Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

kasis
12. mar 2010

Pekne ranko.
Sandruske vsetko naj naj, k narodeninkam, vela zdravicka a nech sa jej paci v skolke 🙂
Mne Matko pred chvilkou vstal, neviem, ci ho dam naobed spat 😖, ked zvykne vstavat o 6tej, nech tato nema vecer moc roboty 😀

ivca82
12. mar 2010

Ženy, som skoro skolabovala, ak máte nejaké lieky (napr.ibalgin ako ja) v kabelke, rýchlo preč s ními. Malá sa mi hrala v chodobe, ja si varím v kuchyni iba príde za mnou a dáva mi do ruky, že žuvačku a ona si cmúlala ibalgin!!! ☹ 😖 😔 našťastie nič nezjedla 😔

bzuco
autor
12. mar 2010

ivi..ja lieky nenosím v taške 😉 ...u nás sú doma odložené tak, že ani malá sa len tak ľahko k nim nedostane, maťko už vôbec nie

alami
12. mar 2010

ivi - no ty koky 😔
ja som akurát včera tiež odkladala, mala som ho na tom našom múriku z kameňa - síce nedotiahne, ale sem tam si tam prisunie stoličku.
mne si minulý týždeň strekol clin rovno do oka 😔 som ho - blbá, nechala na linke, ale dosť ďaleko - aj tak sa k nemu dostal 😒

kasis
12. mar 2010

Ivi, no este, ze nepojedla.
Ja uz aj penazenku vykladam z kabelky, minule mi ju vybrakoval a nahadzal si do pokladnicky. Ja som isla do obchodu bez penazi, tak som sa motala spat

ivca82
12. mar 2010

No som skoro hrniec zo zemiakmi na zem pustila keď som to zbadala 😔 Bzučka jasné že mám lieky odložené tak aby sa k nim nedostala, len ibalgin nosím stále zo sebou, lebo ho často potrebujem mimo domu.

alami
12. mar 2010

babky, našlasom na MMB babu, čo očividne sama šije tepláky, mikinky súpravky -za super ceny - bavlnená tepl. súprava, alebo z termo bavlny za 5-6 euro http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=39402
to si istoniečo pokúpim Lukáškovi do škôlky

geegee
12. mar 2010

Ali, Matusko ma sopliky ,tak mozte lyzovat aj rano...

geegee
12. mar 2010

Boli sme s Tomkom rano na koznom...niekolko mesiacov mal na rucicke v jamke laktovej nieco, najskor som si myslela, ze zaparene, ale neprechadzalo to ani po masticke od Papuchovej, a dnes mi dala na koznom doktorka lieky na atopicky exem! :-O Hormonalnu mast a Fenistil kvapky a este nejaku miesanu mast na noc...tak som v soku...to sa taka diagnoza stanovuje len tak? Alebo atopicky ekzem je najnovsie hocijaky fliacik? Nechapem... ☹

bzuco
autor
12. mar 2010

ali - mne to príde ako pyžamo 😅
ja súpravu len s mikinou na zips, iné nechcem
a tie čo som dala link minule - vraj 104ky a tepláky už teraz by mal dobré, do škôlky by to ani nemal ☹ škoda...musím niečo pozháňať

pinocio
12. mar 2010

no ja som sa obžrala nevládzem sa guľať - bola som v mäsne tam za vodou a neodola som jaterniciam ták fajne sú

sympa
12. mar 2010

dakujem za rady. ja tiez chodim k jančekovej ale ked som sa predtym pytala vo vojenskej tak mi povedali ze deti tam neberu.zaujmave.spytam sa znova ked pojdem.chcem ist este kym nemaju pokazene zubky aby nemali hned negativny zazitok pri zubarke 😖

alami
12. mar 2010

ja by som si farby dohodla 😅 ak to šije, alebo dáva šiť, tak to nie je problém, napr toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8070006&tab=3, však za 6 euro nekúpiš ani tepláky. Mne sa takéto súpravky páčia, stačí tieločko pod to a je v škôlke akurát. Ja som nezvykla dávať tričko a ešte bundu teplákovú, iba keď bývala kosa,kým sa nekúrilo....

tebe už nosí 104? mne ešte 98. Tie veci čo som mu nakúpilana aukcii - tie dva balíky oblečka - včerami prišli, sú v pohode, to sa riadne šikne toľko tričiek a teplákov 😵

GG - ok, tak nech sa matúško lieči, mne zas Lukáško soplí 😝 Oliho v škole neberú von, boli aj na kalvárii po vyučku, ale jeho nechali v škole, keďže je po chorobe, takže teraz dlho nikde nebol, akurát korčuľovať na TV vo štvrtok, dúfam, že mu Malino v nedeľu neublíži 😖 ale chceme ísť lyžovať aj my s MM, tak teším

s Tominom - Lukáškovi tiež diagnostikovali atop. exém, síce mu to chvíľu trvalo, kým zmizol...ale zmizol...bohvie čo to bolo 😉 😅

geegee
12. mar 2010

No ja dufam, ze to je len nejaky obycajny ekzem...

My sme vcera boli v tej Besenke, v jednom bazene sme sa skoro uvarili, Mato normalne pistal, ze horuca voda - 39 stupnov tusim...ak som dobre videla /ja blbec, mala som si dat sosovky, aspon by som ich odskusala 😀/ No a aj to mu asi urychlilo nastup choroby, ze sa cvachtal a jasil vo vode 😅

Baby, ja mam doma bordel ako v tanku...vcera som 2,5 hodiny vecer zehlila, dnes sa dovali mama a bracho s frajerkou a vecer teda prcham do BIeleho domu...no netusim, kedy porobim co treba 😀 ...a este aj tortu idem dnes... 😀 A sedim si tu a sedim 😀

pinocio
12. mar 2010

no ja čakám na mm dám mu syna a idem sa poľudštiť , prádlo zorganizovať , žehliť nech už je 19,00 🙂

alami
12. mar 2010

GG ja som na tom rovnako 😀 😀 😀 😀 tiež by mi bolo treba SÚRNE riadiť a táááák sa mi nechce a tu sedím jak blbá 😀 ato ty si už aspoň požehlila, mňa kopa ešte čaká a luky reve, že nechce spať 😝

geegee
12. mar 2010

Ali 😀

Ja sa este tesim ako idem robit tu tortu 😀 Ali, ty si take nieco robila tusim nie? To sa potom len uhladza na torte, ci ako?

Bzucko, nevies naaahodou, ci Mirke mam doniest moju diplomocku? Uz ani neviem, ako som sa s nou dohodla 😅 😀 Nezabudni tie gate zobrat... 😉

bzuco
autor
12. mar 2010

ali - teraz 98 nosí, ale do škôlky chcem už 104ky

bzuco
autor
12. mar 2010

ja čakám, čo vylloží tu v bazáriku,vraj má veľa pyžamiek tak sa chystám, aj tričká, plavky, tepláky - len nestíha vykladať, tak som tam priebežne každý druhý deň 😅

dnes som si zasa sebe úzke rifle sivé za 2 eurá a malému šiltovku cars za 1,50 eur - nové veci 😉

bzuco
autor
12. mar 2010

a ešte malému tričko s KR nové za 1 euro 😉

inak má strašne veľa maličkých vecí - tak do roka - no byť tehotná teraz tak nakúpim za facku komplet výbavičku

bzuco
autor
12. mar 2010

GG - neviem, dones pre istotu, ved ideš autom
aj ked neviem ako mirka - či príde či čo, lebo vraj v tom čase akurát malú dáva spať a to laura si len ju vyžaduje 😝
a veci donesiem 🙂 - hádam nezabudnem

kasis
12. mar 2010

Bzuci a ja ti mam doniest tie veci, ci nie?
Teplaky ja uz len zo sekaca, nove sa mi zbehli dost aj po 2-3 raze a moze Janka pomaly nosit, v tom pri Revucej som mu že 110/116 a su mu trosku vacsie 🙂 , ale aspon sa uz nezbehnu 🙂
Ja som stihla korpus jeden upiect s Matkovou pomocou, este druhy do vecera zmaknem, deti sa mi teraz spolu hraju 😵 , Matko asi spat nebude

bzuco
autor
12. mar 2010

silvi dones ak prídeš 😉

alami
12. mar 2010

GG vyvalkala som to na potrav. fólii, pribachla na tortu - uhládzať nebolo treba, bolo to hladké,len popritláčať po bokoch. Natri si ju krémom zvrchum, nech máš o čo prilepiť.ja som moc nenatierala,nech je rovná pod tou hmotou apotom mi to dobre nedržalo 😅

kasis
12. mar 2010

Bzuci, no neslubujem na 100% 😉
GG ak sa ti bude lepit posyp praskovym cukrom a ked budes lepit daco na potah, natri aj to miesto aj ozdobu vodou

alami
12. mar 2010

babky, príjemné stretko, ja idem teraz mimo dom a prídem až večer niekedy....to vy už budete stretkovať 😵 tak...príjemnú zábavu 😉 zajtra dajte vedieť ako bolo 🙂

geegee
12. mar 2010

Dik baby za rady, vecer zreferujem, ako to dopadlo 😎

palculienka19
12. mar 2010

ahojte,
ja som na stretko nezabudla, aj som včera odpísala, ale nejako mi blbol mk, a neodoslalo, a potom mi už nešiel

ja sa k vám dnes nepridám, lebo by som to už nezvládla, už som rada večer v posteli ako prvá 🙂 🙂, a v stredu som dostala v poradni aj príkaz nohy hore a minimum prác, bo sa už otváram.

tak teda dobre sa zabavte a užite si babskú jazdu 😉 😉 🙂 🙂 😉

geegee
12. mar 2010

palci, ved sa uz hadam aj patri, aby si sa zacala otvarat 🙂 😉 Ja som sa otvarala od 15tt pri Tomkovi 😀 /ale vtedy mi do smiechu nebolo 😔 /

bzuco
autor
12. mar 2010

no mňa z vás porazí baby

je nás tu ako hadov a na stretko prídeme 2 ☹
mám sto chutí zrušiť to úplne 😒