Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

bzuco
autor
28. feb 2010

ali...mám to aj na kusy v albume, tak to by vyšlo podstatne drahšie

to je moc, ked chcem za gate 2 eurá, tričká po 1 eure, čiapočky po 2 a košeľa s vláčikom tomášom 3...a ked to porátaš je to aj tak viac ako by som za to chcela (20 eur)

alami
28. feb 2010

veď preto ti vravím, nikomu sa nezdá moc za gate 2 eurá atď...ale ak má dať za balík 20, tak už sa im to zdá priveľa.lepšie sa ti to rozpredá po kusoch, akurát, že viac roboty s balením a posielaním

bzuco
autor
28. feb 2010

ved uvidím...ešte som to len dnes nahodila
som triedila veci a toto mu už nebude, niektoré tričká aj kraťasy z minulého roka mu budú ešte dobré
tak preto som to dala spolu

bzuco
autor
28. feb 2010

ali...čo na riadok do škôlky???
len kartičku poistenca?
písala si si aj svoju nejakú žiadoť, či len to vypíšeš, čo ti oni dajú?
ja sa chystám ráno okolo 7,00

bzuco
autor
28. feb 2010

oprava - kartička + potvrdenie od Dr. 😉

pinocio
1. mar 2010

Dobré ránko,
bzuco 20 ečiek je super cena, uvidíš ako pôjde,ja mam tiež balíky ale aj kusovky každému nevyhovieme

ja sa pripravujem na zajtrajšok ideme do Martina na kontrolu s palcom je to oveľa lepšie no zápal ustupuje pomalšie no lepší sa

alami
1. mar 2010

bzuči, hej, len kart.poistenca, ale teraz ti je to už na 2 veci 😀
ja som tam bola ráno od 6tej a bola som 12ta 😒 pani čo bola predomnou bola vlani 6ta a nezobrali jej dieťa, ale ešte nemalo 3. ale ani Luky nemá, až 21.9. No...tak uvidíme
Bola aj andy, tá bola od 5.30, bola som ju hodiť aj pri ev.kostole, tak kým som bola u Papúchovej po potvrdenie, tak aj zapísala, ale bola tam 30ta 😝

bzuči, ty si ako pochodila?

bzuco
autor
1. mar 2010

yapísaný je v oboch
uvidíme....

kasis
1. mar 2010

Ahoje
tusim vacsina dnes skoro vstavala koli skolkam, drzim palce, nech vam deticky zoberu.
Baby, uz ste si davali merat na bunde hlbu kapucne? Jedna baba mi uz si 4ty mail ohladom rozmerov pise, tak okrem klasickych rozmerov, meriam aj blbosti a to este aj detailne foto chcela viac na mail. Mam pocit, ze iba zdrziava, lebo to uz su blbosti, co pise a bunda za 5€.

bzuco
autor
1. mar 2010

kasis....ešte som nemerala, ale ked tak nad tým rozmýšľam, je to dobrá otázka - ved koľko bund je takých, že majú debilnú kapucu, čo akurát slúži ako ozdoba a nie je funkčná, lebo ju má dieťa do pol hlavy....akurát minule som sa rozčulovala nad jednou bundou takto 😝 😝 😝 -že tie kapucky sú strašne malé a na čiapku to človek už vôbec nenatiahne...tak načo ich na tie bundy dávajú, ked sú nepoužiteľné 😠

kasis
1. mar 2010

vidis, to ma nenapadlo, lebo sme zatial mali vsetky OK, ale tak som jej to zmerala dako, hadam jej to pomoze

bzuco
autor
1. mar 2010

...cez bazos som predala jednej mamine kraťasky pre chlapca, po telefonickom kontakte sme sa dohodli, že pošle € šekom. dnes mi šek prišiel, no milá pani poslala len sumu za tovar ....a poštovné čo? číslo v mobile už nemám, takže zavolať sa jej mi nedá....ako jej to teraz poslať - či neposlať? mám čakať kým sa ozve?

kasis
1. mar 2010

Bzuco asi pockaj, a to sa jej oplatilo sekom prachy posielat 😕 , vsak to je tiez nejaky poplatok. Ta moja bundu neberie, lebo su vraj kratke rukavy a ich dlzku som posielala v utorok 😠 . To akoze naco som jej ju detailne fotila a posielala dalsie rozmery????

majussa21
1. mar 2010

Ahojky.
Citam ze ste dnes viacere absolvovali zapisy aj ja som rano vyhnala mm lebo bol doma a ja som sla do poobedenej a sa mi nechcelo vstavat lebo mi bolo treba este hlavu zmyt tak bol 7.10 tiez na riadku mozno ste sa aj stretli ked ste tam aj vy tak boli a ani mi nevedel povedat kolky bol takze ani neviem aka je sanca ked ste boli este pred a nevidite to ruzovo.Este ju bol zapisat aj u nas vo vysnom no chcu nam zrusit skolku takze ak ju zrusia a ju nevezmu do mesta tak neviem kde ju potom dam..Do nizneho kde chcu urobit jednu centralnu skolku to mame 6 km a to si neviem predstavit ju tam nosit prerusit cestu do prace a ze ich ma hromadne vozit autobus no to tiez neviem ako bude.. 😒

Bzuco ved este pockaj ona sa urcite ozve ked ti uz nejake peniaze poslala..
Kasis no to potesi myslela ze ak bude mat kapuca dobre rozmery ze ju vezme asi 😝

Idem este daco urobit a o 18h.hajde domov..

ivca82
1. mar 2010

Kasis tak to poteší takáto "kupujúca" mala hneď povedať, že ju nechce a nie hladať chybu a by to nemusela kúpiť 🙄
Bzučka, ja si tiež myslím, že sa isto ozve, keď už poslala peniaze 😉
Majussa to máte teda naozaj s tou škôlkou u vás nejako čudne, a ak by ich aj zlúčili do jednej, to ako chcú voziť také malé deti autobusom?????

bzuco
autor
1. mar 2010

maji....tvoj mužík stál hned predo mnou 😉 - teda nie hned, najprv taká pani a potom on
ved ked sa ho opýtaš - bola som tam s kamoškou a obe sme mali biele bundy, možno si spomenie 😀

majussa21
1. mar 2010

Bzuco som mu ta ukazala tak hej hej ze si ta pamata..Ze tej pani za sebou nieco aj vtipne hovoril a tak si vas vsimol.. 😉
Ivca no samozrejme ze autobusom hromadne a deti by cakali pracovnici obecneo uradu to povazujem asi nezamestnanych ktori maju urcite pedagogicke vzdelanie ved dost ma dieta traumu ze musi ist do skolky a este ide aj s rodicom anieto aby som ju dala do busu a boh vie kto ju vyzliekal..
Vo stvrtok mame zas zasadanie rodicov ohladom skolky robim sice poobede no pokusim sa vymenit a ist..
Ideme uz spat tak paa.

alami
1. mar 2010

bzuči, pošli jej to na dobierku, to máš to isté, lebo ona ak to bude zas platiť šekom, tiež platí od šeku.

andy271
1. mar 2010

Ahojte babky...
Tak teda ako alami pisala boli sme na zapise..
A hadam zajtra este pojdem do tej novej MS cirkevnej, dnes som bola len po papierik...
Tak hadam mi ho uz niekde zoberu...

V stredu ideme do PP..

Ivi..
Posli mi cez IP to cislo na orange...

ivca82
2. mar 2010

Ránko tetušky 🙂
Majussa, no tak to je teda výmysel, veď aj keď je to teda "len" 6km ale to bude mať jedno dieťa prideleného jedného dospelého? Ja chodím s malou na autobuse občas, ale samú by som ju rozhodne nepustila, šofér prudšie zabrzdí a dieťa vyletí... 🤐
Andy máš ho v IP 😉

kasis
2. mar 2010

Pekne rano 🙂
Majussa, to maju teda nedomyslene s tou skolkou, dufam, ze vam ju nezrusia, to si viem predstavit ako budu deti posluchat tych z VPP a ako oni budu mat s nimi trpezlivost. Co idete Sandruske na narodky? Ja uz ani neviem 😒 . Rozmyslala som nad kolobezkou, takou skladacou, ked nebude chciet na nej, supnem pod kocik.

ivca82
2. mar 2010

Kasis nechceš si najprv vyskúšať, či by ti na tej kolobežke vedel chodiť? Nápad je to super, si ma inšpirovala, malá sa na tom nevedela ani pohnúť, no radosť mala obrovskú, ale to mala len požičané 😀 ale zase Maťko je šikovný, tak on by sa to isto naučil raz-dva 🙂

kasis
2. mar 2010

Ivi, uz to mam odskusane 🙂 , v jeseni uz na tom behal v pohode po ulici, nechcel ani vratit susedovie detom 😀

kasis
2. mar 2010

Mato mi pred chvilkou zahlasil, ze pomasirovat chrbatik hnedou cokoladkou 😀 , to je trdlo 😀 😀 , neviem, kedy v TV videl 😀

alami
2. mar 2010

najskôr odporúčam kolobežku s 3 koleskami - teda vzadu sú 2 - stojí sama.nemusí udržiavať rovnováhu 😉

kasis
2. mar 2010

Som mu chcela tuto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7288198, ale postovne jej prifarili riadne, 5,5€ 😕 to mi dojde aj s fanfarami?

ivca82
2. mar 2010

Kasis to už bude aj darčekové balenie a náhr. kolieska k tomu 😀 😀
Ali ja chcem tú trojkolku a taká kolobežka by bola fajn, (táto čo Kasis dala link má 3 kolieska), keď ideme niekam ďalej a potom to budem musieť trepať v rukách naspäť 😀

ivca82
2. mar 2010

A ideme dnes na vychádzku či ako?

bzuco
autor
2. mar 2010

kasis - maťko dostal teraz na narodky od krstného kolobežku - som ju kupovala ja v hyperke ked mali na ňu akciu - 10 eur 😵 😵 a celkom pekne sa na nej naučil odrážať

kasis
2. mar 2010

Ved este pokukam aj tu v RK, to ma len vcera napadlo
Ivi, jasne, ze ideme von 🙂 , nakrmim detvaky a sup na slnko 😀