Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

ivca82
20. jan 2010

Neviem, droždie bolo čerstvé, ale zase malá vyjedla tvaroh, čo ona ho inak nemá rada 🙂 veď som čítala, že sa pečú cca. 12-15 minút a keď sa nazodvihli a boli biele, už som vedela, že je niečo zle 😒 ale aj horšie sa stáva

geegee
20. jan 2010

alami, ak pojdes pozerat tie kukly, mysli aj na Matuskaaaaa, pls. Dobry napad to je 😉

alami
20. jan 2010

v nedeľu bola kosa a keby mal kuklu pod prilbou tak by mu neťahalo na krk vzadu, tak mi to napadlo, že je to asi dobré...
asi sa zajtra vykockám kdesi do mesta - snáď....

palculienka19
21. jan 2010

pekné ránko,
ali skvelé kukly mali v sekáči tam pri revúcej, ked ideš od vojenskej, neviem ako sa to tam volá, ten skoro nový, také dosť elastické, a ešte pod prilby priamo pod ne ich mali dosť v choči na fízelke a aj v DD športe na fízelke, som chcela kuklu klasickú pre natku, takú štrikovanú, som si musela objednať, ale chlapčenské mali, jednu štrikovanú mala aj v úsmeve, ak chceš tú
idem si vás čitnúť

kasis
21. jan 2010

Ahojte
Domcek, ste sa obe vytrapili, juj, ze uz mate po tom, tebe skore zotavenie. Vcera ste boli u Dr?, ked si mi z auta kyvala. Simonko ako prijal sestricku?
Ivca, uz by sa jej to nemalo zapalit, ja som cistila iba prve 3-4 dni
Kukly som videla v Silvii vo vyklade, ale asi tak pred tyzdnom
Co ste to piekli Alami a Ivca?
GG chlapcom skore uzdravenie
Jeeej, Janka mi tu keca mamamama 😵 😵

kasis
21. jan 2010

Bai a ty ako?
Ja som bola vcera na urade prace po potvrdenie pre MM a aj podat ziadost o zvyseny RP a dokonca mali aj tlaciva a nikoho tam nebolo, MM prekvapeny , ze do 5 min som bola spat 😀

ivca82
21. jan 2010

Kasis aj ja som sa vytešovala keď začala mama, ale poznáš to, teraz keby bola niekedy 5 minút ticho, bola by som ešte šťastnejšia 😀 Alami piekla vynikajúce tvarohové koláče s kys. cesta a ja pagáče s tvarohom 😀 😀 a to ste super vybavili 🙂
A dobré ránko tetušky 😉

alami
21. jan 2010

ďakujem za tipy na kukly, tak mám čo obiehať, potrebujem Olimu aj pančušky dokúpiť, má málo, nestíham to prať a na obed ho chcem ísť zobrať zo školy, lebo keď chodí denne až o 17domov, tak už nič nestíhame. Potrebujeme už začať robiť na jeho ročníkovej práci - vybral si veľryby, tak ak by ste niekto mali nááááhodou knihu o veľrybách 😅 😀 Na nete nájdeme, aj v takých všeob. encyklopédiách - ja len tak, ak máte náhodou niečo výnimočné 😉 😵 😅 😀

palculienka19
21. jan 2010

domček, vitajte doma, napíš, ako sa zotavujete a aké to je s dvomi drobcami, ako si na seba zvykuškajú
zážitok s pôrodom dosť škaredý, naozaj len už na to nemyslieť, nech ste zdravé a plné síl prajem

palculienka19
21. jan 2010

som vás nečítala od nedele, tak sa ešte vrátim, v poradni zatiaľ ok, malinké malo 144 pulzov, poloha ok, mala som nejako veľa tvrdnutí, ale vyzerá to , že je všetko v poriadku
ked som došla domkov, malá vybozkávala sama od seba bruško, tak som bola dojatá a vždy mi povie, že som jej chýbala, zlatko
janka zalatuučká, prvé slovko kasis???
gg, ako chlapci??
ivca, neboj nabudúce sa ti podaria, hlavne ak alami ešte raz zaprovokuje s tučnučkými 😉

alami
21. jan 2010

s akými tučnučkými? 😨 😕

kasis
21. jan 2010

Ivca, veru sa vytesujem, lebo Matko mi takto neblabotal, ten bol do 16-17 mes ticho iba hmkal, ale dohnal to rychlo 😀
Palci, uz ma toho v repertoari viac, no baba ukecana 😀 . Natka musela byt podarena ako brusko pusinkovala 🙂

kasis
21. jan 2010

Som sa chcela spytat, co to s tymi zubarmi, ze deti od roka musia mat tiez prehliadku kazdy rok. Viete o tom daco viac, to kde v RK mam ist s detmi k zubarovi. Som Matka zobrala vlani k mojmu, bol ochotny sa Matkovi na zubky pozriezt, ale Matko ani pusu neotvoril. Ale aj tak on ho zaevidovat nemohol, lebo ma jednak plno a ma pacientov od 6 rokov

alami
21. jan 2010

deti majú povinnú prehliadku každý polrok. Ale ja som bola 1.x s Olim až teraz ako je prvák - nemala som ho zobrať ku komu a nemal problém žiadny, takže sme nešli.

ivca82
21. jan 2010

To som aj ja počula o zubároch, že majú mať deti od 1.roka prehliadky, moja zubárko mi povedala, že ju zoberie, nech niekedy prídem, lenže tiež viem, že ako Maťko ani ona ústa neotvorí 😒 sesternica zháňa pre dcéru tiež zubára, nikde jej ju nechcú zobrať, že len keď bude väčšia a to ide mať v máji 3 roky. To nejako nedomysleli s tými prehliadkami, zubárov málo, pacientov veľa a zase každá chcem dobrého zubára pre deti, nech sa neskôr neboja..

palculienka19
21. jan 2010

alami, čítaj spätne
zubára tiež ešte nemáme, som myslela, že by niekde na škole možno vedeli viac, takí tí detskí školskí zubári, napr.džumelová, inak tí zubári štyria, čo mali byť na plavisku, kúsok za bilou, to neviem, kedy sa nasťahujú, tam zatiaľ nie je ešte ani jeden
ivca, oboznám ma, čo to máte na facebooku za farby za menami, jedna biela, druhá čierna 😉 😉 , nech som v obraze

alami
21. jan 2010

tak pomáham Olimu s úlohou a vrvím mu - toto si tu takto prečiarkni, nech vieme, že to už sme našli a on mi to zgumuje a vraví - pani učiteľka povedala, že rodičia rozkazujú v inom - a nie v tomto (inýmislovami ma poslal kdesi 😀 😀 😀 😀 )

kuklu som nezohnala, ale športové obch. som už nestihla obehnúť. V Silvii somsi chcela sebe čiapku kúpiť - športovú na lyže,, aj mi sadla, ja že beriem a pozrem cenu - 500Sk 😝 nech si nechajú 😝

mirka
21. jan 2010

ahojte, vidím, že sa bavíte o zubároch, ja som bola s malou v septembri/októbri, u mojej zubárky, preventívku jej spravila popri mojej, ale povedala, že kartu jej zakladať ešte nebude, že je ešte malá, tak teraz neviem
ale pusu otvorila krásne, ešte sa aj predbehla predo mňa 😀

palculienka19
21. jan 2010

ahoj miruš, teba nestretnem asi celú zimu, ako sa máte s laurikou??

palculienka19
21. jan 2010

ivi, to je fakt tak ???som tušila, že voľačo nezvyčajnô sa za tým skrýva, dík za info 😉 😀 😀 😵
ali, v choči kukly isto mali, bola som tam v piatok pre boby, tie nemali, ale kukly boli povešané hore nad pokladnou, inak ceny sú tam myslím celkom slušné

alami
21. jan 2010

a kde to je - v choči 😕 😅
mirka čau, ty žiješ?????

som bola pozrieť v tom sekáči nad fax and copy - má tam strašne veľa masiek na požičanie,oveľa krajšie ako tie v gombičke, tak ak by vám bolo treba - aby ste vedeli. Požičanie 7 Euro, záloha 5 Euro

geegee
21. jan 2010

v Choci som ja pozerala kukly a mali tam take riadne...deckam stacia aj obyc. Ale zajtra asi aj ja pojdem do mesta popozerat..aj v Itoca by mohli mat. Aj pancusky treba Tomovi. A choc je na fizelke, alami...vedla bolo Quelle dakedy 😉

Matusko bol uz dnes v skolke, Tomovi uz sopliky tiez presli, tak som rada. Akurat, ze nam neschvalili grant do skolky co som pisala 😠 😖

alami
21. jan 2010

GG o 9tej už máme byť hore pri vleku prezutí 😉

geegee
21. jan 2010

😀 oki, pohneme zadkami a rano ani rozpravky nezapnem pre istotu 😀 Len neviem ci nezamrzneme. V nedelu rano okolo 9 by malo byt cca -7stupnov 😲 😒 ☹ 🙄

mirka
21. jan 2010

no žijem 😀 do školy sa učím, tak nejako moc pri pc nevysedávam a keď si sadnem, hneď je na mne nalepená Laura a tá si doslova nalepí tvár na monitor, tak vidím prd 😝 😀

palci, my sa máme fajn, ty sa pochváľ, to už si v 30 tt? ja odpadnem!!!! a domcek už má bábätko????

mirka
21. jan 2010

my ideme na karneval do školy, so Zuzkou, máme 3 masky, tak som zvedavá, ktorú si madam vyberie, chce byť princezná, ale Snehulienka, čo máme doma sa neráta 😅

mirka
21. jan 2010

tak už som sa dočítala, Domi, z celého srdca gratulujem, krásne meno ste vybrali (aj ym sme nad ním rozmýšľali) veľa šťastia a zdravia prajem!!!!! 🙂 😵 😵 😵 😵

bzuco
autor
22. jan 2010

čaute 🙂

domcek
22. jan 2010

Prisla som vas na chvylku pozriet kym mala spinka. Dakujem este raz za gratulacie mame sa fajn.Stellka uz ma celkom fajn rezim v noci sa budi kazde 3-3,5h. Je to taky maly zrutik mam pocit ze ju mam pol dna na prsniku 😀
No a jasne ked uz je objedena tak sa treba povracat takze zabava.. ale krasna.
Kasis ano ked som ti kyvala boli sme u lekarky.
Palci ja to este dako neviem posudit ako je to z dvoma detmi. Moj manzel sa venuje Simonkovi zo skoly, do skoly, ulohy, ja este stale len okolo malej. Este ani s polovickou sme nemali cas sadnut si a trosku pokecat.
No idem nieco porobit kym spinka tak sa zatial majte.

geegee
22. jan 2010

Ja som v Choci kupila paradne ciapky deckam 🙂 Mali vypredaj, tak boli po 5€ a povodna cena bola 699 korun 😕 😎 A budu mat na buducu zimu 😎. Kuklu som kupila, ale je mala Matuskovi, tak zajtra pojdem vymenit 😠