Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
30. júl 2009

A s čoho robíš? Hádam len nie zo zelenej fazuľky 😀 😉 😀 😀

alami
30. júl 2009

no však???????? som ti vravela že je fajná 😵 jasné, recept ti dám, aj ja ich budem robiť - už len tieto

alami
30. júl 2009

😀 😀 😀 nie, tá mi prišla načistená, chvalabohu, nálev mám, flašky sa umyli...môžem začať 😝

z ríbezlí - suseda mi dala, tak čo s nimi???, piecka mi to sama urobí 😀

alami
30. júl 2009

inak som si nechala žehličku zapnutú, kým som bola preč 😔 išla vyše 3 hodiny 😔 😔 😔

bzuco
autor
30. júl 2009

ali...jednu mám doma - modrú a tá je o číslo menšia ako táto a je mu ešte väčšia...tak neviem ako to číslujú....som šla na istotu a vidíš ☹
možno ju tá dotyčná oprala na vysokej teplote a zrazila sa 😅

bzuco
autor
30. júl 2009

inak...fusak som predala...do sánok máme starý - ešte po MM, to bude stačiť....

pinocio
30. júl 2009

hurá už spíme jak na poval povedala som spať išla som sa napiť ,prídem a on spí 😀 dobre ste ho unavili 😀

natalschen
30. júl 2009

ahooojte vsetci........straaaaasne moc mi je luto, ze som nemohla ist s vami, akurat ped 15 min. sme konecne dosli domov, od 7.45 beham po dr.- rano som letela na biku ku zubarke na roven, potom chytro domov, o 10.00 hod sme leteli do vojenskej nem. na rehabilitaciu a potom znova chytro domov vziat vakciny proti kiahnam a davaj zase 3x naspat na roven, k puskeijlerovej - a teraz sme dosli spat 😝 😝 😝 😝 -3x likavka roven - a v takomto pocasi 😝 😝 😝 , ale nahovaram si, ze je mi fajn 😉 😉 😉 , tak to vesmir nejak hadam zariadi a bude mi naozaj fajn 😅

natalschen
30. júl 2009

alami.......diky za sms, strasne ma potesilo, ze ste na mna nezabudli -- prave mi vrtala zub, ked si mi napisala, 😒 , boze zuby su horsie ako porod 😝 😝 😝

alami
30. júl 2009

natali škoda 😒
a teraz si vylož nohy a urob si pohodu 😵

natalschen
30. júl 2009

dnes mi to fakt nevyslo, ale co keby sme spravili z dnesneho dna kazdo-tyzdenny ritual? 😀 😀 😀

a kazdy tyzden na inom mieste, raz v banicnom, raz v meste 😉

natalschen
30. júl 2009

pravdu mas, idem hadam daco naliat do brucha, 2 hod. po blombovani uz presli davno a ja som este nic nemala na jazyku ☹

pinocio
30. júl 2009

natali - gratulujem za odvahu ja idem vrtať 21. a vizualizujem bezbolestný zákrok 😀
ja už mám zoznam do lídla len mm príde a juchám 😉

alami
30. júl 2009

natali - stretká schvaľujem, až na to, že ja som sa v parku viac nabehala okolo Lukáška ako vykecala 😀 😀 😀 😀 😀 navrhujem stretká na lúke kde široko ďaleko nie je nič na ublíženie si 😀 😀 😀 😀

palculienka19
30. júl 2009

aj ja stretká schvaľujem, jedno stretko to sa ani spoznať nemáme kedy 😉
jeden týžden s deťmi, druhý bez detí 😎
natali máš výdrž, si jednotka 😉
ja chcem ísť preč od závackej, som si povedala, že po dovolenke to urobím, pôjdem po kartu a hotovo, len sa tam vybrať...ua, to bude...ale ostávať tam pre nič, to nemá význam.
dúfam, že nás vezme papúchová, ...koho by ste označili ešte za dobrého lekára, čo vie aj komunikovať, aj poradiť??

natalschen
30. júl 2009

alami...... tak budem snivat o takom mieste - kde nic - tu nic, len makka a bezpecna travicka, ked vysnivam - pripadne mi napadne nieco vhodne, dam vediet, ja mam s detmi ten isty problem 😒

natalschen
30. júl 2009

pinoci.... kamoska si vizualizovala bezbolestny porod a mala oba bezbolestne 😉 , takze vizualizuj dalej, ja som v tom kresle dneska skoro dusu vypustila...... 😝 😝 😝 , neznasam zubarov, mala by som navstivit nejakeho hyponotizera - vraj do vedie riesit 😉

geegee
30. júl 2009

nakoniec sme boli aj my v meste, ze na zmrzlinu...ale Matus je od rana nejaky uleteny, protivny, tak ani obed nam nedopadol dobre...nejake blbe obdobie mam...depkovske ☹ ☹ ☹ Potrebovala by som nejaky azyl. Asi ujdem do BB na chvilu 😖

baileysa
30. júl 2009

gg, aj ja depken 😉

tak stretko dobre dopadlo? aj dake fotkose ste pre nas pripravili??? 😕 🙂

geegee
30. júl 2009

bai...mam sa tesit ze budeme robit tie stretnutia v Nevedkovi? Potrebujem daku vzpruhu 😀 Uz sa dohadujem so svagrinou, ze zacneme chodit cvicit... a este mam na teba jednu otazku, dam do IP

bzuco
autor
30. júl 2009

palci...a prečo chceš odísť?
neviem či ťa papúchová zoberie, vraj už neberie nových, lebo má veľa 😒

palculienka19
30. júl 2009

nati oblieva steny na balkone a kričí prší 😀 😀 😀

baileysa
30. júl 2009

gg, no stretka zalezi len od nas, ci sa do toho pustime, ale ja mam pred sebou pernu jesen, tak pripravy by boli na tebe 😝 😀

palculienka19
30. júl 2009

chcem zmeniť najmä preto, lebo obaja s mm máme pocit, že je to také light, vždy, ked je natka chorá, prečíta nám dg. od iného odborníka, ....a nič viac, čokoľvek sa opýtame, dostaneme málo info, nám to nestačí.dá sa s nou zasmiať, a je milá, ale chce to viac.keby nati nebola často chorká, tak by mi to neprišlo 😉

geegee
30. júl 2009

aj ja mam take info, ze Papuchova neberie novych pacientov. Pred 2 mesiacmi k nej chcelaist kamoska s novorodencom a odmietla ich ☹

bai, pockame do jesene a uvidime 😉

palculienka19
30. júl 2009

bai, som mala foťák so sebou, ale každý drobec bežal v iný smer, a ešte úplne ma opantali najmladší členovia stetka, janka je krásna babula, také zlatko do reklamy na supermnamkovský pribináčik, a mirko zvedavček, len mu tak očká svietili pri babách 🙂 🙂

palculienka19
30. júl 2009

uvidím ako pochodím, skúsim jej zavolať

ivca82
30. júl 2009

Palci ja som bola za ňou osobne, a tiež mi povedala, že už neberie, lebo má toho dosť a problém stíhať 😔 odporučila mi Puskajlerovú 😉
GG, Bai a aké stretká?
Natali no u mňa je to podobné so zubárkou 🤐 😖

andy271
30. júl 2009

Cawte baby..
Aj mna stve ze som nebola,no alex vstal dnes o 9,30..
Apotom sme behali po poste a meste..

Inak kupila som tokoleso vmeste v Bambine..
Za 6,20..

S pravidelnymi stretkami suhlasim,ale keby boli poobede viac by mi to vyhovovalo..

palculienka19
30. júl 2009

jaj ste ma nepotešili
ivca,tak chodíš ku puskajlerovej??ak áno, ako sa ti vidí??
ja ju poznám len z kurzu a raz nás prijímala do nemocnice, páčila sa mi, mám pocit, že veľa vie, a aj ako diagnostička je trefná, nuž porozmýšľam teda nad nou ešte