Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

majussa21
16. mar 2010

Bzuco no tak som zvedava aj ja zajtra si po praci po to skocim..
A super ze este dostanem som myslela ze uz nie..to potesi..teraz mi vratili dan k vyplate ked som bola este 3 mesiace na materskej 160 euro tak to tiez dobre padlo.. 😎

majussa21
16. mar 2010

Bzuco a diky 😀

alami
17. mar 2010

Lukáško mi zvracia 😢 začal 4.30, kým sme vstávali zvracal 4x a od vtedy ako sme hore tak hocikedy pregrcne, len grcky utieram po zemi. Kruhy pod očami už, chúďatko 😢 a má to zmiešané so soplíkmi, to čo vracia, takže mu to ide von ako žuvačka 😝 bože, nech je to za nami 😔
Oli dnes už išiel do školy, snáď zas neochorie 😒

bzuco
autor
17. mar 2010

ahojte

ali...vy si tie choroby podávate na striedačku ☹

bzuco
autor
17. mar 2010

dnes to tu nejako viazne 😝

geegee
17. mar 2010

Ali ☹ Skus mu dat aspon tie tabletky HUmana elektrolyt, ked zvracia tolko 😔

alami
17. mar 2010

asi sme z najhoršieho von - dúfam. vkuse vracal, potom zaspal na hodinku a zobudil sa lepší, vypil čaj, som sa tešila a zrazu celý čaj von 😔 No ale to bolo naposledy čo vracal - o 11tej. dostala som do neho 1 suchár a kúsok banána a po trošíčke kulíšek a potom už nevracal, teraz zas spinká. snáď bude už dobre

GG to čo je? nepoznám

kasis
17. mar 2010

Ali, tak hadam, len taka kratka viroza, Lukasko nemal teplotu? Nech uz nevracia.Humanna je to iste ako Kulisek, ale asi s nejakou prichutou. S tym cajom pomaly, pre mna bolo tiez tazke nedat Matkovi naraz napit a ked aj pytal, iba tak po lyzickach, mi zdrapil hrncek, cely vylogal a do minuty bol von 😒

Majussa, ano dostanes za cely kalendarny mesiac 😉

Ja mam chvilku klud, jedno uz spi, druhe este 😀 a tak kavickujem 🙂

geegee
17. mar 2010

Ali, mne to dala Papuchpova, ked sme sli na dovcu a pytala som nieco naq hnacky...malo by do do tela dostat dostatok zivin, ktore odchadzaju z tela a pomaha zavodnit ci co...Ak nezozenies, ja mam cele balenie, nepouzite 😉

alami
17. mar 2010

ďakujem. dala som mu Kulíšek, taktže to by malo byť v podstate to isté. vyspinkal sa, spapal cestoviny suché aj pil a ništ, tak hádam už to máme za sebou - dúfam. Ale doobedu to bol des 😔 nič nevravel, len sedel, pozeral doblba a hocikedy z neho vyletelo...ani na to nič nevravel, ani neplakal,len tak sedel... 😢

baileysa
17. mar 2010

ahojky,

ali, tak snáď už máte za tým a už budete dlho zdraví...

baby, mali by ste záujem o anglistinu pre deti, take voľne hodiny v mc, poplatok by bol nie velky, asi by to bolo nezavazne, ja osobne mám predstavu takých hier a pesničiek po anglicky, vek by bol tiež neobmedzený, raz možno dvakrát do týždňa...

majussa21
17. mar 2010

Ahojte.
Tak aj nas vzali do skolky tak mozno budu chodit aj spolu do triedy:D
Ali boze vas to riadne dlho drzi no snad mu uz bude konecne dobre chudatko male sa tolko natrapi..
Hej kulisek davame aj my v nemocnici ked sa pri vracani hnackach stracaju mineraly z tela tak na ich doplnenie..
Bai ja by som aj mala ale s tymi mojimi sluzbami na zmeny je to zle..Raz do tyzdna by sa este dalo vybavit no 2x nie..skoda

bzuco
autor
17. mar 2010

maji..tak budeme mávať škôlkárske stretká 😀 😀 😀 😀 😀

bai....podľa toho v akom čase

kasis
17. mar 2010

Majus, Ali tak aj vam gratko, ze vam deturence do skolky zobrali a vy Bai ako?
Majussa ako kolobezka, trenujete? Matkovi to uz fasa ide po dome 😀 , len dnes som ju uz musela zabavit, lebo ani spat ani jest ani z pyzama, iba sa vozit a to ma tu velkacsku 🙂
V piatok sa tu hadam najdeme v tej novej verzii.
Bai, celkom fajn napad to je, dobre, ze by to bolo nezavazne a podla casu, by sme mozno sem tam s Matkom prisli 🙂

baileysa
17. mar 2010

majussa, praveze by to bolo zatiaľ nezavazne, keď by to vyhovovalo by si prišla...

bzucko, možno doobeda o 10, takú hodinku, možno časom by sme aj poobede pre aj skolkarske deti...

kasis, ja ešte neviem, či nás vzali do ms... vy ste už mali ten zápis ci ešte nie?

ivca82
19. mar 2010

No čaute tetuše, chvílu mu trvalo, kým som nás našla a pozistovala čo sa to tu deje 😅 no tak to som zvedavá kedy si ja zvyknem, ale k oblúbeným témam som si RK zvládla pridať 😀

bzuco
autor
19. mar 2010

no ahojte

idem sa tu zorientovať 😝

geegee
19. mar 2010

my by sme mali zaujem, len Matusko je vtedy v skolke, alebo ak nie je v skolke, tak je chory 😠

U nas sa dnes tiez grckalo - klasika, Tom ked ma sopliky a kasel, tak po vypiti vecerneho mlieka to lieta kade-tade 😖

Bzucko, gate su Tomovi akurat, aj tricko Snoopy 😉

Ak nemate na zajtra program, na Brde su nejake lyziarske preteky pre verejnost - aspon tak som to pochopila. Tak Matusko ide pozerat 🙂

bzuco
autor
19. mar 2010

ahoj GG
tak som rada 🙂

kasis
19. mar 2010

Ahojte,
no nasla som na a hadam sa tu dako zorientujem 😕
Bai zapis my az v pondelok, ale nejak nas pani ucitelky moc dnes nepotesili, vsak Ivi. Aj u nas moc detí.
Sme sa dnes boli oclapkat na Luckach, Matko sa uz ukladal na spanie v bare vo fotelke 😀 , ale cestu domov vydržal bdelý 🙂

mirka
19. mar 2010

ahojte

Bai, aj my by sme chceli prísť, to je super nápad 🙂

aj Lalku vzali do škôlky 🙂

pinocio
19. mar 2010

ahojky, to je haluz dufam ,že sa zorientujem

majussa21
20. mar 2010

Ahojky.
Aj ja pozeram ze co to.. 😲
Kasis hej aj my lietame po dome ja som dnes v praci a mala je u testinej tak sme si tam niesli kolobezku ze moze dnes aj vonku s nou ist ked je uz sucho
Mirka aj tebe malu vzali na riadku?
Ja som dnes mala mat nocnu a zmenila mi to na cely den tak tu zas stvrdnem chceli sme ist na to malino uz sme dlho nikde neboli lebo bud robim ja alebo mm aj o tyzden ma on nedelu cely den.Zajtra tam uz asi nic nebude vsak?Aspon na lanovke by sme sa mohli ist previest..

bzuco
autor
20. mar 2010

ahojte
maji - mirke ide malá na roveň 😉

ivca82
20. mar 2010

Ránko tetušky 🙂
Kasis veru nám to teda pekne jemne naznačila pani učiteľka... 😖 len stále rozmýšlam, ako môžu mať už pred zápisom nadstav 😕
Baby super, že vám zobrali detičky do skôlky 🙂
Bai k tej angličtine- kým nepôjde malá do škôlky, by sme mohli tiež prísť 🙂 super nápad 😉
Chorôbky nech sa rýchlo vyliečia a môžu si začať užívať jar 🙂

alami
20. mar 2010

čaute, u nás veselo, pregrcali sme sauž všetci komplet, Luky včera zas nanovo 😝 dúfam, že už bude kľud

super, že nám všetkým deti zobrali do škôlok, ešte nech sa tak zadarí aj likavke 😉

na toto tu kým si ja zvyknem 😝

natalschen
20. mar 2010

ahojte... aj my grciame uz 2 dni - ako by nam nestacili 2 x zapal pluc - kedy uz konecne vymyslia nieco na tieto crevne chripky? 🙄

majussa21
20. mar 2010

Boze baby ked to citam cakam kedy aj my zacneme ale mozno mala je uz aj imunna ked ja si to vsetko same rotaky tu mame nosim domov tak ta by grcala stale..Tak skore uzdravenie nech vas uz tie choroby obchadzaju ale ide leteo tak snad bude lepsie..
Ivca nie nadstav ale oni vedia kolko sa v tom roku narodilo ze deti ze kolko ich asi pride na zapislebo aj nam uz dopredu povedala ze no je vela deti nevieme kolko vezmeme.Tak drzime palce aby aj vas vzal..

geegee
20. mar 2010

Ahojte, my sme dnes mali super den - boli sme s Matuskom na lyzovacke, na Racibore sa pokazila lanovka, tak sme sa zastavili cestou na Kubinskej holi a bolo paradne - slniecko hrialo, opalilo nas vsetkych troch, utahana som ja, nieto este Matusko 😀 Ale super jarna lyzovacka 😵

Chorobky nech s aliecia, u nas hadam soplove a kaslove dni pomaly koncia 😔 😅 🙂

pinocio
20. mar 2010

ahojky,
už som troch múdrejšia z koňa

dnes sme boli na prechádzke s Mirkom von nech sa učí chodiť prišli sme komplet zmordovaný všetci

chorobám skoré uzdravenie