Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
11. feb 2010

ránko 😉

posúvam 😀 😀

bzuco
autor
11. feb 2010

hádanka dňa:
čo je POKONK????

kto uhádne , má u mňa víkendový pobyt pre 1 osobu gratis 😀 😀 😀 😀

kasis
11. feb 2010

Pekne ranko,
Bzuco a ten PAPAMAJ co bolo? 🙂 Toto netusim 😀, Matko ma tiez asi 3 mesiace slovo, ktore pouziva iba pri obliekani, KULPEN, to vobec neviem preco to hovori, aj som sa ho uz 100x pytala, ze co to je, no kulpen 😀 😀
GG ako bolo na karnevale?

bzuco
autor
11. feb 2010

kasis...no papamaj doteraz neviem, ani to od vtedy nepovedal, tak neviem, čo myslel 😝

ivca82
11. feb 2010

Ránko tetušky 🙂
Bzučka máme aj nejaké možnosti? 😀 😀 Ja tipujem POZOR 😀
Ja som dnes už bola u zubárky, celé telo ma bolí, ale zub nie 😀 bola som v kresle 40 minút, s toho ma zub zabolel asi dokopy na 5sekúnd, ale som bola v takom kŕči, že čakám zajtra svalovicu, a ešte mi tak začalo búšiť srdce keď som si sadala do kresla, že som myslela, že skolabujem 😅 😅 😀

ivca82
11. feb 2010

Nenudíte sa niektorá? Treba mi prísť poupratovať 😝 😀 normálne ako po bombe to tu vypadá 😅

bzuco
autor
11. feb 2010

ivi...aj u nás padla jedna 😀 😀
ale idem sa do toho pustiť, nech môžeme ísť von

kasis
11. feb 2010

Zeby bombardovali RK a okolie, lebo u nas podobne 😀

alami
11. feb 2010

aj do mtčk došli 😉 tiež mi treba upratovať😀

alami
11. feb 2010

našla som si naklávesnici nejakým omylom ä a to som bola roky presvedčená, že ja ho tu jednoducho nemám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
11. feb 2010

ali...no vidíš....kto hľadá, najde 😉

ivca82
11. feb 2010

Ešte sa hrá o ten pobyt? 😀 😀 😀 mám další tip, že POKOJ 😀 😀 môžem tam v prípade výhry poslať len malú? 😀 😀 😀

alami
11. feb 2010

ivi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
11. feb 2010

čaute

no stále zima, zima - čo sa hádania týka 😀
ešte poskúšajte

ivca82
11. feb 2010

POTOM? 😀

ivca82
11. feb 2010

ja ten víkend vyhrám 😀 😀 😀

kasis
11. feb 2010

ponik? 😀 , ale podla mna to nebude nic na PO 😝
Ivca ty sa snazis 😀 😀

bzuco
autor
11. feb 2010

zima zima

kasis - je to slovo začínajúce sa na PO 😉

geegee
11. feb 2010

tipujem nieco s konikom? 😀

kasis, karneval super, az na to, ze ja som mu nachystala aj pancusky a na to kratasy a podkolienky a on tak chory behal len v kratasoch a podkolienkach. Mali diskoteku, obcerstvenie, tak boli spokojni 🙂

ivca82
11. feb 2010

POPKORN 😀 😀
Kasis ani neviem kde sa vo mne tá súťaživosť berie 😀 😀

geegee
11. feb 2010

poklona? 😀

bzuco
autor
11. feb 2010

ivca!!!!!!!!!!!!!!!!!! BINGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO 😀

kedy prídeš????? 😀 😀 😀

geegee
11. feb 2010

ivca, gratulujem 😀 😀 😀

ivca82
11. feb 2010

Inak som normálne vytočená, zobrala by som niektorým dr. papiere, ja viem, že každý robíme chyby ale keď počujem ako sa "zvyknú" pomýliť v diagnóze tak na poráža, moju mamu dr. liečil dosť zle a nevšimol si hlavnú príčinu. Ak na to nemá vybavenie aby to mohol zistiť a vidí, že sa to nelepší, tak asi pošlem človeka niekam, kde sa to vyšetriť dá a majú na to prístroje! 🤐

alami
11. feb 2010

ivi - musíš byť riadne nasr, keď si si nevšimla, že si vyhrala - či už balíš Bouku k bzučke? 😀

ivca82
11. feb 2010

Bzučka tak ktorý víkend ti ju donesiem? 😀 😀

alami
11. feb 2010

no - ja by som mohla vyhlásiť súťaž s výhrou - týždenný pobyt pre 3 osoby s plnou penziou a neuhádnete, čo bolo pre Oliho v Lukáškovom veku UBADIDA 😀 😀 😀 😀

bzuco
autor
11. feb 2010

ivi...len si zober kefku a paplon (navyše nemáme) 😀 😀 😀

alami
11. feb 2010

a postel máte navyše, keď na tej vašej navyše spávaMM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 - to asi nik nepochopí 😅 😀

ivca82
11. feb 2010

Tu som tu, si otváram diár, že ak to je víkend podla vlastného výberu, tak pre ktorý sa rozhodnem 😀