palci, tak to by som si požičala niekedy, ale ako vravíš na otočku, takže keď sestra bude mať opravenú napalovačku, tak by som prišla-požičala-napálila-vrátila 🙂 😵 😀 a také, čo používajú mauskanástroje tam medzi nimi náhodou nieje? 😅

alami
22. nov 2009

tak ty si nakoniec brala veľké?

ivca82
22. nov 2009

Bzučka OK 😉 Ali ja som nikdy nechcela malé, však sa tam musí aj môj kufrík vmestiť 😀 hádam nevytiahnem malú niekam na kopec a potom si to aj po vlastných odkrokujem dolu 😀

alami
22. nov 2009

😀 😀 😀 😀 tak sme sa nerozumeli. Ja tiež preto také dlhé lebo 2 deti + jeden dosp.

Oli práve číta nahlas encyklopédiu - ako mu to už super ide 😵

palculienka19
22. nov 2009

ivi, jasne, že požičiame, neber doslova, nemusíš s tým večer bežať naspaäť, dáko malú ututleme na niečo iné, čísielko máš, tak zavolaj, ked to budeš chcieť...alebo dáme stretko v hyperke na šmýkačke 😉 😀 a na kafčo už aj popri tom...inak všetky tri diely sú z mouskanástrojmi, iba to vianočné je ako dlhá rozprávka bez nástrojíkov 😉 🙂 🙂

babulky, ked kupujete tie sánky, spýtajte sa, či nepredajú jednu samostatnú šnúru na ťahanie navyše, poprosím pekne, my furt máme tú červenú stužku 😀 😀 , a koľko za to chcú

alami
22. nov 2009

palci - niekde som ju včera videla samostatne, pozriem ti

bzuco
autor
22. nov 2009

palci...ved to dostaneš kúpiť v Itoka športe, ale v inom športovom, stojí to okolo 2 eur...my sme tiež kupovali, aj ked už dávnejšie...ešte bol športový pri bývalej modranskej reštaurácii...tak to už bolo fakt dávno 😅 ...no Boba bola malá

palculienka19
22. nov 2009

fakticky???tak super, to sa mi uľavilo, že nemusím brašnára nahánať, ten si otvára ako sa mu chce

juliam
22. nov 2009

žienky, neviete kde v meste predávajú detské aj dospelácke nákrčníky? myslím takéto niečo: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6699367 alebo http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4226731
dík

ivca82
22. nov 2009

Palci supeeeeeer, lebo tie sú dôležité, malá rada vykrikuje po nich a celý deň nepočúvam nič iné ako mamíííí idem pozerať Mickeyho 😅 a v TV dávajú len cez týždeň doobedu jeden diel 😒 a vianočný príbeh to môže, aj ja si pozriem rozprávku s ňou 😀 a to sa musím tak stresovať, lebo ja pod stresom podávam lepší výkon 😀 😀 😀
Juliam ja netuším 😅
Ali inak od tej baby čo si mi dala link čo som kupovala tie sánky, okamžite mi to poslala a bez problémov sama navrhla dobierku, ale pošle to aj normálne ak chceš, tak by si platila menšie poštovné, teda aspoň myslím neviem koľko je poštovné keď to má necelých 6kg, ty si expertka 😉

ivca82
22. nov 2009

Inak ale ten nákrčník nevyzerá zle, Ali ty si to kupovala ešte v lete či?

juliam
22. nov 2009

určite sa to dá aj uštrikovať, ale kedže ja som na to ľavá, tak to musím kúpiť 😵 chcem to malej a pre seba... ak to nekúpim v RK, tak budem objednávať, tak ak má niekto záujem ešte, dajte vedieť, budeme mať menšie poštovné 😉
ešte ma napadlo, a dáke dobré rukavičky na 2-ročné dievčatko?

bzuco
autor
22. nov 2009

juli...ja som tiež kupovala cez net tento HMkovský
a je super, odporúčam 😉

ivca82
22. nov 2009

Bzučka ďakujem za šál, perfektne sadla farba k čiapkám a rukaviciam 😵 🙂
To číslovanie na tých nákrčníkoch nieje nejaké čudné? 0-3roky? 😕 By som to asi tiež zobrala, keď tak rozmýšlam, malá ma aj dosť mikín bez goliera.. Len zase aby som jej to cez hlavu natiahla normálne a nie že jej uši odtrhnem pri tom 😅 😀

bzuco
autor
22. nov 2009

ivi...som rada 😉

a oblieka sa ten nákrčník super, maťko má veľkú hlavu a ide to ľahúčko, takže sa neboj 😉

juliam
22. nov 2009

bzuco - ten nákrčník dobre prilieha ku krku? idem ho objednať, len aby bol dobrý... a máš ten 0-3 roky alebo väčší?

ivca82
23. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Bzučka presne to sa chcem aj ja opýtať, máš aj ty tú veľkosť?
Juliam počkaj s objednávaním, aj ja asi chcem 😉

alami
23. nov 2009

čaute.
ja mám nejaké iné HMky nákrčníky, sú super, strašne rada to deťom obliekam, len Lukáškovi som malý, som mu myslím 86-92 veľkosť - inak nosieva túto veľkosť oblečenia, ale je to taký nižší roláčik, takže mu ho dávam vystretý, nie zohnutýá. Prípadne mu dávam oliho 122-128. - inakšie, ten Oliho je dobrý aj mne 😅 😀
Takže odporúčam brať radšej vačšie číselko.

geegee
23. nov 2009

ahojte, my marodime...zrejme priedusky ma Matusko chytene - to lrn podla liekov co mu dala Papuchova usudzujem. Inak povedala, ze zrejme nejaky bacil...a vysledky vyterov budu vo stvrtok ☹

alami
23. nov 2009

dala mu Trifed? aj atb má? Chúďatko ☹

geegee
23. nov 2009

nejaky Erdomed ma a v letaku je ze je to hlavne na priedusky...tak som zvedava co bude z vyterov - aj z nosa aj z hrdla mu brala a ani nemukol...som nechapala 😅