Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

geegee
25. nov 2009

Katarinam aj my zelame vsetko najlepsie.

U nas chcle uz aj Tomko...a prave ma mama vyplasila, ze v BB su uz 4 ludia na ARE s prasacou chripkou a ze utoci na priedusky a pluca...tak sa normalne bojim, lebo Matusko ma chytene priedusky 😒 Zajtra letim k Papuchovej s Tominom...tento tyzden ju uz uvidim treti krat ☹

geegee
25. nov 2009

na pohotovosti je dnes Martinkova...poznate ju? Ma vyznam tam ist?

alami
25. nov 2009

ja nepoznám

andy271
25. nov 2009

Katkam vsetko najlepsie k meninam zelame..

majussa21
25. nov 2009

GG ak dobre pozeram do planu tak je pisana Domenikova iba ak maju vymenene Martinkova bola pisana vcera.
Zas som v nocnej a to ma zajtra caka o 10tej.kadernicka rozmyslam ze jej zavolam ked pridem domov ci by ma nevzala hned lebo to sa mi neoplati ist ani spat na 1,5hodiny.
GG my sme o tom vcera mali prednasku s hygienickou z LM a hovorila ze to zacala jedna dr.odoberat a skoro kazdy vysledok bol pozitivny a za 3 dni bolo po chripke nic im nebolo ze je to len strasiak ako niekoho skoli aj obycajna chripka tak jeto aj s touto.

Aj ja sa pripajam ku blahozelaniu pre Katky nech su stastne a nech sa im vsetko dari..

Ozaj Katka idete na Mikulasa na utvar ako minuly rok?

majussa21
25. nov 2009

a pred chvilou mi volal mm ze mala mu kricala zo spajze ze oci pod sa ku mne hrat a to ja som jej kupila uz hracky a zabudla na ne ze som ich len v taske nechala na zemi v spajzi ale ona tam nechodi no to sa mohlo stat iba ked je on sam s nou doma aspon vidim ako na nu dava pozor 😲A samozrejme sprdol mna ze kde som ich nechala ved aj on ich mohol odlozit..
My si tiez iba take drobnosti lebo potrebujeme radio nove prenosne lebo stare pokazila, konvicu a kameru tak to je dost..

andy271
26. nov 2009

Dobre ranko..
Dnes je teda ale hmla..
My sme doma, nesli sme na gudobnu preistotou, kedze alex este nieje celkom o.k.
Ale uz spinkal celu noc krasne ani raz sa nezobudil..
A uz tolko nekasle, ale ma este trochu sopliky..
A mna strasne boli hlava.. 😠

geegee
26. nov 2009

majussa, dik...Tomino uz teplotu nema, kasle o 106, tak mu asi nieco pojdem kupit do lekarne...poradte daco fajne a ucinne 😅 A mamina kolegyna /v BB/ je na infekcnom zavreta s chripkou 😲 Uz sa to blizi 😖

My na Vianoce ideme Tomkovi odrazalo - ale to posuvame svokrovcom, Matuskovi boby, bracho mu kupi Lego, zohnala som pyzamko tigrove pre Matka a tak.

alami
26. nov 2009

ja som teraz prišla z alerga. ráno sme vstávali o 6tej, aj tak sme sa vymotali až o 7.15 z domu a teraz sme prišli 😝
máme možnosť ísť s oboma do kúpel, mala by som ja ešte k nim zadara - do 3 rokov - na 2 týždne do tatier, tak idem rozmýšľať 😅

geegee
26. nov 2009

alami, nemas nad cim...ked ta daju zadara, tak ber...Tatry su super. Ja som bola ako 15 rocna v Cechach, tam na juhu v lesoch mesiaca a odvtedy mam s plucnymi doktormi pokoj 🙂

andy271
26. nov 2009

baby kde sa da kupit umela cecina?..

kasis
26. nov 2009

Caute,
ja som sa dnes s preinstalovanim PC trapila,aj inernet som bez CDcka nakopla,nebolo treba, vsak som ho ani nemala,ale to som uz zabuda 😀
Ali ani nerozmyslaj, vies ako vam bude fajne, nebudes musiet varit a pod, urcite si aj ty oddychnes a chalanom to len prospeje 😉
Podla mna tiez moc strasia s tou prasacou chripkou,niekde som citala, ze ked ju clovek prekona, uz ju nedostane, lepsie ako ockovanie a zdravy clovek si s nou lepsie poradi ako s obyc.chripkou.
Andy v hyperke kupis taky dlhy kus, ale ved vybehni kusok za dom a mas zivu, alebo ako moja mama obstikala umely stromcek 😀

alami
26. nov 2009

andy aj v každej 35ke a čínskom

ja si tiež myslím, žeby som bola blbá neísť. máme ísť niekedy v marci, stačí mi povedať a dr mi vypíše žiadanku - bazény, rehabilitácie , inhalácie.... 😵 akurát to že sama s 2 deťmi to bude sranda. keby so išla len s Olim, to by bola dovolenka 😵 😵 😵 len to zas by som to nemala zadara 😀

ivca82
26. nov 2009

Ahojte, my sme boli na hudobke a potom chytro domov variť, ale samozrejme Barborka musela ísť s Grétkou tradične na pizzu 😀 si to vydupala 😀
Ali ja by som isto neváhala, a prípadne si TM môže priplatiť a máte dovolenku za babku 😉
Andy v hypermarketoch, kvetinástvach a 35kách isto kúpiš 😉 ak chceš advetný veniec robiť, to si kúp hotový a môžeš si každý rok inak vyzdobiť a máš 😉

ivca82
26. nov 2009

Kasis som myslela na teba, či si zohnala to CDčko, a vidíš, si to šikovnica sama vyriešila 🙂

ivca82
26. nov 2009

Ali a nedá sa ti to vo februári? Vtedy ide aj môj ocino, tak by sme ťa aj pozrieť chodili 😀

ivca82
26. nov 2009

Andy no mňa tiež bolela hlava ale celú noc a ráno, som myslela, že ani na hudobku nepôjdeme preto 😔

bzuco
autor
26. nov 2009

ahojte

no my zajtra ideme na kontrolu...som zvedavá, ako dopadneme, lebo tie atb maťkovi vôbec nezaberajú ☹ - kašle stále, aj ked už aspoň odkašle, ale v noci ho chytajú také záchvaty kašla 😖 😖 .....a čo ma hnevá - v kuse má teplotu od 38 vyššie - po odčítaní!!!!...od nedele....nie je to dlho???
no a s malou na tú krv - to bude kovbojka 😝 😅

alami
26. nov 2009

inak, Olimu z krvi vyšli chlamídie, Papúchová mi vravela, či to nebude ono, že nezaberajú atb, preto mu aj krv brala - a potvrdili sa. vravela, že je teraz toho veľa. zajtra idem za ňou, čo s tým (lebo výskledky prišli len včera a to nám sestrička len kartu podala, takže se sa s dr. o tom ešte nebavili)
tak či aj aťko nebude mať niečo také. aj Oli kašlal príšerne - hlavne v noci. len sme boli na šťastie bez teploty - až nechápem

geegee
26. nov 2009

boze, tieto choroby su hrozne...uz keby sme nieco pozitivne napisali, baby... ☹

U nas bieda - Matusko mal teplotu 38 ked isiel spat a to od pondelka berie lieky...sa mi to nezda, ze by po 4 liekovych dnoch este mala byt teplota 😒 A Tomino - to je speci pripad, do toho nedostanem ani lieky ☹ Tak som mu dala aspon hrniec s horucou vodou do spalne a 31 do toho - ten bylinkovy extrakt z Justu
Nejedia skoro nic, ale chapem to..mne je tiez nanic a aj citim hlad, ale na nic nemam chut 😒

ivca82
26. nov 2009

Chorôbkam nech sa rýchlo polepší ☹ Chlamýdie (tuším penumoniale či ako) spôsobujú zápaly plúc ak si dobre pamätám, tak to možno preto stále tak kašlal a nešiel sa aj s Atb vyliečiť 😒

alami
26. nov 2009

dobre pamatáš, má v karte, že mal slabší zápal plúc

ivca82
27. nov 2009

Dobré ránko, dúfam, že je chorôbkam už lepšie aspoň s teplotami 🙂
Ja som zabudla kúpiť sviečky na adventný, dúfam, že tu v Likavke budú mať, nech sa nemusím trepať do mesta 😅

alami
27. nov 2009

ja bežím k dr, Oli má 38,5 😝

andy271
27. nov 2009

Dobre ranko prajem..
Alex uz je o.k. len obcas este zakasle..
No tak to musim dnes kupit veniec..
Som nato uplne zabudla.. 😖

ivca82
27. nov 2009

Andy to ideš do mesta kupovať? Ja som tu nezohnala sviečky na adventný, by si mi mohla kúpiť, nech sa nemotám do mesta 😅

andy271
27. nov 2009

ivi..
Ked pride MM z prace tak potom pojdeme do mesta, no neviem kedy presne..
A ake by si chcela?..
A kde to kupim, kde si tz kupovala veniec..
Ale chcem umely..

ivca82
27. nov 2009

Andy ešte nie, ale cez víkend nakrelíme a v pondelok pošleme 🙂 a netráp sa so sviečkami, je nejako ukecám MM že potrebujem ísť do mesta na otočku keď príde z roboty, dúfam, že nepríde až nejako neskor 😅 A veniec mám už asi 2-3roky, kupovala som v kvetinárstve, ale zabi ma, už si nepamätám v ktorom, ale dostaneš aj v hypermarketoch isto 😉

kasis
27. nov 2009

Caute,
tie choroby sa nejak drzia, mrchy jedny 😠 , juj nech je detickam cim skor lepsie.

My sme boli v meste od 9 tej do 12 tej a tam aj spat peso, som aj v novom sekaci bola, 3 teplakov som Matkovi kupila a som milo prekvapena s obchodom, predavacka mi Janku zabavala, Matko sa vyhral v det.kutiku a ja som mohla vyberat 😀

Ivca, no keby som vedela, aj tebe kupim, ja som si tiez sviecky v kvetinarstve na stanici, zajtra sa pokusim veniec sparavit, vsetko nan uz mam, este tak chut a cas 😀

Jeziskovi sme uz pisali, aj Orion sme uz posielali, no mohlo by sa daco ujst dakedy aj nam 😉

A dnes som mala prekvapko pred dverami, na rohozke lezalo mrtve maciatko, neviem odkial, som sa ho ale bala chytat, tak je len prikryte handrou, nech MM odprace 😔